Jump to content
FAS Goran
Dule 021

Duletovi ''teaser'' automobili :)

Recommended Posts

47 minutes ago, Dule 021 said:

Na proveri po tablicama ima manju kilometrazu a na satu sam je video kad je auto stigao. 

Samo vi pretpostavljate ali evo juce prodah auto sa pravih 190k km i na tehnickom ne moze da prodje. 

Riknuo ABS i onda ja to poravim sto me je kostalo 215€ i odvozim ljudima u njihovo mesto auto kad pocnu da struzu plocice prednjih diskova. 

I ko zna sta ce se jos pojaviti a to je ta kilometraza. Da je imao samo malo vise km to bi bilo promenjeno. 

Da li si ozbiljan? Kakve veze ima potrošenost pločica na polovnom automobilu? Ne traju svakom pločice isto. Ko gleda stanje pločica na polovnjaku prilikom kupovine je težak slepac, šta ako je auto dobar, a pločice uskoro za zamenu? Ne vredi Dule sa tobom, već te vidim u novosackom odboru SNS-a, mentalni sklop ti je takav, kapiraš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da dodamo onaj nikad bolji Vivaro ovde sa oglasa


Po svim Duloovim kriterijumima ovaj auto je tezak krs jer je 2005. a:

Uvezen je iz Svajcarske i ima kompletnu servisnu istoriju i ono sto je zaista iznenadjujuce je mala kilometraza od svega 127k km a zbog cega sam ga i uzeo. 

 

Dakle ako gledamo, taj kombi (ne auto -> sluzi za prevoz ljudi i tereta, uzet za transport sa namerom da se vozi ocigledno po nekim turama) je prosecno mesecno prelazio oko 750 km.

Logikom prosecnog kupca rekao bih wow, tako malo presao, pa to skoro nov auto, vidi kako sija (mali malo usisao i obrisao prasinu jelenskom kozicom) i treptao bih od ushicenja i srece.

Poducen raznim metodologijama i iskustvima ovde po temama, velikim iskustvom Dulooa maga, samo cu reci "Ko u Svajcarskoj prelazi 750 km mesecno? Pa nisu oni zabit Srbija, oni uzimaju auto da voze". Jos je ovo kombi, sluzio za ture. Ili je negde trunuo ko zna koliko pa ga neko izvukao i nasminkao ili je nesto islo dole... 

 

Ae malo hronologije:

1. Svi auti koji dodju sa zapada i krsevi su, ali probere se koji primerak

2. Svi su presli 300-350+ kkm samo spustaju tamo, ne ovde kod nas, jbg, ne bi niko kupio auto da ostane ta km

3. Bolje kupiti auto od 300+kkm jer je sve odradjeno i kompletno je servisiran uglavnom (kao ispod cekica)

4. Okaci 3 auta sa km 100-200kkm 

 

 

Bio i Makron pre koji dan :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to se izima zbog vas pacenika za malim kilometeima a vi cete pokazati jeste li pacenici ili kupci.

Posto ste svesni da se mali kilometri moraju platiti vise cekam vas da vidim hocete li odreagovati. Ili niste svesni? 

Bar ovde na forumu se pravite svesni. :lol:

Idemo dalje. 

Grande Punto 1,3 Mjet 2007 sa 100k km. ;)

A tu je i Bravo 1,6Mjet 2008 sa 195k km. :huh:

 

8F1150E5-7811-4419-8443-A0D75C78EC3D.jpegC30F37BC-E1EF-495F-A78A-51C7A1295258.jpeg

03426F66-738F-4F2D-90E1-477957807099.jpeg874872A4-B25C-441C-820A-734D80A5415D.jpegCC46C774-1ABD-49F7-9491-4FD245D1A1F6.jpeg

1C8E3F81-A2E8-4B60-AC73-67BC5DF86C75.jpeg0F002E9F-1D80-4FE2-BF20-7F3CA0EA554F.jpegBF4FB32B-4EFF-4A03-9FE8-B51F92C7A70B.jpeg

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dulo - obraz ko đon. E dosadan si sa tim željama za malom kilometražom, i da stoka od kupaca neće to da plati, i vrapci na grani su to već od tebe naučili.

Ćuti bre tamo, i prodaj automobile, samo nemoj da propagiraš nešto što nije moralno....

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, andreja.micovic said:

A da dodamo onaj nikad bolji Vivaro ovde sa oglasa


Po svim Duloovim kriterijumima ovaj auto je tezak krs jer je 2005. a:

Uvezen je iz Svajcarske i ima kompletnu servisnu istoriju i ono sto je zaista iznenadjujuce je mala kilometraza od svega 127k km a zbog cega sam ga i uzeo. 

 

Dakle ako gledamo, taj kombi (ne auto -> sluzi za prevoz ljudi i tereta, uzet za transport sa namerom da se vozi ocigledno po nekim turama) je prosecno mesecno prelazio oko 750 km.

Logikom prosecnog kupca rekao bih wow, tako malo presao, pa to skoro nov auto, vidi kako sija (mali malo usisao i obrisao prasinu jelenskom kozicom) i treptao bih od ushicenja i srece.

Poducen raznim metodologijama i iskustvima ovde po temama, velikim iskustvom Dulooa maga, samo cu reci "Ko u Svajcarskoj prelazi 750 km mesecno? Pa nisu oni zabit Srbija, oni uzimaju auto da voze". Jos je ovo kombi, sluzio za ture. Ili je negde trunuo ko zna koliko pa ga neko izvukao i nasminkao ili je nesto islo dole... 

