Jump to content
FAS Goran
Dule 021

Duletovi ''teaser'' automobili :)

Recommended Posts

Meni je ponudjen Bravo Sport 2007 u navidno perfektnom stanju ali ima 120k km. Proverio sam po tablicama i zaista jeste tako a ovaj uvoznik kaze da je nov auto. Iskreno meni je mnogo da dam tu cifru ali za krajnjeg kupca bi to bila  bas dobra kupovina. 

 

 

Edited by neshaoct
split Topic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad je ipak gotovo jer ja sam se zaljubio na prvi pogled a i na drugi kad sam ga provozao i uzeo sam ga jer bolji nisam video. Verovatno je jedan od najboljih primeraka u Srbiji. 

Bice na oglasima kad se ocarini. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nemam jedan auto koji prodajem skromne dve godine ostavio bih ovaj Bravo samo tako. Bez ulaganja je a takve najvise volim jer mu je uradjen veliki servis na 100k a sad ima 136k. 

Svi ste u pravu i djenge jesu djenge ali zaista ovakav primerak nikad nisam video. :wub:

A sto je najludje uzeh prekjuce isto Bravo u extra stanju koji sam manje platio od ovog ali je Dinamik. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros odem da ga isplatim i nadjem servisnu i fiskalne racune iz ovlascenog servisa. 

Mojoj sreci nema kraja. :wub:

271FED61-EF38-41B2-85F1-2864B3D9F82A.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki preprodavac u odredjenom trenutku nadje servisnu (fiskalne ajd malo teze). :) 

I sreci nikad kraja :D dvaput se raduje, kao za alfu, prvi put kad "nadje servisnu",  drugi put kad proda 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god ali morate priznati da je ovo bas retkost ubosti. Imam ja servisne u dosta kola ali ne na ove kilometre. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, sprdamo se mi sa čovekom, dok on gladi brke i smeška se profitnoj marži od bar 30% :D

 

Mislim, mora se nekako tuga zbog izgubljene ljubavi nadomestiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali nemas fiskalne racune i specifikaciju delova. :P:P:P

 

Danas sam imao sex sa jednom prelepim autom koji su juce potvrdili neki ljudi iz inostranstva. Na tehnickom ne koci jedan tocak i ja odem kuci i krenem od najmanje volnog da bih na kraju stigao do kompletnog ABS-a i zatim zivnem Sabac i upalim motor i brzom brzinom stignem tamo kad ne odgovaraju rupe. Zatim okrenem jos par brojeva i nadjem se sa nekim likom koji mi napravio hibrid od dva tj elektronika ostade sa mog auta a druga polovina sa Grande Punta na kom ABS ne crkava. I vratim se i montiram kad na stiskanje oedale kocnice sad ulje prolazi kroz crevo i celjust kocnice. Mislim bolelo jeste ali musterija je na kraju najvaznija tj da bude zadovoljna i nisam im nista krio i sve sam objasnio kao i vama ovde, upravo sada. 

Znaci Fiat ima sasvim kvalitetne delove dok kod Opela znaju da crkavaju. 

A ipak sam se jutros ponovio sa jos jednim korektnim primerkom. 

 

895CA35B-2EF7-4A3D-98AC-A1BD3D30483E.jpegFD380F09-D151-4D36-B9BF-F8554F024C99.jpeg94206E0C-36E8-4C94-B3DF-D23FB8468A55.jpeg

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nemam, pa slao sam ih za nagradnu igru da osvojim stan :D 

Imam slikano (fotosopirano), samo da ispunim servisnu

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/14/2019 at 7:28 PM, Dule 021 said:
On 7/13/2019 at 9:16 PM, Dule 021 said:

Meni je ponudjen Bravo Sport 2007 u navidno perfektnom stanju ali ima 120k km. Proverio sam po tablicama i zaista jeste tako

 

jer mu je uradjen veliki servis na 100k a sad ima 136k. 

 

cek, jel ima 120 ili 136k, da je lep, lep je, ali me sad buni kilometraza, nije velika razlika od 16, ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šta se palite, to je opet neki Dulov socijalni eksperiment, biće na kraju da nas je ložio i da smo svi budale, kao i do sada!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marko.jovanovic ma neeee, mi smo kupci (citaj stoka) koja hoce jeftino sa malom km, a km uopste nije ni bitna kad je auto dobar i cena se ne formira na osnovu km vec opsteg stanja auta

osim kad se "nadje" servisna sa "originalnim" km i "odgovarajucim" racunima.

 

A ovaj bravo sto ima 120kkm (ili 136kkm nije bitno) je verovatno neki krs jer mu je sad sve za menjanje (zamajac, dizne, turbina). Mozda moze jos malo ali... ko to zna kako je to neko vozio preko. 

Bolje da ima oko 280kkm - 300kkm jer je onda neko pre tebe sve zamenio.

Znas kakvog je Dule mondea prodao zetu/pasi/.. sa 315kkm i dalje se vozi bez ulaganja, da je uzeo neki sa 150kkm bolela bi ga glava i morao bi generalnu da radi svega (skoljku ne bi dirao)

 

-> tako da ce ovo biti nesto jeftino, ko zna koliko jos treba uloziti da bi bio korektan auto

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/16/2019 at 9:36 AM, cika_kole said:

cek, jel ima 120 ili 136k, da je lep, lep je, ali me sad buni kilometraza, nije velika razlika od 16, ali...

Na proveri po tablicama ima manju kilometrazu a na satu sam je video kad je auto stigao. 

Samo vi pretpostavljate ali evo juce prodah auto sa pravih 190k km i na tehnickom ne moze da prodje. 

Riknuo ABS i onda ja to poravim sto me je kostalo 215€ i odvozim ljudima u njihovo mesto auto kad pocnu da struzu plocice prednjih diskova. 

I ko zna sta ce se jos pojaviti a to je ta kilometraza. Da je imao samo malo vise km to bi bilo promenjeno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj e60 je imao pravih 370k km, vozen po holandiji na Autoputu auto je bio utegnut maksimalno! Ja sam ga silovao 20k km kod nas vise nego 100k tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...