Jump to content
FAS Goran
OMP

P: 2006 Mazda 2

Recommended Posts

Uvoz iz CH, kupljena od vlasnika
Restyling model, motor 1.4 16v 80 konja, 148.000km i kilometraza je tacna i proverena. Servisna knjiga, 2 kljuca...zadnji mali servis radjen na 130.000 kad su promenjene i svecice a veliki na 110.000 sto je i potvrdjeno u servisu gde je auto odrzavan u CH. Takodje su tad radjene i provere korozije.
Motor perfektan, pali na pola kljuca, odlicno radi i vuce.
U voznji utegnuta, nista ne lupka, krcka i sl. 
Jako lepo ocuvana i spolja i unutra, enterijer nije dubinski pran. Na svim staklima 6ice.
Od opreme ima klimu, elektro podesive retrovizore, 4x el. podizace, 6x air bag, abs, originalne alu felne 15", itd. 
Prodaje se na ime kupca, placena carina i homologacija kupcu ostaje samo registracija. Cena 2650e sa mogucom manjom korekcijom....Kontakt pm ili 062 421 076.

IMG-9590.jpg

IMG-9591.jpg

IMG-9592.jpg

IMG-9593.jpg

IMG-9594.jpg

IMG-9595.jpg

IMG-9596.jpg

IMG-9597.jpg

IMG-9598.jpg

IMG-9599.jpg

IMG-9600.jpg

IMG-9601.jpg

IMG-9602.jpg

IMG-9603.jpg

IMG-9604.jpg

IMG-9605.jpg

IMG-9606.jpg

IMG-9607.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugarska sugestija - slike mozes da kacis direktno na FLCS forum ;) , imas opciju u editoru posta.

Lakse je i tebi za postavljanje (izbegavas Postimage i kopiranje linkova), a lakse je i forumasima za pregled - slike su prikazane kao Thumb, sa mogucnoscu listanja jedne za drugom, uvecavanja, itd...  https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/54045-postavljanje-slika-na-forum/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar auto ali  tesko prodajan.

Imao sam samo jednu do sad i to sa automatskim menjacem i lako sam je prodao zbog automatika.

Verujem da je i ti vise neces nikad uzeti ma kako lepa i dobra bila. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad budes uzimao Mazdu gledaj samo Mazdu 3. Drugarski savet. 
A i ta da ne bude s korozijom jer slabo stoje sa limarijom. Evo sad da imas neku prodali bi je odmah jer imam kupca a ja je nemam. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam 3ku jedno vreme za sebe ali ili su bile lose ili ogromna km, mada mene zanimala 1.6 dizel, gledam i sad neku ako nalti ali slabo a da vredi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...