Jump to content
FAS Goran
dellas

Audi A3 Sportback

Recommended Posts

Provericu, mada je punjenje bilo OK. 
imao si unimer ili ti je ukljucena neka od opcija na tabli?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad sam ga proverio skroz je mrtav od sinoc (majstor tek radi posle bozica pa mi je bila taktika da ga vozim svaki dan). Znaci sinoc sam ga upalio u provozao 10-15 min a sad je skroz mrtav ni vrata nije hteo da otkljuca. Skinucu mu aku jer je nov da ga skroz ne unisti (ako vec nije)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je accu dobar i nov kao sto kazes, siguran si da alternator dobro puni (13.8-14.4V), sledeca stvar za proveru je struja u mirovanju. Koliko se secam, normalna je reda velicine 1 mA. Toliko se koristi za osnovno napajanje vozila (pogase se svi potrosaci, raskaci + klema, unimer veze na red sa klemom i stubicem i podesi skala da meri jacinu struje). Ako se ocitava povecana potrosnja, moze da se vadi osigurac po osigurac, dok se ne uoci pad jacine struje mirovanja na normalnu. Kada se nadje sta je u pitanju, kupusa se i kontrolise konkretno to kolo.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, MS PK said:

Jwsi li bese ugradjivao multimediju afternarket?

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

Da, i meni je prosla kroz glavu bacicu akcenat i na nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo merili kod mene na bmw-u.Kao sto kaze Ivan pogase se svi potrosaci i mi smo i zaključali auto.E sad,meni je potrosnja bila 0.019,sto je poprilicno dobro.Eletricar kaze sve do 0.100 je ok i ne treba dirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da, i meni je prosla kroz glavu bacicu akcenat i na nju.
Nema ko se nije zalio da mu aftermarket multimedija nije vukla struju ako nije bila vezana preko kontakta. Posto su praznici, napuni akumulator i izdzekaj muziku pa onda vidi :)

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al kod mene je bilo dzek na dzek,tj instalacija od fabrickog radija nije  dirana.Samo udzekao sve uredno,pa mozda je zato sve u redu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod mene bilo haoticno dok nije medija prevezana na kontakt. Vuklo struju, jedva verglao.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multimedia se gasi na kontakt ali ide na stand by samo, tako je namerno namesteno da ne bi stalno dizala sistem. Skinuo sam je sad pa cu bas da ga ostavim 5-6 dana bez nje da vidim sta se desava

Share this post


Link to post
Share on other sites

99% je to problem. Ode u standby ali i dalje satire koliko vuce. Videces vec.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bi sumnjao na multimediu. Ja sam montirao Pioneer i izgleda da mu non-stop radi bluetooth modul, tj. traži telefon i kad je naizgled ugašen.

To je vuklo po 0,3 A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kaže čo'ek da mu je vezana multimedija na kontakt.
Inače i ova moja je samo na kontaktu i "ide" u sleep mod pa ne pravi probleme.
Imam u planu da prvom prilikom prebacim na stalnu struju.
U podešavanjima postoji opcija odloženog gašenja ...(5,15,30,...) mislim.

sa TT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kaze da samo ide u stand by a ne gasi se skroz, a to izgleda nece da moze. Kod mene kad je isla na stand by vukla samo tako.
Nek je iskljuci za probu, to je najbezbolnije.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/21/2019 at 10:22 AM, MS PK said:

Meni je limo extra samo mi je zao sto je nekako A3 uvek A3 unutra :D

 

Kapiram da je ova izjava nastala iz ovog razloga :D 

F2565-BEA-297-C-4264-8-CEA-AEAE5-EFB5-C4

 

BTW resen problem sa strujom na sportbacku, multimedija povezana na drugi nacin, hvala na preporuci od cega da krenem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko ko nije poznavalac bi tesko napravio razliju izmedju A4 , a cak i nekome ko jeste treba par sekundi... Ortak nakon ove slike ozbiljno razmislja da preusmeri sredstva na mladji A3 limo sa manjom km umesto A4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...