Jump to content
FAS Goran
dellas

Audi A3 Sportback

Recommended Posts

Posle vec nekoliko hiljada km u gradu mogu da pisem o potrosnji oba modela. Imaju bukvalno identicnu potrosnju u gradu, tacnije sportback po bordu 0.1l manju ali u realnosti istu, jer oba borda kradu ali novi za 0.1l manje. Ta potrosnja je ravno 7l u gradu pri brzini 27km/h na sportbacku i 30km/h na limo (iste relacije, samo vise snage ostavlja trag). Na otvorenom sve zavisi od tipa puta i stila voznje sto je jaci gas to je noviji model u prednosti, ukoliko je magistrala i neka lagana voznja razlika je mala u korist novog modela, a na autoputu razlika ide i do litar i po. Novi je laksi, aerodinamicniji, ima bolji menjac i tehnologiju ali ne verujem bas da ce biti izdrzljiv kao ova mrcina 1.9. Takodje ono sto mozda nisam spomenuo do sad je udobnost ali sve vise primecujem je udobnost koja je na strani sportbacka iako ima 17ice , a limo na 16icama je dosta tvrdji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosao tehnicki, organizovao muziku i pecenje :D 

1.jpg

 

Sapa sistem koji je ugradjen pre 10 godina je malo dotrajao, pa je bilo potrebno malo dotezanja.

4.jpg

5.jpg

3.jpg

 

Btw za novi model razmisljam o ovom malom unapredjenju enterijera kod Limo-a, svidja mi se ovaj crveni detalj nesto slicno kao RS3 ili S3...

6.jpg

7.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, meni se bas svidja. Nije napadno, a efektno i sporCki detalj (bar za moj ukus).

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, dellas said:

Dobar je feeling, stara dobra vremena

Kako nije, jedino tako i perem auto ceo zivot :D . Nista bez suncanog popodneva, dvorista, creva, dve kofe i sundjera.

Satic vremena za spolja, da se lepo izglancaju felne, auspuh, isperu potkrila, pranje odozdo...

Plus satic za unutra, da se usisa, uz muzikicu obrise prasina, namaze mleko, namazu gume. Odmor za zivce :) , naravno kada se uhvati vremena. Na puskama sam oprao bukvalno nekoliko puta u zivotu, i to jedino zimi da skinem so.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, MS PK said:

Nista bez sundjera , mozemo da pricamo samo :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

Rukavice za auto :D Bolje od sundjera :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
48 minutes ago, totti said:

Odmor za živce je kad oteraš auto u perionicu i popiješ kafu dok ga peru emoji4.png

Kako kome :) .

A vecini strucnjaka (cast izuzecima) tek ne bih ostavio ni da mi oni plate :D .

Plus sto sigurno niko nece da uradi kao kad covek radi za sebe i iz zadovoljstva.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, totti said:


 

 


Odmor za živce je kad oteraš auto u perionicu i popiješ kafu dok ga peru emoji4.png

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

 

Jbn Big City life :)

 Dvoriste i pickanje je zakon, na zalost ja imam tu privilegiju samo povremeno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista dok ne provedes 3h i trljas svaku sitnicu dok ti oci ne ispadnu. :)

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ga ne ureknem, lepo se kotrljamo konacno.
Zaboravicu mu ruznu proslost.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sportback dobio mali servis, neke sitnice na trapu i reglazu, spreman za kilometre...Stanje 9.8/10 sto bi rekli ovi sa telefonima :) Medjutim, u pregovorima sam, mada su sanse 50/50 da ode za nesto suludo...skroz ludo

249-EA18-F-93-EE-4-C55-8-F65-0767-B92842

4-BDB905-B-A68-A-4-F2-E-8257-474-A1-D9-B
Da da Akrapovic je pravi, nije ali ex :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iznenadjen sam kako je kvaitetno napravljen, nije prosao pored obicnog golfa, vrata se zatvaraju kao na visoj klasi, sedista nemoguce udobna, a auto tvrd kao kamen (kw gewinde), lezanje zvuk naravno neverovatan zbog akrapa...i nekih sitnih 280hp :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pregovori su u toku ima i spoljnih faktora nije samo donose je odluke u pitanju... u narednih par dana cu znati.

Probao sam LC, cak je u prvih 30ak m mala uzbrdica, procenite sami kako ide

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...