Jump to content
FAS Goran
Jim9

Sa Stila preko Picassa do Tipa

Recommended Posts

Pozdrav drugari,
 
Prošlog oktobra sam se rastao sa Stilom posle devet godina sasvim korektnog druženja. Onda sam zbog pokretanja bračnog života prešao na C4 Grand Picasso. Nakon kratkog vremena provedenog sa Citroenom uz sasvim solidne utiske, zbog nepostojanja želje kod supruge da bar proba da ga vozi vratio sam se u stari tabor i pazario novog Tipa.
Posle JTD-a, pa i HDI-a, teško je privići se na snagu 1.4 benzinca ali na kraju krajeva za moje potrebe koje podrazumevaju grad, jednom godišnje more i jednom godišnje planinu, najprikladnija varijanta. Auto je sa klot opremom uz tempomat i parking senzore.
Generalno prvi put vozim nov auto a da nije službeni ili rent a car i osećaj je da ne filozofiram stvarno odličan.
 
Mene je Fiat kupio Stilom, nadam se da će i Tipo zadržati taj utisak.
 
e75a958d78e1a47ca9ec51eef80ff40d.thumb.jpg.dbf19d294e3fd9f8500ceedf6dc8cee7.jpg

 

 

Edited by Ivan
Sredjena slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kam gi sličke?
Ajd slikaj mašinu...
Koliko je koštao sa klot opremom? Tempomat i ostalo si doplatio?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam stigao još da ga slikam, napraviću još par slika kad nađem lufta.

Bila je neka akcija, osnovna oprema + tempomat, parking senzori, svetla za maglu, kožni volan i menjač 11050€.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala.

 

Sedan, ja sam hteo hedžbek ali žena je htela sedan zbog gepeka tako da sam uzeo sedan ali sam gledao da bar ima parking senzore iz tog razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa boja, cestitke i da te dobro sluzi :) 

 

Definitivno je sve vise novog Tipa na forumu sto je super  :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Jim9 said:
Sedan, ja sam hteo hedžbek ali žena je htela sedan
15 hours ago, Jim9 said:
zbog nepostojanja želje kod supruge da bar proba da ga vozi

Izgleda da si se slabo tu nešto pitao

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikam čim nađem vremena.

Jedno pitanje za vlasnike istog?

S obzirom da ovaj 1.4 hoće da troši ulje malo, jel može neko da mi kaže koliko ima ulja između min i max (između dve crte), čisto da bih pratio? Tipa 1L, 0.7L.

 

7d50422139fcf96240676d55c75d5f3e.jpg

 

 

Edited by neshaoct
sredio sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide 3l plus 0.2 u filter, znači oko 1.5l ti je pola na šipci

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da je raspon 1L, a ne koliko ukupno ima u karteru, bar je tako bilo na prethodnom auto.

Kontam da ako šipka reprezentuje ukupan nivo onda je već gotova stvar s motorom ako zatekneš nivo na min.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To min-max kod 1.4 barem na 500l Max 0.5l. I treba uvek da bude blizu max jer i ovako malo ulja ide u taj motor još i kad fali 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradih Armster danas. Super izgleda, boja lajsne se slaže sa bojom lajsni na tabli. Što se funkcionalnosti tiče, više nego korektno. Super je i mala torbica koja se dobija uz naslon, koristi za dokumenta.

 

b5d78ede81d585da5ffa162ebe526782.jpg0a44c809b9b061468c4937ddc882b813.jpg7ed0f7050c8d138ee1c181c0eda32eb7.jpg

 

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo mu stoji naslon... Jel ovo kupljen u spiderauto ili ima negde povoljnije? Ja sad vidim da sam se izgleda prešao što nisam dodao naslon kada sam kupovao fabrički i u kredit da ga uključim jer cena je 110 eur, a i na tržištu je slično, ali keš... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...