Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Zašto se tokom leta događa najviše saobraćajnih nezgoda?

Recommended Posts

Neki dan sam vozio iza tri prilepljena šlepera od moje kuće do Novog Sada... 68km ni tamo ni vamo... 330 prilika da se izgine , ovi sa jačim autima nervozni, gust saobraćaj iz suprotne trake...
Kuku!

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sad prvi put cujem (citam) da postoje ljudi koji se zale na klimu. Neshvatljivo  De su ti ljudi bili kad sam prodavao Punta bez klime default_laugh.png
Moja jedna bivša devojka nikad nije uključivala klimu u kolima. Al' ajde to, nego što ni u banci (bila je šef expoziture) nije dozvoljavala da se pali osim u ekstremnim slučajevima
Da ne pričam da se i leti pokrivala ćebetom

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, horvat said:

Ja sad prvi put cujem (citam) da postoje ljudi koji se zale na klimu. Neshvatljivo :) De su ti ljudi bili kad sam prodavao Punta bez klime :lol:

 

Nije bio problem do klime nego do auta :D Mozda i vlasnika hahahaha :D Meni smeta zdravstveno, ne znam sta je tacno stvar ali otezano disem i izgubim glas ako se duze izlazem upaljenoj klimi, istina zavisi od toga koliko jako duva ne vezano za to da li je auto ili nekretnina (ne mislim na Alfe :D ). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti
E da si verovatno tad imao Ladu, ne bi se odvajala. Mislim od auta

Nego, jednu stvar nismo spomenuli, a to je odmor, bilo pish-push pauza bilo da se malo protegnu noge.
Istina da dosta nas zeli sto pre stici na neko odrediste, kma nas koji uzivamo u voznji i doslovno mozemo satima motati i saltati, ali trebamo i mi da mrdamo noge

Posebno na jako duga putovanja, radi ustede u novcu, cesto se i ne spava dovoljno ili se radi forsaz (tipican primer Turci).

Kada smo se dotakli hrane, bitno je ne jesti mnogo (kao i previse piti vode/tecnosti), cesto fali samo jastuk i ciao

Za drndanje telefona necu da komentarisem, a ima toga sve vise, cak i na magistrali, gustom saobracaju, a na autoputu mislim da je najlakse oduzeti se...

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...