Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: 2008. Fiat Bravo 1.9 MJet Sport

Recommended Posts

10 hours ago, Dule 021 said:

Maglenke su mu bele dok su na vecini  pozutele od ne znam ni ja cega.

Mali off ali mislim da požute jer su to corner light i  uvek se pale na okretanje volana i ko zna koliko puta dnevno. Viđao sam i na Deltama da su tako požutela.

Inače lep primerak. Srećnos s prodajom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Nikola JTD said:

jel ovi 150ks imaju svi dpf?

Nemaju svi.

Mislio sam da svi od 150 konja imaju, a onda videh kod komšije jedan 2007. Bravo 1.9 MJet koji ga fabrički nije imao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto video da neki nemaju , pa zato pitam. Dobio sam info da ako se rade klapne a auto ima dpf mora da se gasi i vadi napolje jer mora i egr da se zatvara. Ako nema dpf onda jos jedna prednost za ovog brava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo broja sasije pa proveravajte po eperu. 

ZFA19800004110550

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, neshaoct said:

Nemaju svi.

Mislio sam da svi od 150 konja imaju, a onda videh kod komšije jedan 2007. Bravo 1.9 MJet koji ga fabrički nije imao...

:yes

Untitled2.thumb.png.b3213ea26b16a2e172f73912f650bb4d.png

 

Without/With DPF (Filtro Antiparticolato, oznaceno crvenim na drugoj slici):

Untitled4.thumb.png.7cfd1d9daca6af941f233ab6992825fb.png Untitled5.thumb.png.3e51c0252aa8bbfc2f55dacef6f298d4.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros poslao zenin rodjak drugara da pogleda auto i ovaj doveo ekipu majstora da pregledaju auto.

Dali zeleno svetlo i ovaj ode po majku koja to verovatno finansira.

Dosli i pregledali i ja ih provozao i .........legla kapara.

E sad cekam homologaciju AMSS pa da se moze registrovati.

Bilo je vise zainteresovanih za auto i pitanje vremena ko ce prvi da dodje i izvadi pare.

E sad,kjednom sam vec dobio kaparu  pa su se prebacili na Grande Punto a sad ne bi trebalo da se reprizira taj slucaj.

Inace ovo je bio Grande.

 

IMG_5609.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Ivan said:

Siguran sam da ces ga brzo udomiti, srecna prodaja!

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, dekirs said:

Dule, Punta si oprao, priznaj :D

Pravo da ti kazem nisam ga ni oprao. :lol:

Salu na stranu ali bio je lep u startu a jesam ga ispolirao ali samo sa crnim M3 cepom a to je ona fina polir pasta jer nije bilo potreb za cut polir pastom.

Bravo nisam ni takao spolja i samo je opran.

Evo sad sam upravo oprao lepog Freelandera i vidim da bih cisto radi svog  gusta mogao da ga predjem kao GP-a onako brzinski sa finom polir pastom cisto da se malko osvezi boja koja onda i lepse zraci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I izvestaj sa dijagnostike kad je Bravo pregledan. 

 

0306771B-E563-4C2E-9C20-E004290623D2.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek cekam papire i na oglasu sam stavio kaparisano a ljudi zovu li zovu. 

Tako sam danas prebacio lika na drugi Bravo i on dosao i kupio. ;)19B791CF-656B-4B28-A590-7BF41BE5FFFF.thumb.jpeg.1f27f51dc7e8fa24863562924946ea5a.jpeg

B95F8E6F-C375-4A33-A1A5-4D712394DE3E.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prodat je. 

Kapara je zalegla i cekalo se duze. 

Stigao je jos jedan primerak sa 1,6Mjet motorom 2010 u Emotion opremi. 

 

BAD3629A-1377-4928-9394-5C81F06F0863.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj moze da ide za 4200. 

U voznji je perfektan, enterijer je odlicno sacuvan, spolja ima sitne tragove koriscenja sto je i normalno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

120ks sa 6 brzina. 

Prakticno ima sve sto i Sport sem pragova i sedista  koji se uvek mogu naknadno ugraditi. 

Blue & Me, USB, MP3 fabricku muziku, tempomat, parking senzore nazad ali i napred, crne farove, kozni volan i rucicu menjaca, 17”alufelne sa 225/45 gumama a ovi tockovi su za vecinu ljudi pozeljniji zbog udobnosti a i same cene gume. Da ne zaboravim da ima i elektricne podizace stakala na svim vratima sto je takodje trazena stvar a i u Sport verziji to nema svaki Bravo. 

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radim na tome. 

Otisao je nabavljac preko i naglasio sam mu da ako nadje dobre primerke GP-a da cu ih sve kupiti bilo sa benzinskim bilo sa dizel motorom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Dule 021 said:

Prakticno ima sve sto i Sport sem pragova i sedista  koji se uvek mogu naknadno ugraditi.

Drugarska sugestija iz najbolje namere, a u skladu sa naslovom i ako neko trazi tako nesto - Sport ima par stvarcica koje prave razliku i u voznji. Najcesce su to 150-165 KS motori, imaju Sport mode (dodatni pritisak turba i cca +30 Njutna, progresivni volan, reskiji odziv na gas), drugacije opruge i nize/tvrdje vesanje, na restyle su felne sa manjim offset (ET je 26mm, izbacenije)... Od sminke, pored pomenutih sedista i pragova - alu pedale, duple cevke izduva pozadi, kacket, tamna stakla pozadi i vizir na soferci, volan/menjac/rucna prostepani crvenim koncem, crni detalji u enterijeru (opciono i woofer, fabricki ksenon, kozni enterijer, panorama, navigacija,...). S' druge strane, sto ti kazes, ima naravno i siromasnije opremljenih cak i bez podizaca pozadi ili sa manuelnom klimom. Takodje, postoje i Sport 17'' felne (dvobojne), kao i 18''.

Tako da se Sport malo drugacije i vozi (sem sto izgleda). Emotion spada u top nivoe opreme, po mom skromnom misljenju cak i cesci i racionalniji izbor za vecinu ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule slabo nesto benzinaca imas u ponudi, a trazeniji su od dizela visestruko, bar po kupovinama mojih prijatelja poslednjih godinu dana... U potrazi sam za benzincom, 5 vrata, 4000-6500 evra, da li ces imati nesto takvo uskoro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...