Jump to content
FAS Goran
neshaoct

25. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Polako @Sedla ne nasedaj na provokacije, mislim da ti čovek udeljuje kompliment. Hoće da kaže konačno neka Lybra sa otvorenom haubom obzirom da svi viđamo samo Alfe u kobra polozaju (parkirana sa otvorenom haubom). :lol:

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, odlicne su slike stvarno Bio je jos jedan redak momenat Fiat grupacije koja je, videvsi da su Libry pojeli komarci pomahnitala i krenula u atak haubom, sledili njen primer, pa smo tako imali ~6-7 razjarenih Fikusa i jednu Insigniu koja se onako mlada ucila od veterana kako se to najbolje radi ... Na zalost, bio je to nezabelezen trenutak osim nasim ocima koji se ponoviti nece

Skup je bio odlican, citao sam sta se sve ranije organizovalo za vreme postojanja FLCS, mozda nije lose organizovati nesto od 'vec vidjenog' opet :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skup je bio odlican. Neke mi drago sto sam video, neke sto sam upoznao.

 

Zao mi sto neki ljudi za koje sam bio siguran da ce 100% doci su stavili dogadjaj na potpuni -ignore- :ph34r: ja sam dosao iz NS, Sedla iz AR, dvoje kola iz SU, nama nije bilo tesko...

 

No dobro... :)


 

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stvarno nisam imenovao nikoga...ocekivao sam vise ljudi koje znam preko foruma, i koje licno znam a i sa kojima kuckam tu svaki dan...

 

Da ne bude zabune, nije nas bilo malo - bilo nas je taman, na beton je moglo stati jos par kola i ne bi se vise kolima moglo proci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i problem, sto ste dosli vi dodjosi :D Zauzimate parkinge ovima sto su babe i dede zivele tamo 300 godina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema u Bg porodica koje su prezivele tu 300 godina, mozda neki mali %

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam sprecen da dodjem, iako sam imao zelju, ali bilo je nazalost opravdano da propustim okupljanje. Svakako, voljan sam za druzenje, pa ko bane za NS, treba neku pomoc, tu sam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...