Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

1 hour ago, andreja.micovic said:

^ovo što kaže Bane, samo zamena sočiva rešava problem. Što se ksenona tiče, 3000K i nema problema ni sa kišom ni sa tehničkim

Malo više vuku na žuto 3000k, pre bih 4300k one daju pravu belu boju i super je vidljivost po kiši. Sve preko toga 5000k, 6500k i ostale idu u spektar plave i ljubičaste.

 

@dellas srećno sa deltom i puno bezbrižnih kilometara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ispolirano spolja, unutra, projektor, zasticeno i stavljen xenon 4000k. kisa, sneg, mudo, cudo sve je na svom mestu...retko kada da i dugo svetlo upalim, bije ovo kao sveti ilija...

hhh.jpg.db53ab83ec36b66de1304925c017012f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna delta.Kolega Bane sto radi xenone iz G.Milanovca,sada je u Zrenjaninu,,tj tamo zivi,pa ako si u prolazu nekad,mozda sa njim da posavetujes. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu price, projektori se nisu proslavili ni kod jednog proizvodjaca, na ove "nase" duze staze. Moguce je da su tebi farovi extra jer je auto manje presao, vozen sa upaljenim farovima samo, nista drugo. Ne bi bila prva delta koju sam video da ima extra svetla, a ima ih i puno sa losim, bravo pogotovo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kome ste se vi sada gospodine Mico obratili?

hvala unapred! :D

 

jbg delta je u prednosti u odnosu na bravo, samo iz razloga led dnevnih svetala...palim ih kad padne mrak, a sve ostalo je dnevno led...mislim da to dosta cuva sociva i farove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vec ako hoće xenone da stavlja,ne gine mu da kupi set xenona.Bolje da proba i vidi rezultate,pa tek onda da krene sa otvaranjem fara,zamenom projektora itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje misljenje, mozda gresim, je da farove za proizvodjace automobila sklapaju dobavljaci npr Valeo, Hella i slicni i da rade u razlicitom kvalitetu u zavisnosti od tezine (cene) posla.

Npr fiat im placa 70 eur po faru, bmw 150 takve standarde moraju i da ispostuju. Tako da prica lexus i fiat, nidje veze.

BTW ko je spomenuo dnevna LED svetla u pravu je, dosta znace, npr meni na BMWu guslaju xenoni po ceo dan dok na delti se farovi bezmalo i ne pale, jer se retko vozi uvece.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, rkoma1986 said:

Uvek dolazi u obzir pozicija + maglenke, da bi se stedeli ksenoni

Meni su na BMW dovoljne i pozicije jer su angel eyes ali fabricki je podeseno da automatski mod ili pali svetla kad padne mrak ili drzi svetla stalno, nema mogucnost da sijaju pozicije do mraka, a onda pali dodatno i svetla sto je verovatno godinu dve kasnije ubaceno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, dellas said:

Moje misljenje, mozda gresim, je da farove za proizvodjace automobila sklapaju dobavljaci npr Valeo, Hella i slicni i da rade u razlicitom kvalitetu u zavisnosti od tezine (cene) posla.

Npr fiat im placa 70 eur po faru, bmw 150 takve standarde moraju i da ispostuju. Tako da prica lexus i fiat, nidje veze.

BTW ko je spomenuo dnevna LED svetla u pravu je, dosta znace, npr meni na BMWu guslaju xenoni po ceo dan dok na delti se farovi bezmalo i ne pale, jer se retko vozi uvece.

Grešiš. Ima nešto što se naziva ISO standard. Pročitaj malo... ne može da škodi. :) Disperzija može da bude samo bolja od toga. 

To se razlikuje, recimo, po kontinentima. U USA je DOT3 ili DOT4 dok u EU je E1.

Drž' se ti BMW... ;) i ostalih nemačkih marketinških shitova. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm da, u brzini sam napisao nešto iz privatnih šala koje očigledno mogu da budu i tako shvaćene.

Ali prethodno je zezancija i ništa više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve su  cene reparacija kože volana u real system? 

Verovatno po stanju. Čisto okvirno ako si bio

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/25/2019 at 2:23 PM, dellas said:
Real System - Bezanijska kosa

Bas hteo da ti napisem za njih, mozda ce u startu biti malo grublji volan, delovati plasticnije, ali kroz neko vreme se ulize i izgleda ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam radio volan kod storelija, zanatski je dobro odradjen, ali sto kaze @Kuvalja u početku je delovao plastično ali je posle nekog vremena došlo na svoje, nije onako lakiran kao original.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...