 

Ae malo hronologije:

1. Svi auti koji dodju sa zapada i krsevi su, ali probere se koji primerak

2. Svi su presli 300-350+ kkm samo spustaju tamo, ne ovde kod nas, jbg, ne bi niko kupio auto da ostane ta km

3. Bolje kupiti auto od 300+kkm jer je sve odradjeno i kompletno je servisiran uglavnom (kao ispod cekica)

4. Okaci 3 auta sa km 100-200kkm 

 

 

Bio i Makron pre koji dan :huh:

Video sam ga na Sajlovu pre nekog vremena. Baš sam ga zapamtio po toj kombinaciji boja. Svakako da nije bio ovako sredjen. No, svaka roba ima svog kupca, a fala Bogu robe ima ihahaj, pa neka svako bira po želji. 

Izvinjavam se Duletu ako to nije taj kombi kog sam video. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, marko.jovanovic said:

Dulo - obraz ko đon. E dosadan si sa tim željama za malom kilometražom, i da stoka od kupaca neće to da plati, i vrapci na grani su to već od tebe naučili.

Ćuti bre tamo, i prodaj automobile, samo nemoj da propagiraš nešto što nije moralno....

Ma da, Dule obraz ko djon i umesto da precuti ljudima za auto da ne koci na zadnjem tocku on iz svog dzepa izvadi 215€ i popravi a onda im odveze auto o svom trosku u njihovo mesto i ne zatrazi dinar vise.  Bas neki los lik. B)

 

A ti Gile da si video taj kombi malo bolje uocio bi da razlike nije maltene bilo ali evo da dokazem da nisi ni gledao taj kombi okacicu sliku iz Svajcarske da te razuverim jer ti ne mozes mene i ostale da ubedis kako je izgledao taj kombi pre nego sto je dosao kod mene jer nemas ni slike ni dokaze ali znas da je izgledao lose jel da? Ovo je slika sa tog autoplaca a vi sad zakljucite kako je lose izgledao. 

Gile imas mozda nesto da prokomentarises povodom ove slike ili sam ja opet imao obraz kao djon? :rolleyes:

 

FF2BF0AD-58DC-4F7A-BD17-93EC0C5E81EC.jpeg

 

A evo i slika iz Svajcarske gde se takodje vidi da je lose izgledao zar ne Gile? Ovo je samo opran kombi i nije ni poliran a ko ne veruje neka dodje pa se uveri i bude li drugacije nego sto pisem dobice ga gratis tj na poklon ili ako mu ne odgovara on ima izbor automobila pa nek bira jedan koji mu se najvise svidja. 

 

DCF1AB66-AEB7-472A-A941-FBF76620E9E6.jpeg8E944C1A-8D50-433D-AFE0-70CC7AA97FD6.jpegB78FD1F4-3AD5-4DC3-B33C-DB66FB1B8AD4.jpegEF450677-46D3-4340-917F-3CD1CAD8FB56.jpeg

 

 

Edited by neshaoct
rečnik i formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

lepo sacuvan Vivaro koji nosi odlican 1,9Dci motor

Brate Dudule, na kojim si ti drogama? Nema goreg motora od 1.9 dci. Pa ja sam se raspitivao za kupovinu Vivaro pre 2 godine, kad mi je rečeno da bežim dalje od tog motora.

To možeš da ložiš one tvoje Crnogorce krimose na cars forumu tim pričama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si se malo bolje raspitao znao bi da ne valja onaj 1,9Dci sa 80 ks i onaj 2.0Dci a za ovaj sa 100ks imaju samo reci hvale i na ovom je jedina mana menjac kad se ne menja ulje u njemu. 

Pogledaj po inooglasima kako na svakom trecem 2.0Dci pise “motor schaden”. 

No svakako mene bas briga za vase pricice jer ja znam sta prodajem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put cujem da ne valja 2.0 dci. Gde god pitam za taj motor svi ga hvale. Bolji i kvalitetniji dizel motor kazu Reso nije imao. Jedino je mana sto pije malo vise corbe. Raspitivao sam se i kod servisera isto sam cuo za taj 2.0 dci. Prosli vikend u NS gledao jednog Megana 3 coupe dci 160 i odusevio se kako motor radi a i ide. Lomim se jos uvek da li da ga kupim posto mi je na gornjoj granici budzeta. Pitam coveka koji je jedan od najpoznatijih servisera Resoa u NS i potvrdi mi isto da se radi o veoma kvalitetnom motoru.

Treba obratiti paznju na lanac, preporuka je da se menja na 300.000. 

Edited by Boris90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu svi 2.0Dci isti i ti mislis na te novije sa 150  i vise ks. 

Pogledaj koliko u Vivaru ima konja i pogledaj oglase u CH i videces da je istina sve sto sam napisao. Malo malo pa “ motor schaden” tako da ne brkaj babe i zabe jer Vivaro ima drugaciji motor. 

To ti je otprilike isto kao kad vi poredio 1,5Dci 2002 i ovaj noviji 1,5 Dci iz 2010 a to su dupe i oko. 

Zato dan danas neki ljudi kad cuju za 1,5 Dci nece da ga kupe jer je los ili nece fordov TDCI jer je znao da se ritne a ovi novi sa TDCI oznakom blage veze nemaju sa tim starim ali ajde ti to njima objasni. Oni su zahvaljujuci takvim vasim predanjima culi svakakve price koje uglavom nisu tacne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...