Jump to content
FAS Goran
dekirs

Drska ženo plava - AR Giulietta 2.0 150

Recommended Posts

http://internet-prodavnica.lavauto.rs/proizvodi/spoljna-oprema/zabice-i-kopce

 

29 minutes ago, Danilo1 said:

ja samo gledam kako da mu skinem one duple kedere na vratima :ph34r:

Dok ga sledeci put budem zagovarao oko farova, ti radi svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, andreja.micovic said:

 

Slike nema jer mi izbacuje neki error kada hocu da upload -.- 

Eeee moj programeru, n'umeš ni sliku da metneš u svoju temu. Priče,priče i samo priče a nisu potkrepljene slikama, znači ne važi.

Pikčr or didn't hepend.

 

Iii da, za sada verujem zadovoljan. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Ivan said:

Jok ;) , mora i rezolucija da se smanji (pokusavao i sa slikama kompresovanih sa par MB  na par stotina KB, ali sa rezolucijom 5k i kusur sa 2k i kusur i nece ). Kaci tek sa manjom rezolucijom.

Na osnovu iskustava više ljudi, problem je u ''Height''. :D Do visine slike je. 

Npr. slika 4032x3024 prođe bez problema i Forum je tokom kačenja smanji na fullHD rezoluciju. Slika sa istog fona, ali napravljena tako što je okrenut fon pa je rezolucija 3024x4032 nikako nije htela da prođe. Isti fon, ista rezolucija, isto MB ima....ali je sada visina bila 4032 i šipak.

 

Na Forumu je podešeno da sve slike manje od fullHD rezolucije prihvata u originalu, a da veće od fullHD smanji na tu rezoluciju tokom upload-a. Očigledno da ne mora biti 1080, tj. može više...sve do oko 3000 piksela visine slike može, Forum će je smanjiti tokom upload-a...ali kad visina slike pređe i taj broj piksela dobije se greška tokom kačenja slike.

Ili provlačenje slike kroz Viber i tako se smanji, ili neki od online programa za smanjivanje, ili ako već hoćete slike bilbord rezolucije onda zakupite bilbord. :D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/06/2019 at 1:28 PM, dekirs said:

Lepa sam, poy. 

 

IMG_20190610_064010.jpg

@dekirs mašina je top! Evo sestre istog godišta, sa istim motorom i još sa istog placa..., svet je mali! :) Kupio sam je par meseci pre nego što si ti tvoju (oktobar, 2018.).
P.S. novi sam na forumu, pozdrav za sve članove!

20181006_171850.jpg

Edited by mare's giulietta

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, mare's giulietta said:

@dekirs mašina je top! Evo sestre istog godišta, sa istim motorom i još sa istog placa..., svet je mali! :) Kupio sam je par meseci pre nego što si ti tvoju (oktobar, 2018.).
P.S. novi sam na forumu, pozdrav za sve članove!

20181006_171850.jpg

Uplatite neki zajednički paket za šlep, možda dobijete popust :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mare's giulietta Poz Mare,

da secam se nje nisam je gledao uzivo al pratio sam oglas neko vreme :)

Mislim da je krajem prosle godine i pocetkom ove taj plac imao 4 ili 5 Djulijeta, sto je retkost :D

Cekamo i tvoju temu, otvori, pisi, slikaj, a ove sto nas prozivaju cemo da blokiramo :D

 

Svaka Alfa koja se pojavi na forumu preventivno deluje protiv 5 Vagenovaca :D Keep it coming. 

 

@djomla @Axic

 

Samo sam vas dvojicu cekao :D:D

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, dekirs said:

Hahaha prvi koji crkne moze za delove :D

Jel da šaljem Mići (čitaj poklonim)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekirs Da daa, baš su ih dosta imali..., al' jedino tvoja kad se pojavila kod njih, onda je bilo ono "uh gledaj ovu..., baš dobra fulnjača za skroz korektne pare". :)
 
@Axic Ništa ne brini brate, amss članstvo je tu od prvog dana..., samo sigurica! B):D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutinac said:

-Dobro je, nasli se Alfisti, bolje i na forumu nego u servisu

Zbog alfista pojedini servisi uveli cekaonicu sa aparatom za kafu, pa se omasovilo i neki imaju pravi espreso... 

 

Bilo mi glupo da slikam pre neko vece, placam gorivo na Shellu, a desno od ulaza parkirana alfa 147 i lik ful alfa majica crvena sa svim mogucim alfinim znacima i stikerima (verovatno iz nekog servisa) doliva ulje u alfu :) nisam imao :heart: da pitam jel pogledao ispod auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste se malo bus'o, ali je ipak sipao ulje...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...