Jump to content
FAS Goran
neshaoct

25. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

E onda ok, ako je bratska ljubav, onda razumem
Sledeći roštilj idemo zajedno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam jos siguran, a moram da vidim i sta cu sa macorom, ako ga ostavim samog kod kuce, napravice haos, poludeo od ove kise, valjda ga depra hvata...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, dekirs said:

Neka ponese neko nitne i pistolj ako ima, da namestim tablice, ili neke srafove :D

Ti jos teras onaj raonik napred :)? Posto volim da se odradi picikato, nije lose da se ocrtaju i probuse rupe prvo u uglovima tablica, pa na osnovu njih i polozaja table, onda i na samom braniku. Jes' da su oba materijala mekana (alu tablica i plasticni branik) pa moze i drugacije, ali mi je najpreciznije da za to koristim busilicu. Malo se jos isturpija unutrasnji deo oko rupe na tablicama i to je to. Da li ces posle stavljati pop-nitne ili srafcice, to je vec stvar izbora, bitno je da budu nerdjajuci. Srafcice vozikam u gepeku, ali aku-busilicu nemam... Ako imas srca da drugacije busis Alfu, ti samo cepaj :lol: , materijal imamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/6/2019 at 3:49 PM, cika_kole said:
a moram da vidim i sta cu sa macorom,


Mačora povedi obavezno, ako ga ostavis, ode sve u klinac

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, cika_kole said:

@djomla brate zagoreo sam, a i volim brata, to sto je kupio svabu nece mi biti prepreka da se lepo "druzimo" ;)

E bre Kole, vidim ja da si zagoreo, idi malo na neki mračni parking... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/6/2019 at 4:20 PM, Ivan said:
Ti jos teras onaj raonik napred ? Posto volim da se odradi picikato, nije lose da se ocrtaju i probuse rupe prvo u uglovima tablica, pa na osnovu njih i polozaja table, onda i na samom braniku. Jes' da su oba materijala mekana (alu tablica i plasticni branik) pa moze i drugacije, ali mi je najpreciznije da za to koristim busilicu. Malo se jos isturpija unutrasnji deo oko rupe na tablicama i to je to. Da li ces posle stavljati pop-nitne ili srafcice, to je vec stvar izbora, bitno je da budu nerdjajuci. Srafcice vozikam u gepeku, ali aku-busilicu nemam... Ako imas srca da drugacije busis Alfu, ti samo cepaj dark_lol.gif , materijal imamo.

Aku je u gepeku takodje

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/5/2019 at 2:04 PM, Milutinac said:

Dole kod NIS-ove pumpe :D

Ne mogu čak ni tu, sravnili su je sa zemljom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost, moracu da otkazem dolazak u nedelju :( 

Zelim svima dobar provod i ispravne masine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dolazim sigurno, samo da se ne provedem ko naši vaterpolisti u Splitu :rolleyes:

Kole je sigurno spremio ćakiju... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puko sam ko lajsna. Evo pre 10 minuta uđoh u kuću, vratio sam se sa Košutnjaka. Ladno sam prebacio da je danas skup. Reko šta je ovo, nema nikoga, reko daj da zovem Nešu, pa sam se predomislio i pogledao forum, a skup je sutra jbt. 

Da li je problem ako dođem sa klinjom @neshaoct? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dodam da sam prošao pored parkinga gde se okupljamo, pa sam obrnuo ceo krug oko košutnjaka, široko :D

Bar sam se danas provozao 25-26km za svoju dušu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, marko.jovanovic said:

Puko sam ko lajsna. Evo pre 10 minuta uđoh u kuću, vratio sam se sa Košutnjaka. Ladno sam prebacio da je danas skup. Reko šta je ovo, nema nikoga, reko daj da zovem Nešu, pa sam se predomislio i pogledao forum, a skup je sutra jbt. 

Da li je problem ako dođem sa klinjom @neshaoct? 

nisi ti brate moj nista pogresio, danas je skup vw i eto koliko vas ima u srbiji!!!

dodji sutra kada se skupljamo mi talijani, videces sta je naroda!!!

uvek primamo goste, makar oni bili i iz njemacke...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, marko.jovanovic said:

Da li je problem ako dođem sa klinjom @neshaoct? 

Ma kakav problem, naravno da može. ;) 

Taman i da klinac vidi šta su pravi automobili... B):D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, dekirs said:

Mala je spremna

IMG_20190608_142634.jpg

Uzalud si oprao, biće ovako sutra,samo skup umesto mora :lol:

 

FB_IMG_15590762464175421.thumb.jpg.9f0e1d7129815db084b470141f765f9f.jpg

 

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...