Jump to content
FAS Goran
juzer988

Delta 1.4 t 110kw benzin-plin

Recommended Posts

Pozdrav kolege. Evo uskoro ce decenija kako sam na forumu a nisam nesto mnogo pisao, uglavnom sam citao, i dosta toga od vas naucio. I hvala vam na tome. Poslednjih 7 godina vozim Lybru, lepo me je sluzila ali nikako da je predstavim.Inace ona je na prodaju. Sad sam uzeo deltu o kojoj i ne znam bas mnogo,i svaka bi mi informacija bila od koristi. Prvi neki utisci su da je auto kvalitetan, ocuvan, lepo vuce, za nekih 20% slabije na plinu,ali to je cena jeftinije voznje. Najveca moja zamerka autu je udobnost. Utegnut je, ali sa Lybrom nema poredjenja. Platinium je oprema, ima grejace sedista,kozu, blue i me, neku neupotrebljivu navigaciju... Probleme koje sam primetio su: Da cesto izbaca gresku p1171, i p1172,da li je zbog plina, ne znam, uglavnom nisam primetio da uticu na voznju.Drugi problem koji auto ima je da se cuje neki zvuk kao neko kuckanje pri svakom naglijem dodavanju i oduzimanju gasa, i pri promeni brzine. Majstor sumnja na donji nosac motora, a ja na mozda luft u poluosovini,a i on i ja se nadamo da nije nesto sa menjacem ili nedaj Boze kvacilom. Kupio sam nosac, zamenicu ga pa cemo da vidimo. Ako imate ideju sta bi moglo biti, recite.

Inace auto je 2008 i ima 156 000. 6ee7408ea8c2799a5052bab950a728d0.jpg75caf84e4b62544bb1e85290d9a88f75.jpg8614d799cbc0d5dfab783b7858cd6d4f.jpg02c2c9b57932d6f17ef621074c1b4c12.jpg3317270674b3cebd8a16097e58a60564.jpg

 

Sent from my Tesla_SP6.3 using Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek' te lepo služi.

 

Ako već nisi googlovao greške:

https://www.engine-codes.com/p1172.html

https://autoservicecosts.com/obd2-codes/p1171

 

... što je verovatno do plina.

 

Za kuckanje ne znam, moguće i da su donji nosači motora. Kod mene takvih simptoma nije bilo ali su u servisu videli da je nosač eto malo popustio. Pa je svejedno zamenjeno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je do plina,proveri filtere plina,ako opet izbaci gresku,pojačaj mapu plina :D Inace ekstra auto,malo je čudno da je tvrdja dosta od libre :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...