Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo da predstavim deltu, siguran sam da cu ovde dobiti prave savete oko nje.

Ukratko auto je bio danas na pregledu kod Gorana i nema ni jednu jedinu stavku za ulaganje, uvezena je prosle godine iz Svajcarake i u jako dobrom je stanju uz full servisnu istoriju.

Motor 1.6mjet 120ks, oprema je vrlo bogata, ne znam naziv paketa uglavnom:

-panorama

-polukoza

-park senzori

-felne 17”

-dig klima

i drugo.

Prvi utisci super, videcemo za dalje, evo jedne slike dok ne stignu bolje.

7182-B0-F0-DFA1-479-E-A1-AC-DDD5157-D0-Dcitizens bank atm locations near me

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih,ki nacrtana
Vozio je u zdravlju u navozao se!

Sent from my LG-M250 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bembara je tu, ovo ne vozim ja ali cu gledati da kradem kad god mogu :) 

2010 je godiste

Jel neko od vlasnika delte ugradjivao xenone ili led sijalice ? Sta je preporuka za ovo socivo a da vidljivost bude dobra? Ovako je ok skroz ali ne volim kad auto nema xenon a ima sociva i led dnevna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idu xenoni onda ako LED nije bolja opcija. Osim toga i tempomat nedostaje i za njega sam cuo da se lako ugradi.

Cena nije tajna 6000 je cenio prodavac i spusteno je za prenos i jedan dobar detailing tako da ce toliko izaci na kraju. Obzirom da nema drugih ulaganja, da je uradjen veliki servis skoro i ima dva seta korektnih guma, mislim da je cena ok. P.S. mada je godiste na kraju se ispostavilo 2009 iako u oglasu pise 2010

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja ima xenone. Mada sam trenutno vratio halogene zbog tehničkog. 

Odlično izgleda.

Nek je sa srećom. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep auto, neka je sa srecom da te sluzi. Meni je na zalost otpala zbog cene, ali izgleda fantazija. Prava zverka kada se vidi u retrovizoru. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lancia je dobila jedan detailing spolja i unutra, ostalo je samo da se ofarba volan i rucica menjaca, da li imate neku preporuku gde to uraditi? Ne bih da menjam kozu na volanu jer je extra sto se tice cvrsine, stepova, samo ima delova gde je malo oguljen i znam da farbanje to resava. To joj fali da bukvalno bude nova :)

2377312-D-36-CE-44-FB-8-AE3-638-B6-A0-CF

280-E79-C2-B208-4-E1-C-814-A-D2-EA51-BF1

5172-B288-BC59-438-F-AF91-608-BA58-D1497

525643-AA-0878-41-F5-A63-C-3-B2396549326

68-F7-E941-7-BF5-42-E6-AF18-C8-F46-C2-CA

85-C441-BE-8498-4-D0-B-9-C07-2-C6-E41-D3

94-EE335-B-BBC9-40-F8-ACCF-C89033-BDC277

ADA747-E2-6-E98-4854-8-E0-C-D8690-AC23-D

B56-CFD0-C-A224-4-AF0-B009-F84-B180492-F

CA2-B5754-27-EF-4-F36-8334-32-BDFC8275-D

EB3-B8-A7-A-1-DB1-4851-8-CD9-E799-AF4-A4

F6-E844-AD-DC8-F-4-EF7-9-E94-FE96-F693-E

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/10/2019 at 7:25 PM, dellas said:

Jel neko od vlasnika delte ugradjivao xenone

ja sam ubacio, razlika je velika...ali mi je bane @yuhica "rasturao" farove, polirao je i sociva i farove, zastito i to je to...odlican je utisak, a tehnicki sam prosao bez da je iko rec rekao, a zagledali su sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/10/2019 at 7:25 PM, dellas said:

Bembara je tu, ovo ne vozim ja ali cu gledati da kradem kad god mogu :) 

2010 je godiste

Jel neko od vlasnika delte ugradjivao xenone ili led sijalice ? Sta je preporuka za ovo socivo a da vidljivost bude dobra? Ovako je ok skroz ali ne volim kad auto nema xenon a ima sociva i led dnevna.

