Jump to content
FAS Goran
dekirs

Drska ženo plava - AR Giulietta 2.0 150

Recommended Posts

On 14.1.2020. at 12:41 PM, dekirs said:

Dje ste sada forumasi??? 

 

IMG_20200114_123354.jpg

Ti na Ceraku kako vidim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/14/2020 at 12:41 PM, dekirs said:

Dje ste sada forumasi??? 

 

IMG_20200114_123354.jpg

Š'a je ovo ? I ti ovo zoveš antenom ???? Kakav si ovo k*** stavio na ovako lep auto, gledajući samo oči izbija više nego moje nefelne. Moja je karbon-grdni duraluminijumska, kineska mala i još grđa od tvoje, ali imajući u vidu da ni felne nemam da valja, privlači manje pažnje od istih. Zamisli, još otvoriš a "ono" se "mrda" ka nazad...jeza da te uvati u magli, srĆka dastane ! Moja fixna, i pise jos WRC koji u životu nije videla, obzirom na babsku taxi vožnju... 

 

Dosta šale sad, ovaj jel ovo...fabrički ovako ? Čudno baš izgleda (nisam zagledao kod drugih Đulki iskreno, mislim ne gledam vake stvari, ako me razumete).

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites
46 minutes ago, ISV_01 said:

Dosta šale sad, ovaj jel ovo...fabrički ovako ? Čudno baš izgleda (nisam zagledao kod drugih Đulki iskreno, mislim ne gledam vake stvari, ako me razumete).

Da, to joj je oridžidži antena koja se nalazi na apsolutno svakoj Giulietti, pa čak i na QV modelima.

Mogli su ajkulu fabrički da stave, mnogoo lepše i agresivnije izgleda... :)

nstq.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic ma koji cerak, ispred zgrade moje :D

 

E pa pazi, ajkula je okej i lepo stoji slazem se, al nju svrstavam u smajling kategoriju jer ko god je mogao kupio je ajkulu.. Nekako mi ne ide da svaki auto ima to. 

 

Meni je zapravo okej ovako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, ISV_01 said:

Dosta šale sad, ovaj jel ovo...fabrički ovako ? Čudno baš izgleda (nisam zagledao kod drugih Đulki iskreno

Zagledaj malo bolje :D . A i slazem se da je pomalo "smajling" tamo gde ne ide fabricki. Stavlja ko stigne, vrhunac mi je bilo kada videh na jednom Puntu Mk2, a znate gde kod njega stoji antena. Napred na krovu :blink: .

Dobro je @dekirs, samo se ti drzi dosadasnjeg smera i sredjuj mi auto po fabrici :lol: . Btw, moja ponuda zbog antene, sa pocetnih 4900 skace na 4910 EUR. Ako te bas zanima i tvrdoglav si - ona od 4800 na oglasima jos nije prodata :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, djomla said:

Jedino ko ce da kupi je ISV, ima mu neku sentimentalnu vrednos' emoji2.png

Jos mu je mozda i prvi put, pominjao je neko sapunjanje :lol: ...

Sad sam tek ukacio zasto smo na skupu popravljali unutrasnju kvaku na zadnjim vratima. Otkacio se i tweeter, jbt.

Sredjujem taj auto za sebe i ovako nesto da procitam, sok i neverica...

4 minutes ago, dekirs said:

a i vidim da ce u ovaj konfekcija tabor uskoro :D

Mislis tabor polu-proizvoda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima panoramu, malo je nizi plafon, pa izgleda da je trpela dijagonala :lol: .

Nesto je pominjao i da je sastavljao kolena do rucne. Ne zelim ni da znam dalje...

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, moze da udje u razmatranje za soping u vidu zamene i obavezno celicara, ali mislim da ono nepoimanje opreme u Bravu ne bi Deki nikako prezalio

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...