Jump to content
FAS Goran
dekirs

Drska ženo plava - AR Giulietta 2.0 150

Recommended Posts

Bice prilike sa svetla :D

Taman za skup da se okupa mala, nije se mesec dana i jace kupala kako treba :D

Ajd sto vuce nego sto radi ko benzinac :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, dekirs said:

Bice prilike sa svetla :D

Skupi ti jos par stvari za sredjivanje. Pa nam javi kada opet planiras da dolazis, da znamo da i mi ne dolazimo :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Untitled2.thumb.png.6b6b22537bac4854fe9f7d9a941591c4.png Untitled3.thumb.png.fb2311d10fea040128f53a6760524b51.png

 

Setih te se ;), dobro ste poceli u nedelju. Poklopac ima 3 zabice koliko vidim, a na Bravu je kljuc 10.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sad bi se i ozenio... Busis ili lepis :lol: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da napisem koju..

Bilo se malo do CG tacnije do Budve na par dana, cisto kurcenje Ruske kurave i jahte.

Elem, mala je testirana bas fino, malo je reci da sam odusevljen lezanjem i ponasanjem po kanjonima i ostalim cudesima ka CG i nazad. Trebaju samo bolje zadnje gume i mislim da bi neki Eibach to podigao na jos veci nivo koji je i sada imresivan. 

Najjaci utisak je D mod koji je za preticanje majka, bukvalno nema potrebe saltati u nizu brzinu, na klik je tu 60 njutna i 10ks. Sedista su odlicna, drze fino, nisu kadice al kulturica je, udobna su i drze okej. Ljudi su kukali za polozaj sedenja al nisam primetio da mi se noga nesto kocila ovih par dana, veci problem mi je u Bravu bio koliko se secam. Odlican osecaj je kada namesti guzu u krivini bukvalno nema sanse da zabaci dupe koliko to sigurno deluje.. Doduse oce malo preko nosa da pobegne al dobro nista strasno. 

Sledeca destinacija je Tasos pa cemo videti kako mala plovi po AP.

 

Zivi bili i smrt vagenu. :D

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, dekirs said:

cisto kurcenje Ruske kurave i jahte.

Elem, mala je testirana bas fino, malo je reci da sam odusevljen lezanjem i ponasanjem 

 jel se ovo odnosilo na Alfu ili?  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minutes ago, dekirs said:

Hahaha nisam. E da, morace neka folija gore da se stavi oseca se bas toplota i kada je sve zatvoreno. 

Upali klimu siso, neces izgubices 12Nm-a samo :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dekirs said:

Hahaha nisam. E da, morace neka folija gore da se stavi oseca se bas toplota i kada je sve zatvoreno. 

Šalu na stranu, zar nije to već zatamljeno staklo? Kako misliš foliju preko toga, da bude još tamnije? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...