Zdravo, ja sam onaj koji je stigao sa Deltom kod Gorana kada si ti završio... :) Nek' te/vas lepo služi.

 

Prosto ne verujem da svetlosni snop može da bude bolji od ovoga što fabrički jetse. Ksenonima može da bude samo drugačiji (iste vidljivosti) ili lošiji. Po mom nekom iskustvu, aftermarket ksenoni su uvek lošiji. Pogotovo po kišnom vremenu. U tim uslovima su 0 (nula).

Edited by OmenVeritas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tačno... Koliko sam skapirao, problem je što Fiatovi projektori nisu baš najkvalitetniji, pa pocrne i budu za zamenu već na km sa kojim se uvoze kod nas, verujem da su iste stavljali i u Delti. Posle tretmana kod @yuhica kako kaže @cika_kole potpuno je drugi auto! Kiša pravi problem xenonima bez projektora i plavim snopom. Vozio sam bele na Bravou bez ikakvih problema godinu ipo dana! Prethodno sam mislio da sam "oćoraveo", razlika je ooogromna!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ovo što kaže Bane, samo zamena sočiva rešava problem. Što se ksenona tiče, 3000K i nema problema ni sa kišom ni sa tehničkim

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, bane1321 said:

Nije tačno... Koliko sam skapirao, problem je što Fiatovi projektori nisu baš najkvalitetniji, pa pocrne i budu za zamenu već na km sa kojim se uvoze kod nas, verujem da su iste stavljali i u Delti. Posle tretmana kod @yuhica kako kaže @cika_kole potpuno je drugi auto! Kiša pravi problem xenonima bez projektora i plavim snopom. Vozio sam bele na Bravou bez ikakvih problema godinu ipo dana! Prethodno sam mislio da sam "oćoraveo", razlika je ooogromna!

Definiši "budu za zamenu". Šta im se konkretno dogodilo pa su za zamenu fabrička sočiva na Delti?

 

A to da "nisu baš najkvalitetniji", tek nije tačno. Jer, koja ti je referenca kvalitetnih onda?

 

(hajde molim te napiši Passat)

Edited by OmenVeritas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Passat B7 R oprema 36.000 evra čovek kupio nov u Hertz-u. Došao posle dva meseca na reklamaciju jer je far pustio vlagu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@alfini0507

Ima svoju temu, tamo u članskom pogodnostima!

 

@OmenVeritas

Passat, jer si me lepo zamolio! :DPomešao si me sa @marko.jovanovic on vozi folcike!

 

Sočiva na projektorima pocrne i šta god da staviš unutra - isto je - slabo se vidi! Znači kompletan tretman svetala i kvalitetne sijalice (pa bile oni xenonima, led ili night breaker) I nema zime, a ni kiše! Ali komplet sve kod ozbiljnih i kvalitetnih majstora je 150+ evra, sve to na buvljaku ni 60e + poliranje u lokalnoj perionicu za 1000rsd i eto!

A to da Fiat nema baš kvalitetne projektore je pisano x puta na forumu i recimo, trenutno vozilo Rešo ima projektore u duplo boljem stanju, a ima više km nego Bravo... (Zato x stvari ima lošije)

 

Na žalost, ljudi koji su dali ozbiljne pare na xenone, projektore i farove su pred zakonom izjednačeni sa Djani Buvljani ekipom!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah ok onda.

 

Ali mene nešto preterano ne zanima šta se piše po temama ako se kosi sa mojim iskustvom. A po mom iskustvu, najbolje farove imaju Lexus i Fiat. ;)

 

Ok je to što pišeš, za Mareu ili tako nešto, ali ne vidim nikakvu potrebu za takvim intervencijama na Delti. Zaista, ovo su reflektori, a ne farovi. Ostavljam mogućnost da je bio nekih (ili nekoliko) primeraka havarisanih pa im je naprsao far. Ali generalno gledano, farovima na Delti ništa ne fali. Ne čačkati bez potrebe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...