Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jeftije je nego motor da radim a i kraće traje od popravke motora...
Zupčasti kaiš,pk nemam pojma gde mi je ali je u sličnom stanju...PSX_20201228_123859.jpgIMG_20201228_123727895.jpg

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎12‎/‎27‎/‎2020 at 10:08 PM, neshtry said:

svake dve godine veliki servis plus kablovi i svećice

ostavljaj mi te kablove i svijecice… :flower:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, mož' i za men' kablovi, da obradujem zastavu, još su fabrički na njoj... 

A i te svećke zvuče primamljivo... ^_^

 

Nadam se da kolega shuxx ne zamera puno što mu ovako zagađujemo temu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu korisni,svećice su baš potrošene a kablovi ko zna od kada, nepouzdani su... moraćete da čekate 2022...
Ali imam projektor far bez jednog nosača, haubu da ispucalim lakom, nefarbani crni prednji branik za Punta 3p,...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo podataka,
Put.. Prokuplje, Nis, Beograd, Novi Sad, oko 760km, sa ulascima u svaki grad. Prosecna brzina za ceo put oko 70kmh, prosecna potrosnja 7.2L TNG. Nas cetvoro u autu.

PK - NS - PK, oko 6500din sa drumarinom.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z10 kupljen sa 52670km, juče je prešao cifru od 92670km, i to valjano. Tako da imamo mali jubilej od 40.000km pređenih. Bez bitnijih problema. Potrošnja oko 6,3L TNG + 0,6L BMB, po Spritmonitoru.

 

Juče je izvršena provera amortizera, u servisu http://www.automotosistem.rs/

 

koje pohvaljujem, zakazan termin, sve prošlo brzo, i po rečima servisera, stanje amortizera je dobro.

 

 

izveštaj NS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da svako od nas povremeno dozivi ostecenje svog auta. Ali kad mi tokom noci neka stoka polomi zadnji brisac, tako bi mu prste cekicem pomilovao.
Dokoni bednik, nisam gledao ranije, ali na komsijinoj fabiji I fali zadnji brisac, polomljen nosac.

 

d.thumb.jpg.5c6af4bedf966886b184a71584c0684c.jpg  3ec342ca9afec6858fafc72d7c59c1e7.thumb.jpg.476d138d608e297cedc4694bdc1ebe52.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike, skinut TT potpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni razbili zadnju desnu lampu, ispred škole,dok sam mlađe dete vodio u školu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, na žalost, to sa vandalizmom je sasvim normalno.

Meni su pre oko dva mseca razibili šoferku na 500L, u pola bela dana.

Slično mi se desilo 10 godina ranije na 308 (neko je nešto bacio sa zgrade, oštetio mi haubu i razbio šoferku).

Koleginici sa posla su razbili na našim službenim kolima pre 7 dana.

"To smo mi".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obicno je zadnji brisac za Punta oko 1400din, ali danas u novootvorenom Delmax-u, kupih homokineticki za 2000 i zadnji brisac za 780din.

Daju i 7%popusta, za neko uclanjenje... Das saobracajnu, i postao si clan

Brisac namontiran. A homokinetici ceka majstora tokom nedelje.
Kilometraza na 97000km. Blizi se 2 godine od kupovine... 53469fa6f4f4cf5110868f511ed58d88.jpg

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je uspeo da strada homokinetički na tako relativno malim kilometrima, pri čemu ti imaš pretežno vangradsku vožnju, a ne verujem da "startuješ" kao neki "napaljeni klinac" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da je od prerhodnog vlasnika. Poceo je da mi krcka u desnim krivinama jos prosle godine. Ja rekoh nesto oko ogibljenja. Odem do majstora, provoza ga i napravi slalom na pravom putu, ali se nista ne cuje. Culo se na dugim desnim krivinama. Vremenom pocelo da se cuje i pri skretanju malim brzinama. I sam ukapirah sta je.

Cene po internetu su 30 e, sto nije problem, ali mi u Delmaxu kazu ne brini, ovaj je dobar, nemacki made in china. Bas me interesuje koliko ce da traje. A i da vidim koliko ce otici za Ruke...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za mog bivseg 1.3mjet plaćao homokineticki oko 3500din neki bolji, najjeftiniji je imao za oko 2500din mozda malk preko. Zamena je kod mene u gradu 1000din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem i ja sad da zamenim taj brisač...
Nemoj baciti stari,kupi gumu i samo je zameni.
Tako ja radim,jednu zamenim u jesen,pa onda u proleće

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deo sa brisačem se inače vadi iz nosača,ako ti je to čitavo,samo menjaš...

 

punto II III-1-800x800.jpg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...