Jump to content
FAS Goran
dekirs

Drska ženo plava - AR Giulietta 2.0 150

Recommended Posts

50 minutes ago, dekirs said:

Da, tabla je bas dobra.

Super sto si izbegao onu nesrecnu multimediju sa malim ekranom i predimenzioniranim potenciometrima. Obicni CD player na prvim verzijama mi je lepsi od nje:

 

Alfa-Romeo-Giulietta-1.6-JTD-120-TCT-05_VIDIGallery_embedview.thumb.jpg.edcd971cfb6b3b3df99ed832d3446f1b.jpg

 

Mada, ubedljivo najlepsi deo table su mi cajgeri - klasicni, analogni, u hromiranim tunelima. Milina ti bre da pogledas na njih i vidis kako masina dise :) .

Evo ti i playliste za lagani cruise po gradu :lol: :

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ISV_01 Ma pracu je kao i sva kola do sada :D Generalno volim da mi je cist auto posebno unutra jer dosta vremena provodim u njemu al daleko od toga da cu je svaki dan prati ili cuvati zimi itd.. Sebi sam najbitniji pa tek onda lim :)

 

@Ivan Da, dosta fino deluje ova multimedija i bas lepo radi, odziv je solidan i prebacivanje izmedju opcija je skroz kul. Ipak je to iz 2014te godine, ali generalno bas sam zadovoljan. 

 

Beli cajgeri su predivni :) A za muziku si mi dao dobru ideju, posto sada mogu da pustam sa telefona preko BT-a :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da čestitam i ovde, bar se neko od nas što jurimo Đulke da usrećio :D 

 

@Nidza Savin Tako je, to je ta. Vidiš i na ramu za tablice :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gleda automobile, u pocetku smo bio entuzijasta da zelim da izdvojim vise para, a onda odlucio da idem na nesto za nijansu jeftinije, medjutim spazio sam par Djulkica, izmedju ostalog

i ovu, ali i onu vec od sretno vlasnika pomenutu na bg autoplacu, ona je doduse turbobenzinka.

 

Super auto, u svakom slucaju, nekako je drugacije od svega ono sto se vozi, tipa nekih Golfova, Citroena itd itd. Ima neku svoju crtu.

 

Kao svojevremeno 156-ca kad se pojavila. Iako su to potpuno drugaciji koncepti, automobili, ali cisto u nekom vizuelnom smislu.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je ono sto neke od nas i privlaci.. Nikako nije dosadan automobil, meni se licno svidja. Meni je i Bravo lep automobil, daleko ispred svog vremena pa cak se i sada nosi sa novim modelima.

 

U vreme kada svi uzimaju Golfove, morao je neko i Alfu da kupi :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekirsSlazem se Bravo u nekoj dobroj boji, sa filnim felnama, i ukrasnim lajsnama, ume lepo da izgleda, znam jer sam ga imao, a recimo prijateljica vozi kupe ceed/a nekog 2015 i nista manje iz nekih uglova nije izgledao ok i parirao u tom vizuelnom smislu.

 

Isto se moze reci, kada je boja dobra i kad je napucana i za Cromu, da moze da stane pored nekih "noviji" modela, uz specificnosti njenog izgleda uopste, kao i za Alfu 159 mladja godista, drze se jos, sto se ne bi moglo reci za 156, Stila i Libru, koja iako recimo lep auto ipak biva dizajnom prevazidjena i zastarela.

 

A Djulka je izvan svih ovih kategorija, ona je prosto onako neka nova era dizajna ita automobila.

I zaista neki Golf vizuelno nema sta da trazi pored nje. Ne pricam o kvalitetu auta, nego u ukupnom dizajnu, i izgledu automobila.

Edited by Nidza Savin

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Untitled1.thumb.png.d63397a728a09a6b0dbfbd077682f6f6.png Untitled3.thumb.png.4581f945649daa23b73293a632fd0f35.png

 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moramo da je doteramo do perfekcije ;) . Sta smo sve zajedno gledali po oglasima, ovo je uzivanje.

PS: Editovao sam prethodni post, kod Zabara ne moze jednostavno :lol:. Imas vise varijanti, kod tebe treba gledati varijantu za 6.5'' multimediju, Bluetooth i DAB, SN je 51890258. Kod ovlascenih ne bi trebalo da bude neka klempa, imas cenu gore. Pa za Brava za polovnu (doduse sa bazom koja retko kome treba) ovde kod nas traze 20 EUR :lol: (btw identicna stvar koja je za Stilo 500 kinti).

 

Untitled2.thumb.png.3a6ffdd344166a26e05f0ac7b83a9095.png

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da te lepo sluzi i da je cuvas i mazis i pazis kao Brava, pa da je kupim za par godina, kad odlucis da menjas :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Davor84 Hvala, hvala :D 

Evo ako ga nekoga zanima o motoru i ukratko o DNA :D

Quote

2.0 JTDM 150 HP: No cylinders: 4 – Capacity (cm3): 1956 – Max power kW (HP-EC) at rpm (DYNAMIC): 110/150 at 3750 rpm – Max torque Nm (kgm – EC) at rpm (NORMAL): 320 (32.5) at 1500 rpm – Max torque Nm (kgm – EC) at rpm (DYNAMIC): 380 (38.7) at 1750 rpm – top speed (km/h): 210 – Acceleration (1 person + 30kg) 0-100 km/h (s): 8.8 – Fuel consumption: Urban cycle (l/100km): 5.0 – Extraurban cycle (l/100km): 3.7 – Combined cycle (l/100km): 4.2 – CO2 emissions g/km: 110 – Environmental class: Euro 5+

The new 2.0 JTDM 150 HP engine with Start&Stop as standard is top in its category in terms of torque and acceleration performance on the one hand and low emissions on the other.
With special features, the 2.0 JTDM 150 HP is the engine with the best consumption/performance ratio in its category (i.e. in the range of engines with power from 130 to 150 HP).

 

 

Edited by neshaoct
tehnički edit citata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...