Jump to content
FAS Goran
DraganUS

Fiat Nuova Croma - ležaj točka

Recommended Posts

Jbt te da ne kazem sta... opet lezaj tocka....izdrzao 9 meseci, od toga 1000km na 19".... vredi li reklamirati? Uzet u euro07 10 soma placen?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja marka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti verujem :) , zato i pitam sta je pazario. Pre neku godinu sam isto to pisao na mojoj temi o Stilu. Krenuo da se cuje lezaj, otisao kod mog proverenog majstora, jos covek zna da mi nikad nije zao da potrosim pare na kvalitetan deo. Kad mi je rekao da pokusamo da potrazimo "dobar" polovan iz originala, ja poceh da se smejem jer sam mislio da me zaje*ava. Kaze covek, znam te, a ja za gomilu novih delova uopste vise ne mogu da garantujem, dolaze mi ljudi posle intervala malog servisa. Cini mi se da mi tada rece da je negativan rekord bio 7.000km sa brendiranim lezajem koji mu je bio donet. Pa smo tada pisali i raspravljali i na mojoj temi upravo o ovome i sta kupiti. Btw, taj lezaj koji sam uzeo u Indjiji (sa sve rukavcem) za 1300 kinti je bez problema izgurao jos neku godinu dok je auto bio kod mene, tako je i prodat i jedini je koji sam menjao...

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/19/2019 at 2:40 PM, Ivan said:
Koja marka?

Pogledacu sutra na racunu pa cu napisati. Narucio sam polovan od Pedje, usto uzeo jos par delova. Ovaj se toliko cuje da ubija. Iskrrno mislio sam da je otisao menjac dok slucajno nisam stavio ruku na poglopac glacine i skoro se opekao. Kocnice nisu zalepile jer se ne osete i normalno koci. Moram da idim da li moze da se otvori i natrpa masti koja vec ide.

 

20190320_123021.jpg.161b332a1b8f9f0efb23f771dd68cb14.jpg

 

 

Edited by neshaoct
dodao račun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Screenshot_88.jpg

http://www.euro07.rs/catalog/catalog.php?action=results&searchType=searchByCode&id=22717

 

Radio sam kao prodavac auto delova nekih 6 meseci, saradjivao sa njima - za ovu marku prvi put cujem. Mi smo prodavali samo SKF-ove glavcine i nikad problem nismo imali.

 

 

Edited by Nikola 1.6
dodao printscreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DraganUS

 

Prednji desni i na Alfi 159 gotov, zakazana zamena za 30.03.

Reče mi Goran da nema svrhe kupovati ni one najskuplje, tako da ćemo videti. Svakako je tu prodajna garancija od godinu dana... :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/24/2019 at 4:49 PM, neshaoct said:

@DraganUS

 

Prednji desni i na Alfi 159 gotov, zakazana zamena za 30.03.

Reče mi Goran da nema svrhe kupovati ni one najskuplje, tako da ćemo videti. Svakako je tu prodajna garancija od godinu dana... :thumbup: 

Jel zamenjen lezaj? Za kog proizvodjaca si se odlucio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Boris90

 

Jeste, stavljen je kinez (GSP), sa rukama sve zajedno otprilike pola cene pomenutog SKF-a.

Rekoše mi, kod Gorana u servisu, da za neke druge stvari kinezi nisu ok, ali da se ispostavilo da za ležaj točka za Crome/Alfe 159 jesu ok. Ponovili su da je tu svakako garancija, pa ako i nešto bude - biće rešeno, ali kažu da neće biti jer se niko sa Cromom/Alfom nije vratio sa tim problemom. Kontam da oni ljudi znaju bolje od mene šta konkretno od delova valja, šta ne valja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena je dobra pogotovo kada se uporedi sa jednim SKF ili SNR lezajem. Za SNR nisam cuo da se neko zalio i obicno preporucuju za AR 159 da se ide na njega. 

 

Neka te sluzi dobro! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svakako bolje staviti sta Goran preporucuje ne ide coveku u korist da mu reklamiraju ljudi svako malo lezajeve.. A i ako je u svemu tome dobra cena, odlicno.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Boris90 said:

Za SNR nisam cuo da se neko zalio i obicno preporucuju za AR 159 da se ide na njega.

To sam i ja čuo i pročitao, da je njihova prva ugradnja. Bilo ga je na stanju ovde , čini mi se da je cena bila 10.300

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...