Jump to content
FAS Goran
samo_da_pitam

Fiat Punto Classic - "ima 30 i kusur, i dalje ga žele"

Recommended Posts

Fiat Punto Classic 

1.3 JTD

MultiJet

Oprema: DINAMIC

 

Kupljen 2010. Prvi i jedini vlasnik. Rađeni redovni servisi. Tretutno je na 135000 i tek sam ga razradio

Ne znam zašto ali imam utisak da bih ovim autom mogao do kraja sveta. Jednostavno tako je. Na autu ništa nije menjano što ne spada u potrošni materijal. Nedavno je promenjena lamela, prvi put. Patio je od fabričke boljke skidanja laka i prefarbao sam skoro pola auta. 

Javljam se ponovo, verovatno kada dođe do 200 hiljada km

 

5d6ee57a5bf65_FiatPuntoClassic.thumb.jpg.b08afc935810641a9e3a6d1087f65c17.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka tebi čast prijatelju! Ja lično ne bih stigao ni do, ne znam, Nemačke, pošto bi se ukočio i poludeo od buke u kabini. Odličan auto, nema šta, 2010 godište, i sav se oljuštio. Verovatno voziš sve na otvorenom, pošto ti je lamela potrajala tako mnogo. Znam par ljudi (tj više od pola su žene, iz Beograda, pa nikome lamela nije doživela više od 80.000km).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre brava sam imao 1.3 mjet iz 2003 godine, 3V 5b i sluzio me od 2008-2017 godine bez ijednog problema. Nikad me izdao nije i po potrosnji negde parira upaljacu a lak mi se nikad nije ljustio (bele metalik boje bio)...mozda jer sam ga, od kada je bio u mom vlasnistvu, 4x godisnje voskirao.
Sta znam, meni je autic bio jako dobar, pomiren sa time da vozim punta, mali auto i totale klot oprema (manuelna klima i vozacev airbag), gepek mali ali ko ume igrati tetris moz preveze 4 bicikle i 2je ljudi :D

U zdravlje da te sluzi i dalje kolega :)

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

PS za doba od kada sam ga imao, nisam menjao lamelu niti ista od toga.

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto. Šta da kažem, kvalitet je to. :) Naravno, dosta vožnje je tu bilo na otvorenom. Zato je tako kasno otišla lamela. Buka mi nikada nije smetala, previše.

@marko.jovanovic- ovo za udobnost sedišta sam počeo da primećujem pre npr. dve godine. Stara su i postala su mi neudobna na dužim putovanjima. To sam rešio tako što sam kupio drugi auto za duža putovanja, a ovog prodajem čim prebacim 200 hiljada :) Na 200 hiljada ga prodajem za 200 hiljada :)

Edited by samo_da_pitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam isti auto, ista kilometraza ~135000 samo druga boja. Menjan set kvačila na 118000, krenuo teze da ubacuje u brzine 1000 do 2000km pre toga... Vozim uglavnom po gradu..

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...