Jump to content
FAS Goran
dekirs

Drska ženo plava - AR Giulietta 2.0 150

Recommended Posts

VW 1.6 8v (znači ne FSI) ili PSA 1.6 16v. I Reno 1.6 16v je odličan, ali ne verujem da te Megan kačket zanima.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/29/2020 at 9:40 PM, vagenovac said:

Sta znam, recimo 2005+ do 4k.

Samo da model/motor niie sklon majstorima :D

 

Evo ti moja Jelta  :P

Sta znam, ja sam bas pokvaren covek. mislim pokvaren u smislu nesto mi fali, ne u smislu da sam kvaran i bzbrzan  B)  Nikako i nikada nisam gledao te neke 'obicne' modele, uvek me privlace egzotike. 

 

On 5/29/2020 at 9:59 PM, totti said:

VW 1.6 8v (znači ne FSI) ili PSA 1.6 16v. I Reno 1.6 16v je odličan, ali ne verujem da te Megan kačket zanima.

 

Megane 'kacket' je JL ? Guzonja? Sta je kacket, bokte...  :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne valja mu oglas, nije naveo zadnje sediste da je brizljivo ribano

Nego, jel to prelazis na nesto drugo ili juris vecu investiciju koja, nadam se, ne ide non stop na optiku ?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta za Alfu, ali je razlog vise nego dobar.

Ista stvar i mene koci da promenim auto i pretnja zene da ce da me napusti ako to uradim. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam resenje stambenog pitanja pregurao 2017-te i takodje sam tada morao da prodajem auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar auto, minus jedino kvalitet unutrasnjosti. Sve osim toga je super. 

Dosao sam u situaciju da cu kupovati stan ili bar za pocetak preseliti se i ziveti sam. Bukvalno mi ne treba ovoliki auto. Druga stvar, nemam garazu, nema gde da se parkira, ivicnjaci ogromni, zao mi je da mi na ulici stoji 8, 9 hiljada i da gledam kako mi komsije naslanjaju vrata ili kako mi idioti kace retrovizore dok prolaze ulicom.. 

U poslednje vreme se jako malo vozim, kratke relacije imam do posla.. mislim da bi TB neki bio dobra zamena, manji auto, jeftiniji.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi takodje vijamo kredu za nekretninu (nije Alfa) pa znam kako ti je..ipak cena Alfike je mnogo visa od mog Bravise pa je i razumnija prodaja za bolje ucesce. 

Ofc, auto kupi kasnije posle stana i opremanja, vazda uvek zafali koji euro kad se najmanje nadas...

Steta ali zarad viseg ciljeva, opravdano. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh fotke pre neki dan na PA, drugar juri auto pa sam mu pokazivao oglas.

Cini mi se vec prepoznatljiv Horvatov potpis :) , ako je tako, covek je islikao sve Giuliette sa foruma koje su na prodaju :D .

Mislim da ima i ona crna negde iz Subotice, Kikinde, cini mi se da je bila predstavljena ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe e pa drago mi je da cujem da imam 'potpis' jer je to nesto na cemu izuzetno dugo radim, mada jos nije to to sto zamisljam, ali svakako blize nego pre :D 

 

Jeste, Mare je takodje stavio moje slike na oglas, s tim da je on stavio bas sve. Inace bio je i jos jedan Grande Puntic, ali on je prodat bas juce, pa je sklonjen :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, horvat said:

Hehe e pa drago mi je da cujem da imam 'potpis' jer je to nesto na cemu izuzetno dugo radim, mada jos nije to to sto zamisljam, ali svakako blize nego pre :D 

Sto se mene tice, vec imas i prepoznajem ih. Pogotovo one oko detalja, karakteristicnih detalja u enterijeru (zum na neke lepe analogne cajgere u tunelima) ili logo napred i nazad, ove slike u pokretu koje mi se najvise svidjaju... Fotografiju volim onako amaterski, laik sam ali ako ti ista znaci, od mene imas samo pohvale ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...