Jump to content
FAS Goran
bane1321

Fiat Nuova Tipo - Uconnect (iskustva, unapređenja)

Recommended Posts

Jel u lounge opremi ima tablu kao i hb ili je ostala ina mala multimedija?

 

 

Edited by neshaoct
split Topic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to je ta table sa manjom multimedijom... Meni je lik na sajmu nudio test voznju sedana sa 1.4, izgleda da su se ipak pojavili I takva test vozila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jesu, ja sam jos prosle godine vozi taj. To je izgleda samo pitanje sta koji diler trenutno  ima na raspolaganju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaću za navi prvom prilikom, na izgled su uređaji potpuno isti. Taster na vozačevom sedištu je za lumbalno podešavanje.Klima je mono, mada je nikad nisam imao potrebu za dvozonskom i nevidim iskreno neku svrhu na tako malom prostoru, osim kad ventilator radi na max.Mislim da nema dvozonske u opciji.

Edited by spaad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li radi Anrdoid Auto u Srbiji? U Hrvatskoj usluga nije dostupna. No kod Androida se skine APK pa nije problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi.

Takodje nema oficijalne podrske, ali kada skines app sve radi savrseno. Cak i update-i dolaze bez problema.

 

Sa druge strane, na Apple car play cim unesws adresu koja je na teritoriji Srbije sve prestane da radi. Cak i iz drugih zemalja. Lepo od Apple-a :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ce biti odlican biznis i za Google i Apple i proizvodjace automobila. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apple dosta naplaćuje i chip koji treba za CarPlay. 

 

 

Čitam da će BMW uvesti godišnje plaćanje za CarPlay u svojim automobilima.

 

Android Auto je ipak malo blaži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je isti uređaj i za navigaciju samo se softverski otključava. Evo linka gde je isti uređaj samo ima u donjem tabu jos jedan softverski taster za NAV. 

 

 

 

Isto je i kod mene , ali nema NAV. Imam mogućnost izmene šta da pokazuje u tom tabu. Sumnjam da bi dozvolili sebi da za kasniju doplatu skidaju uređaj. Šta sa njim posle? Evo i cenovnik. Opcije je moguće doplatiti samo na LOUNGE opremu.

 

Untitled.png

Edited by spaad

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja verujem da se to softwerski rešava! Recimo Toyota traži oko 700, dok se kod Suzukija kupi na ebayu sd kartica za 30 i ažurira u svojoj režiji (tako bar kažu na rvatskom forumu! Ko zna, možda budu pravili akcije za istu!:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako. Ni u ovlašćenom servisu to ne mogu da urade. Mogu, ali košta mnogo više nego da si je kupio prilikom kupovine auta. Nadam se da  će omogućiti preko update softvera nekad upotrebu android auta?

Izgleda da nema koda za ovaj uređaj.

 

Untitled.png

Edited by spaad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Android auto se doplacuje kod svih dilera. Kod mene je kostao 300e.

 

A iako je isti uredjaj, moze da nedostaje gps modul sto dodatno usloznjava posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, spaad said:

Zar android auto ne koristi gps od telefona?

 

Da.

Drugi deo posta se odnosio na "aktivaciju" navigacije multimedije automobila.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala  na komentarima, ne bih uplatio navihaiju jer je zaista retko koristim.. kako se zove aplikacija o kojoj pricate na tel sa kojom bih mozda mogao da uparim ekran? Tipo me veoma prijatno iznenadio sa izolacijom jer unutra mottor se zaista minimalno cuje u bravo 1.6 je to bio dosta bucno... potrosnja oko 5l kombinovano mada 5ljudi u autu ns bg je super... Velik gepek, sve super radi zaista sam zadoboljan od zamerki mozda da sa strane gde su vrata naslon za ruku je manji u odnosu na bravo pa mi i ne pase, gornji deo plafona je tanko odradjen, nekakv jak zvuk prilikom korîcenja zmigavaca, dosta nepregledan nazad imam snezore sve u svemu zaista sam zadovoljan za dobijeno ulozeno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da se spominje smartphone mirroring u ponudi. Ako je neko u mogućnosti nek pita da li je moguće nadograditi softver u već kupljenom HB Lounge i koliko bi koštalo.

Hvala!

Edited by spaad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...