Jump to content
FAS Goran
sapoznan

Fiat Nuova Tipo - zamena lampica za klimu i grijanje?

Recommended Posts

Dobar dan da li netko zna kako zamijeniti lampice za klimu i grijanje, znači iza plastike, gdje se nalaze tri gumba za klimu i grijanje? Na Puntu se plastika samo iščupala van i zamijenio sam lampice. Sad ne znam da li je na tipu nešto ušarafljeno da ne bi potrgao plastiku. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sapoznan

 

Automatska ili manuelna klima? Pitam jer eLEARN nudi ovako:

 

Screenshot_188.jpg

 

Poslaću ti sada link na PP, pa možeš sam pogledati...klikćem već 10-tak minuta i nikako da pronađem kako se to skida...a, pronašao sam sve živo drugo :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, sapoznan said:

...na elearn se treba registrirati?

Sa linkom koji sam ti poslao u poruci trebalo bi da radi čim klikneš na njega, bez posebne registracije. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sapoznan je pronašao objašnjenje u eLEARN-u za skidanje komandi manuelne klime kod novog Tipa:

 

Screenshot_19.jpg

 

1. Unscrew the fixing screws.

2. Push the control unit with knobs (2a) towards the inside of the compartment, disengaging the side retainers (2b) and upper (2c).

 

=====

 

Nema do sada linka u temi jer neće da radi kad se nekome pošalje, tj. traži logovanje. Kako bi došli do ovoga gore (ili koristili za bilo šta drugo što vam treba za novi Tipo ili bilo koji drugi model), uradite sledeće:

Prvo u Google kucajte aftersales Fiat elearnold

 

Screenshot_189.jpg

 

Kliknuti na prvi link (Contents), pa na neku opciju sa desne strane, nakon toga copy/paste linka ispod u browser (Chrome, Firefox ili koji već):

https://aftersales.fiat.com/elearnold/main.aspx?nodeID=356002628&languageID=2&modelID=356000000&valID=356000001&prodID=99&markID=1&dhb=AIR CONDITIONING CASING - R.R&modelName=Fiat - 356 - Tipo&langDesc=English&sectionName=Procedure&validityName=1.4 16V

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jedna stvar kad se skida taj cijeli plastični dio za klimu i grijanje, paziti na 2 plastična štifta sa strane, postoji mogućnost da PUKNU, treba barem jedan otkačiti! Ja sam zamijenio žaruljice u konzoli, nisam odspajao žice. Malo je nespretno ali se može. 4 žaruljice 12V 1.2W, one najmanje, se nalaze za osvjetljavanje konzole za klimu i grijanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...