Jump to content
FAS Goran
simpson_H

P: 2012. Lancia Nuova Delta 1.6 MJet

Recommended Posts

Prodajem svoju pazljivo odabranu Deltu posle ravno dve godine. Vrhunski auto u vrhunskom stanju za svoje godine. Jedine mane su, fali poklopac zadnje leve felne i ona glupa bravica od rezervoara koja nekad radi a nekad ne. Auto nije odrzavan jer nije imalo sta da se odrzava.

 

Na autu je odmah po uvozu uradjen veliki servis kod Gorana u Zemunu i auto je od tada presao svega 17-18.000km. Posle velikog uradjen je jos jedan mali servis i to je to u narednih 1000-2000 buduceg vlasnika ceka sledeci servis. U medjuvremenu ni sijalica crkla nije. Dakle za dve godine presao sam svega 17k km i to je jedini razlog prodaje. Auto je presao 182.000 ima odlicne letnje gume na sebi (good year i Dunlop) sa sigurno 6mm sare i jos bolje Kumho zimske. Stavio sam i vetrobrane na prednja stakla da i po kisi mogu da drzim odskrinut prozor. Od opreme ima sve sem navigacije i panorame, sve je u funkciji i sve radi kao prvog dana pa i regeneracija DPF-a.

 

Sto se tice cene ona je 6000e i apsolutno je fiksna i to samo narednih desetak dana. Cilj je da prodam auto pre isteka registracije 11.07. Ako budem registrovao auto i uradio servis cena nece biti podignuta srazmerno vec drasticno. Svaki pokusak cenjkanja smatracu kao uvredu jer mislim da sam dovoljno jasno napisao da je cena APSOLUTNO FIKSNA!

 

Za sve dodatne informacije telefon je 063/386-214, Viber, whatsApp, sms...

 

wqwqsr550.jpgwqwqsr551.jpgwqwqsr552.jpg

wqwqsr553.jpgwqwqsr554.jpgwqwqsr555.jpg

wqwqsr556.jpgwqwqsr557.jpgwqwqsr558.jpg

wqwqsr559.jpgwqwqsr560.jpgwqwqsr561.jpgwqwqsr562.jpg

 

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server & dopunio oznaku motora

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, dekirs said:

Jel fiksna cena? :D

To se ne pita tako, nego koja je poslednja cena :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i onih koji pitaju koja je poslednja cena da ti spustim jos 200 eur :)

 

Salu na stranu ako je auto perfektan cena je extra dobra, mene je izasla perfektna delta 6000 pre dva meseca (sa prevodom, vec uradjenim vel servisom, dva seta dobrih guma) ali 3 godine starija sa malo jacom opremom, tako da smatram da ovaj auto vredi bar 500 eur vise kad se uzme sve u ozbir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da je ocenim kad ni jedan jedini problem nisam imao. Uzeo sam je perfektnu i presao 16-17.000, ima dva seta perfektnih guma. Realno malo je dosadna kad nema nikakvih gremlina. Eto lazem, ima ta bravica na poklopcu rezervoara al ja ne mogu da se smaram sa tim.

Stvarno odlican auto, vredi svakog evra...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel odgovara da napisem 6500 pa da budes ponosan na sebe sto si uspeo da skines cenu toliko?
Vidis ja bas mislim da je 6000 jako povoljna cena za moj auto. Doduse i to nece biti dugo jer ako je registrujem i uradim mali servis, nece vise biti povoljna ni blizu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez uvrede ali mislim da niko nikad nije prodao auto po fiksnoj ceni. Sem ako ta cena nije bila debelo ispod realne tržišne cene...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Grešiš.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa srecom prodaja. Lepo izgleda a jos bela boja....
Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jel odgovara da napisem 6500 pa da budes ponosan na sebe sto si uspeo da skines cenu toliko?
Vidis ja bas mislim da je 6000 jako povoljna cena za moj auto. Doduse i to nece biti dugo jer ako je registrujem i uradim mali servis, nece vise biti povoljna ni blizu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk



Tvoj auto, tvoja cena :)
Ja sam samo iskazao svoje mišljenje koje ne mora biti ispravno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...