Jump to content

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

Jim9

Sa Stila preko Picassa do Tipa

Recommended Posts

Lepo mu stoji naslon... Jel ovo kupljen u spiderauto ili ima negde povoljnije? Ja sad vidim da sam se izgleda prešao što nisam dodao naslon kada sam kupovao fabrički i u kredit da ga uključim jer cena je 110 eur, a i na tržištu je slično, ali keš... 
Da, kod njih sam uzeo. Nema jeftinije, gledao i na eBay-u, toliko su.
Ja sam navikao na naslon, na svim prethodnim automobilima sam imao tako da mi je ovde smetalo. Ovaj je odličan.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Hvala. Pa ja nisam imao ranije ali sam navikao da držim ruku na menjaču, a u upustvu za Tipa čitam da nije dobro držati ruku stalno na ručici menjača, dal je to stvarno ili ne ne znam... Jbg.... ukapirao sam i ranaije da sam to trebao dodati al ja u startu rekoh ma ništa ne dodajem da ne bih povećavao cenu, mogu to da ugradim i kasnije, al vidim sad da je slična cena pa bolje da sam u kredit stavio... tako da sad ko zna kad će doći na red.. 

Kako se ugrađuje naslon, jel on faktički dođe u onu postojeću rupu za odlaganje stvari?

Posted (edited)
11 hours ago, Jim9 said:

Da, kod njih sam uzeo. Nema jeftinije, gledao i na eBay-u, toliko su.

Da li znaš da li je ova cena od 10.200 stvarno neka akcija ili je uvek ta cena samo fora precrtano 12.000? 

Edited by djole81ar

Da li znaš da li je ova cena od 10.200 stvarno neka akcija ili je uvek ta cena samo fora precrtano 12.000? 
Mislim da je fora i da je 10200 realna cena jer su po eBay-u od 80$ do 110$. Generalno i 10200 je puno za običan naslon ali to mu je sad.
Lako se ugrađuje, dođe preko one rupe pozadi. Tipski je odrađen donji deo prema autu tako da se uklopi lepo.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk