Jump to content
FAS Goran
dekirs

Drska ženo plava - AR Giulietta 2.0 150

Recommended Posts

On 8/2/2019 at 1:03 PM, Milutinac said:
Da vam ispricam nesto...
 
Komsijin drug izBosne krenuo na more za Grcku. Inace mehanicar. Iza Beograda mu valjda Pug308 ugasi se u voznji. Krene stane...nece ici dalje. Iz Bosne krene njegov cale za Touranom. Zamene se i dodju na more Touranom. 
Drugi dan obe cerke dobiju neke bakterije po telu. Posle par dana kada kreme nisu pomogale odu u glavnu bolnicu...ono iznad Halkidikija odmah. Rese. Izadju iz bolnice. Panduri skinuli tablice...parkirao gde ne treba. Plati ali kazu dobices tablice tek za tipa 7 dana. Produzili letovanje. Niko se kupao nije. Krenu nazad. Zvekne pumpa visokog pritiska. U servis prvi nekako. 4000 evra i da ostane 5 dana  i dizne valjda bile u problemu
Cale iz Bosne krece sa nekom prikolicom i C5. Prvo zaluta iza Soluna debelo a ona se C5 zapalio nekako dodje na Halkidiki. Valjda samo dimio bio.
Ovaj posto je mehanicar poveze unimer pa kad ovaj krene da dize napon on ga ugasi. I tako se sa gasenjem C5 i tatom i touranom na prikolici vrati zaBosnu

Čitam ovo i ne verujem šta čitam(!), kad ono zove ženu svastika, kaže pokvario im se auto(Clio3 dCi) u ponedeljak, išli danas da vide jel popravljen, ispostavi se da niko ne zna gde im je auto... Nije u servisu, nije tamo gde su ga poslali iz servisa, niko ne zna gde je auto....
Cirkus..
Valjda će ga naći, u ponedeljak moraju na posao...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, marko.jovanovic said:

Doooobra bajka, na sreću :lol: Sledeći put budi malo maštovitiji.

 

 

Ovo nije dovoljno mastovito???? Ja da sam malo mastovitiji prica bi isla u ovom smeru... "Svaki dan me ispegla po jedan 2.0 tdi bkg..." ;)

 

Ako su lagali mene...i ja lazem vaaaas

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, dekirs said:

Koliko ti je trebalo da nadjes ovu sliku :D

Ja evo ead ukucao "Usluga šlep sluzbe u inostranstvu" i prvi rezultat izbacuje ovu belu Alfu kako tovare na kamion. :lol:

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Danilo1 said:

Cudo pa Alfa nije kod majstora :D

20190830_131119.jpg

Zašto bi novi Espace već bio kod majstora?  :secret:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danilo1 Oh wait, wrong chat. :lol:

 

Mislio sam da si uslikao Alfu parkiranu dok čeka šlep.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dekirs said:

Gde ima da se kupi ova majica? :D

Ček da ti prevedem ovo "Alfa Romeo è un'auto pazza" gde je na kraju izostavljeno slovo i pa treba da bude piazza. Na kraju kaže "Alfa je auto za pijacu" što značu jednom nedeljno gde odeš, kupiš šta to treba i na kraju kad izabereš sve sa tezgi ostaje ti još da izabereš koji šlep da te vrati do kuće. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...