Jump to content
FAS Goran
dekirs

Drska ženo plava - AR Giulietta 2.0 150

Recommended Posts

Deki pre posla ode da opere auto. :D

2 hours ago, Ivan said:

Najgora varijanta su mi ove novije, ali sa malim ekranom i ogromnim potenciometrima. Kod Dekija je ekran od 6.5'' i mnogo bolje izgleda.

Bas joj bzv stoji taj manji ekran, koji je identican onom u 500l-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi bar kas operete te Alfike imate iole lep auto, a kad imas kaka-nu boju auta, tu ne pomaze nista

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje onaj rogati nosac za bajs da malo skrene paznju, inace ni alu naplatci ne pomazu Onako je rogato G

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ISV_01

Gde i kada moze da se pogleda taj najpoznatiji Bravo na forumu :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan
E ne vredi...kreno i ovaj da Z, sad definitivno mora alu felge da nabacim makar i Opelove al prethodno okadjene bar 3x, inace ni ovo malo Save me nece oprati
Bice skupova (sto redovnih), bice i odlaska van BGa pa se sve da dogovoriti

Nego Deki, sto mu ne stavis neku keramiku pa ti bar bude malo lakse za odrzavanje ?

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

@Danilo1
Cek cek cek, sta vi to sve kuvate

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, ISV_01 said:

@Ivan
E ne vredi...kreno i ovaj da Z, sad definitivno mora alu felge da nabacim

Cuj zeza... Ja pod No1 auto nisam ni video, a evo jos jednog dokaza da svaki cas se na forumu prica o njemu.

Zato i pitah gde i kada moze da se pogleda taj, za mene najpoznatiji, Bravo na ovim prostorima :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako covek planira da dolazi, neka se dopise, pa da i ja konacno banem. Mozda da se dzoramo za felne uz moju doplatu ili da pokupim neku ideju za sredjivanje... Cim se ovoliko pise o tome, mora da je nevidjen, majku mu.

#prvinabalkanu #bravofelnesrbija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu dodjem, al ne primam milostinju Pa kad nesa prevrce oci kad god vidi da sam dos'o, sve ti jasno Pomera Alfu, misli da je osiromasenost opreme prelazna boles' auta

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ISV_01 said:

Cu dodjem, al ne primam milostinju emoji23.pngemoji23.png Pa kad nesa prevrce oci kad god vidi da sam dos'o, sve ti jasno emoji23.pngemoji23.png Pomera Alfu, misli da je osiromasenost opreme prelazna boles' auta emoji23.png

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk
 

Nije do Neše što on hoće da pomeri auto nego jedan pogled mu kaže više nego 1000 reči i on jadan šta će...  Upali,preparkira... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije do Neše što on hoće da pomeri auto nego jedan pogled mu kaže više nego 1000 reči i on jadan šta će...  Upali,preparkira... 
Ili neimenovana dama upali kola, ako su vec preblizu i 'ode po cigare' da ne bude providno...a onda Stefan doveze admina u kafic jerbo Alfe nema

Jadan Deki, umesto o Alfi spao da cita Fiata u svojoj temi...ne brini i ja parkiram dalje od Opela

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece Milutin, odusevio se sa Deltom, kaze ide Bravo na oglas :D

Bilo nas je dosta ovaj vikend, valjda poslednji lep u ovoj godini :D

Svakako mozete banuti neki vikend, nece biti sunca al kontam bice okej vreme. 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 26/10/2019 at 9:09 PM, ISV_01 said:

Ili neimenovana dama upali kola, ako su vec preblizu i 'ode po cigare' da ne bude providno...a onda Stefan doveze admina u kafic jerbo Alfe nema emoji23.pngemoji23.png

Jadan Deki, umesto o Alfi spao da cita Fiata u svojoj temi...ne brini i ja parkiram dalje od Opela emoji23.png

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk
 

Ih, šta mu fali da se vozi u Passatu :lol: 

 

PS. Kupi felneeeee... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dekirs said:

Bilo nas je dosta ovaj vikend, valjda poslednji lep u ovoj godini :D

:thumbup: fino i poseceno druzenje, a posto redje svracam bilo mi je drago da videh neke ljude koje nisam odavno. Jedino sto sad ide 'ladno vreme, pa ne moze nista da se kupusa :lol: .

2 hours ago, Irena HGT said:

PS. Kupi felneeeee... :P

Sta ce mu to, sa njima bi bio jos ludji i upadljiviji :lol: .

I sami smo se uverili kako je krenuo da divlja sinoc na skupu (upoznah coveka tek juce, ostali kazu da je miran vozac). Da ga je cak i policija zaustavila kada je odlazio sa skupa :stuart:, gore kod SC.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...