Jump to content
FAS Goran
baneee

P: 2008. Fiat Nuova Bravo 1.6 MJet 120

Recommended Posts

Drage kolege,

Prodaje se moj auto,na satu ima 181 000km, a uzet je sa 162 000

 

Za ovih skoro 2 godine koliko je kod mene auto je presao oko 20k i do sada je radjeno sledece

 

- Ulje je menjano 3 puta sa filterima (motul)

- menjana gumica uljne pumpe (preventivno)

- pri kupovini prethodni vlasnik kupio hladnjak nov jer je stari cureo, zamenjen je odmah sa novim motul antifrizom

- stavljena android touch navigacija koja besprekorno radi 300e (stara je bila poluispravna)

- kupljene sport felne

 

Od kvarova do sada sam imao 2 stvari

- crevo intekulera je puklo i zamenjeno novim

- posle stajanja na suncu jedan dan vrisnula centrala airbagova i treba se zameniti (ovo treba rešiti)

- prethodni vlasnik je kupio sve 4 nove gume cuvam racun (stare 2 godine) R17 225

- uradio veliki servis

- zamenio stabilizator i stavio nove prednje amortizere

- menjao usisnu granu

 

Registrovan je do 9. juna 2019 (punih godinu dana)

 

- Alu felne sport 17

- Navigacija 

- automatska klima

- Tempomat

- komande na volanu

- Xenoni su naknadno ugradjeni kod prethodnog vlasnika

- rezervni kljuc, a na regularnom zamenjen oklop u crveni 

 

Auto ima servisnu knjižicu od kako je uvežen i nesto papirologije iz italije kao i upustva

U temi se nalaze fotografije od kako je kupljen kao i sa opisima, a tu je i video klip koji je napravio prethodni vlasnik

Novije slike iako se ne razlikuju puno cu okaciti prvom prilikom, auto cu ostaviti par dana ovde pre kacenja oglasa na PA

saljem broj sasije ako neko hoce da gleda na fiat eperu ili bilo kakva provera i gledanje je moguce radnim danima posle 17h 

 

Cena 4000 fiksno

 

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da kazem da su stavljeni novi prednji ATE diskovi i plocice, kao i zadnje plocice pre cca 4-5000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servisna istorija-knjižica od kako je u srbiji kaže ovako

150000  veliki servis i usisna grana 17.6.2016.

155000 ulje menjača i obe viljuške

157 000 zamena termostata, zamena prednjih amortizera i solja

Auto kod mene

164000 nov hladnjak , antifriz ,ulje filteri

174000 gumica uljne pumpe,ulje ,filter, novi prednji diskovi, plocice, zadnje plocice, crevo interkulera

 

181000 zamenicu centralu air bagova o svom trosku

 

Slike se od ove kise jednostavno ne daju napraviti, ko god zeli moze doci u centar Bg-a da popijemo pice i neobavezno pogleda,provoza... 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drage kolege, cena ide na 3800

auto je tek registrovan, od ulaganja imate centralu air bagova koju nikako da nadjem vremena da zamenim i sitne kozmeticke popravke

kao i svaki auto i ovaj je odrzavan maksimalno i prelezao je sve decije bolesti brava

auto je unutra maksimalo ocuvan, prilikom kupovine kupljen je kao najskuplji na oglasima jer od par komada koje sam terao kod majstora ovaj je jedini bio dobar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...