Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima. Posedujem bravo 2001 godiste 1.6 motor koji stoji neke 3-4 godine u garazi neregistrovan. Doslo je vreme da se sredi i da se tera dok moze.Posto auto ima nekih problema nadam se da ce mi neko pomoci odgovorima na moja pitanja.

Prva slika je auto trenutno u garazi . Druga danasnje sredjivanje branika koji sam polomio u garazi jer prilikom alansovanja nisam izbacio iz brzine i udario u sto . Treca slika je sta mi je benzinska pumpa izbacila jer gorivo dugo stoji , i od tog smeca izgleda da mi je zapusio jedan brizgac jer auto sada na benzinu trese a na plin radi normalno.

 

Pozdrav.

 

fcc6962b5bb3baa0d8f18cb0fb3e6834.jpg34f38f16a5e38afa882b86d11b723659.jpg18250a13e02620fcc89f4d160bf11e62.jpg

 

 

Edited by neshaoct
sredio slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dexa313

 

Dobrodošao na Forum. :welcome: 

 

Pa dobro, branik već sređuješ. :D:D 

Izbaci sve tečnosti napolje, tj. zameni ih sve, a benzin nov sipati. Mada, pre toga bi valjalo rezervoar oprati, karter isto...taman ga tada i predihtuješ da bude suv, svi filteri drugi...kao da si malo ''požurio'' sa paljenjem posle ipak 3-4 godine stajanja. Problem koji sad imaš sa diznom...jbg-a, barem na benzincima nije skupo srediti/očistiti dizne, ako je za utehu. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dexa313

 

Limar, farbar, mehaničar - sve u jednom, i eto teme: Moj Bravo, moji problemi, moja rešenja :D:D 

Nisi se šalio kad si rekao da ćeš srediti sve posle godina stajanja auta, svaka čast na poslu... :thumbsup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredjujem sto ja mogu , ali nazalost slab sam sa vremenom . Tako da posle danasnjeg sredjivanja izduva ce ici kod mehanicara da pogleda sta treba jos da odradi i da ga teram na registraciju. Trebace sigurno da se menjaju stvari oko vesanja i sta jos bude reko . Moguce da ce i diskovi ici na obradu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto bio kod majstora da ga pregleda . Zamenjena ramena ulje i filteri. Juce vracen s tehnickog pregleda zbog neispravne maglenke , rikverc svetla , jedne pozicije i svetla zavtablicu . Do malo pre sve to sredjeno i sad cekamo da islikaju te ispravke . Da stavum tablice i da teram.

Za rikverc svetlo sam mislio da je otisao prekidac rikverc svetla koji se nalazi na menjacu . Ali je on bio ok . Zezo je osigurac.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...