Jump to content
FAS Goran
vagenovac

Koji auto bi voleli da imate, a nikad ga ne bi kupili

Recommended Posts

Npr. ne bi kupili golf jer se navodno krade, alfu jer se navodno kvari, neki drugi auto jer je vencanica, neki drugi zbog kubikaze itd.

Npr. 2 auta koja mi se svidjaju i vrte godinama u izboru su saab 9-3 i passat cc, svidjaju mi se, rado bi ih imao, ali nekako mi u cenovnom rangu i saaba i passata cc ima boljih auta i nekako mi ostaje mentalna blokada da bih saaba tesko prodao, a da je passat cc preskupi passat b6 iako ima dosta razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam hteo CC pa sam cak i nasao dva predobra sa svom mogucom opremom i smesnom km ali je ipak pouzdanost H presudila. Nemam problem sa tim krade se i kvari se posto, sve moze da se popravi i osigura

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, ni jedan mi ne pada napamet. Nerealno, 1969 Chevrolet Camaro rebuild sa 572 Big Block. Ili Super Snake...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, kakva tema :)

 

@vagenovac

da li misliš na automobile koje možemo da kupimo, ali mozak kaže ne, ili na automobile koje ne možemo da priuštimo ni u ludačkom bunilu?

Evo da se upišem, ovo su automobili koje bih rado posedovao, i koje bih mogao da kupim, ali nisu "racionalan" izbor:

 

- Lada 2107 (Riva)

- GAZ Volga 3102 (nema da se kupi kod nas)

3102 napred.PNG3102_pozadi.PNGsmall_9961327836415773776.jpg

- VW Golf mk4 R32

- VW Golf mk5 R32

- Volvo V70 2.3T (1 generacija) i Volvo V70 2.5T (2 generacija)

- VW buba 1600 (super buba za zakrivljenim vetrobranskim staklom)

- Lancia Kappa 2.0 20vt

- BMW e34 525i (barem), ili 540i

 

Ovo mi je prvo palo na pamet, ako se setim još nečega dopuniću.

 

 

Edited by neshaoct
tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marko.jovanovic mislim vise na ovako realnu varijantu, nesto sto ti se vrtelo u pretrazi auta, nesto sto si razmatrao. 

 

Kao npr. saab 9-3 za mene, naravno mnogo bih vise voleo aero 2.8t, ali da uzmemo 1.9tid koji je skroz dobar i racionalan auto, kako da ga kupim pored zive alfe 159, ono svidja mi se 9-3, sve ok, ali mi je bolja 159 i to je to.

 

Pa onda ovako razni realni auti vece kubikaze, ali pogotovo za vikend auto je katastrofalno placati lux registraciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, PremieRacing said:

Evoque

Ovo nije nerealno Taman da potrošim ovog što sad vozim i njemu padne cena još malo.:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crajsler 300c i Chevrolet Corvette c7

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima brdo auta koje bih voleo da imam ali ne mogu da priustim i nikakve mane me ne bi odbile, a realno od tih sto mogu da priustim i da zelim a da ipak ne bih uzeo je Yugo Cabrio :D Zeleo sam dugo vremena da uzmem dok nisam seo u jednog i onda shvatio da je auto dizajniran da nikad nema krov podignut :D Bas je tmuran, skucen i losa je preglednost kada je dignut krov.

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...