Jump to content
FAS Goran
Mihailovic

Odjava

Recommended Posts

Obaveštavam cenjene forumaše sa kojima sam proveo skoro deset godina da sam prodao svoju Lanću Libru 2004, auto koji me je verno služio od 2010! 

Redovno sam je održavao, čuvao i očuvao, ali šta je tu je - godine čine svoje, vreme  ju je pregazlo.

Prodao sam, kako se i može očekivati po tržišnoj ceni - nešto preko 1.300,00 ali, svi znamo da je to daleko manje od upotrebne vrednosti.

 

Kupio sam  Citroena C4 1.6 BlueHDI, 2016 - extra auto, savremen motor, udoban, tih ... ali moram vam reći, ništa nije kao Lanća Lybra! Neponovljiv auto! Kad bih sad mogao da kupim NOVU Libru 1.9 jtd - uopšte se ne bih premišljao!

 

Želim i da se zahvalim Fiat Servisu Goran, na saradnji ovih godina. Samo da se zna - svima sam preporučivao taj servis.

 

Nadam se da će moji postovi oko zamene termostata, ugradnje aftermarket daljinskog zaključavanja, i još neki u Uradi Sam podforumu poslužiti još dugo vlasnicima Libre.

 

Pozdrav, do nekog mog novog Fiat - Lancia modela !

 

Edited by Mihailovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne moras da napustas forum ako si promenio kola :)

Stavise, vecina ove "starije" ekipe sa foruma je promenila proizvodjaca vozila, a ostala zbog lepe razmene informacija.

 

Vidi samo sta ja vozim.


Morao sam da uzmem Deltu da me ne bi @neshaoct banovao :lol:

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Mihailovic said:

Nadam se da će moji postovi oko zamene termostata, ugradnje aftermarket daljinskog zaključavanja, i još neki u Uradi Sam podforumu poslužiti još dugo vlasnicima Libre.

 

Pozdrav, do nekog mog novog Fiat - Lancia modela !

Kakva te ''odjava'' spopala :D:D 

Upravo ti tvoji postovi oko termostata i ostalog što si nabrojao...pa, jesi li ti kupovinom drugog auta odjednom zaboravio sve što znaš o Lybri? Naravno da nisi, tj. sutra da dođe neko i pita nešto oko Lybre, ti znaš i odgovoriš mu...pomogneš čoveku, kao što to rade i ranije napisani tvoji postovi. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja probleme (u principu još ih nisam imao ali eventualne probleme) sa VW ću da potražim i ovde... znanje je znanje, nebitna je značka... i ako niko ne zna, neko će da zna nekog ko zna... tako da, batali tu odjavu...
zvuci suicidalno ali nema veze, to je samo jedan francuz, jedna etapa u životu, proći će


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde da se odjavljujes,budi tu gde si,a i lybru nisi trebao prodavati,to su smesne pare za koje si je dao,a iovako na forumu,sve manje i manje ima Fiat i Lancia auta:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...