Jump to content
FAS Goran
dekirs

Drska ženo plava - AR Giulietta 2.0 150

Recommended Posts

Zavidim ti, stizes da se vozikas i uhvatis zimsko popodnevno sunce dok mi udarnici jos radimo :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

28 minutes ago, Ivan said:

Zavidim ti, stizes da se vozikas i uhvatis zimsko popodnevno sunce dok mi udarnici jos radimo :D .

 

 

"Sta oko 5? Ma ne, ma oko 1, ako ne i ranije" :D :D 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar prolete godinu dana od kada smo gledali one 3 Giuliette na BG Autoplacu...

I ti si od ovih sto vole da caste osiguranja :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prolete, pre neki dan mi iskocilo na Google photos slika one crne 1.4MA kao na danasnji dan.. Bas ide vreme.

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam natrcao tamo, ona crna dizelka iz Svice im jos stoji... Stajala je pre 2 godine i kusur kada sam ja trazio za sebe, kada smo nas dvojica gledali je bila na 8400, eno je sad na 7 soma. Crna i bela MultiAir izgleda su odleprsale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, videh pre 2,3 nedelje da je i dalje tamo.. Cudno, mislio sam iskreno da ce ona prva da ode sa placa.

Mada s obzirom kakav je onaj indijanac cudi me da su prodali i one dve benzinjare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas uzeh dve Save UHP2, posto sam vec imao dve od prosle godine. 

Gledao sam gde da uzmem a usput i da ispravim dve zadnje felne, posto mi je tresao na oko 130kmh, na kraju sam se odlucio za Adama na Tosinom.

Prvi put da sam se osetio sigurno u nekom servisu u smislu da sam dosao, rekao sta hocu i da je to bilo uradjeno, seo u kola probao - ne trese nista, sve lepo balansirano.

Save 6200 po komadu, ispravljanje 1700 po felni. Brzo ide sve, momci prijatni, bas sve preporuke za Adama. 

Primera radi, poslenjih par setova sam uzimao/montirao u Beogumi uvek je nesto treslo, prosle godine na te dve krive felne su montirali gume, cak mi i rekose tesko se ovo ispravlja itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Adama znam oduvek i kada mi je usput tamo svrnem za trap i gume. Inace imaju i online stanje pneumatika kod njih sa sve cenama sto uopste nije lose.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, dekirs said:

Prvi put da sam se osetio sigurno u nekom servisu u smislu da sam dosao, rekao sta hocu i da je to bilo uradjeno.

Brzo ide sve, momci prijatni, bas sve preporuke za Adama. 

Vise puta sam i ja pisao. I to ne veci ogranak u Tosinom, nego bas u bivsem Prilazu (sada Teodora Hercla, cini mi se).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deluje da stvarno ljudi znaju sta rade, i mislim da je manje vise standardna ekipa tamo bez nekih velikih promena, to dosta znaci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, dekirs said:

Juce mi kazes nemoj pare da bacas na kola i sad saljes ovo... Ccc. Provokator! 

A ovo ne možeš da propustiš. Vidi kako moze lepo da izgleda. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas odradjena reglaza kod Viktora na Vozdovcu u bivsem AP sportu. Covek je mag za centriranje trapa, ne pamtim da je bilo ovako zabavno voziti Alfu. Znaci bukvalno preporodjen auto, neverovatno koliko znaci dobra geometrija. Sve preporuke za njega, prvi covek koji je uzeo da centrira zadnji trap, od svih kod kojih sam bio. 

Pre nedelju dana su stavljeni novi prednji diskovi i plocice ATE. 

Juce je zavrseno poliranje i zamackane su sitne ogrebotine i istackana je da se ne primecuju gradski oziljci.

Hteo sam da je uslikam danas, ali je pala ova kisa i usrala je totalno. 

 

Bice jos radova sledeci mesec, za sada je to to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...