Jump to content
FAS Goran
lan_fan

Alfa Romeo Giulietta 2.0 jtdM 175 ks TCT

Recommended Posts

Znači ovako, prije 2 godine prodao sam lanciju Thesis, vozio Stila....prije 4 dana nabavio rečenu Alfu...2015 godina, 60 ak tkm, 175 ks, auto TCT mjenjač...prezadovoljan sam...slike .

 

alfa-romeo-giulietta-2-0-jtdm-turismo-automatik-170-ks-slika-112.jpgalfa-romeo-112939341.jpg

 

 

 

pozdrav

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična!

Tek je razrađena! Gde si je uspeo naći da tako malom kilometrazom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna! Cestitke za primerak, tako mlad i tako malo km, ima da se navozas bezbrizno ihahaj :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

naručena i nađena u Belgiji...3 servisa u ovlaštenom, provjereno prije kupovine u sistemu, tako da nemam sumnje, a i kada se auto vidi kako izvana tako iznutra i odozdola to je to....

 

alfa-romeo-giulietta-2-0-jtdm-turismo-automatik-170-ks-slika-112 (1).jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sme li se znati cena? Carine nije bilo jer EU?
Deluje kao fantastičan primerak, čestitam i nek je sa srećom! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na slikama izgleda kao da je iz salona izvezena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto kako treba da izgleda auto sa 60k.

Odlicna, samo bih joj ja licno stavio vecna felne, a ove ostavio za zimu recimo...

Da se lepo navozas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam neka poznanike koji odozgo vuku aute na veliko ...zadao sam im šta me zanima, nije mi se žurilo, već se pojavi...tako i bi, kada su je našli,poslali slike, podrobno pregledali sve provjerili cijena odgovarala, auto došao zbirnim transportom na kamionu...jednostavno, nisam nikuda išao...davanja prema državi oko 1000 eura, transport 500....i to je to.

Edited by lan_fan

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, lan_fan said:

 

alfa-romeo-giulietta-2-0-jtdm-turismo-automatik-170-ks-slika-112.jpg

Zar od 2016. ne idu registarske tablice sa plavom EU labelom sa leve strane?

Ili je u pitanju mnogo pametnija varijanta vezivanja vlasnika za table, kao npr. u Svici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

možemo u nedogled seliti pločice sa auta na auto, s tim da ako želimo baš iste,kao ja ,  interval ne može biti veći od 3 mjeseca, toliko ih čuvaju, nakon toga idu na uništenje.....pa i tada i nakon ta 3 mj, recimo nakon 3 godine mogu tražiti isti broj da mi se opet dodjeli...tada bi dobio nove , sa EU logom...ali to može samo prvi vlasnik , znači onaj koji ih je prvi put dobio taj može tražiti reemitiranje...zgodno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavio sam da je takva prica, cim sam video stari format tablica, hvala za info ;) .

I za mene odlicna opcija, jer se table ne vezuju za auto nego za vlasnika. Kod nas su strucnjaci dodatno smislili cak i da se menjaju na 7 godina, kao ostecuje se zastitni film na tablama :lol:. To me je kacilo sa proslim autom, znam da su produzili "vazenje" na 9 godina, a sta se dalje desavalo nisam pratio posto sam menjao auto, pa samim tim i table.

Da ne zaboravim - da te masina lepo i u zdravlju sluzi ;) !

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 07. 07. 2019. at 8:46 PM, skile86 said:

.

Odlicna, samo bih joj ja licno stavio vecna felne, a ove ostavio za zimu recimo...

Da se lepo navozas.

pucam na ovako nešto, ili već na tu temu....17" je dovoljno.

romeodark.jpg

Edited by lan_fan

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, skile86 said:

Te su mi bas lepe i uz turbine su mi najlepse felne na Djulijeti, ali mislim da sam vidjao samo 18".

zanimljiva cijena...još organizirati dobavu...

 

www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufen/d/original-alfa-romeo-felgen-320414497/

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sa vama podijelim impresije nakon 2 tjedna kako sam "uletio" u Guliettu..

zadnje vrijeme sam vozio Stila jtd sa 365 kkm koji sada čeka kupca, pa sa te pozicije..

...znači, nbuka, vibracije neeeeuporedivo manje..miran i tih rad, oduševljen..-_-

...ubrzanja, povlačenja, naročito u D modu su kao iz pračke ispaljen, naročito kada se igram sa ručnim mijenjanjem brzina.

...okružje u kabini odlično, jedino me malo smeta što na vozačkom naslonu nema podešavanje lumbalnog dijela, stilo je to imao, stariji 13 godina...možda neki drugi paket opreme ima..

...ležanje, prelasci preko rupa i tračnica neuporedivi tiše /razlika u godinama i vrsti ovjesa---stražnja multilink osovina/...

 

za sada toliko, vozim dalje...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lan_fan

 

Ček' kad dođeš do servisa, što redovnog održavanja, što ponekih popravki...ima Stilo da izjednači rezultat i povede :D:D 

Ne kažem da je to nešto loše nego eto...semafora/utisaka radi. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...