Jump to content
FAS Goran
rkoma1986

Kupio tata B6 Passata

Recommended Posts

Burazer je promenio više pasata b5.5 i b6 sa 1.9 motorom, svakom je skidao glavu zbog potrošnje vode i uvek je bilo isto u kompresioni prostor je išla voda 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Passatom nista novo, vrlo dosadan auto, samo nek takav i ostane :) U sustini otkako sam ga uzeo, odradjen jedan mali servis i kupljene zimske gume i to je sve. Predjeno nekih 7000 km. I dalje aktuelan problem gubitka rashladne tecnosti, da ne bude da je sve savrseno, ali sam trenutno finansijski ispucan tako da dolivam s vremena na vreme, a na prolece ide na sredjivanje dihtunga glave. Od onog sudara sam preko agencije do sad izvukao 250.000 (njima ide 20%), i pre neki dan me zove lik iz agencije da me "razocara" jer je Dunav pristao da uplati jos "samo" 101.000 :) tako da mi je sudar zapravo dobro dosao, na autu je bila ostecena samo limarija i far, nista nije pomereno od vitalnih delova. I da, potrosnja me odusevljava, poslednje merenje, 360 km sa 23.68 litara, sto mu dodje 6.57 l/100km. Sve je bila gradska voznja. Ne baronisem, jednostavno racunica pokazuje tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna potrosnja,tj ne moze biti bolja.Ranije si bese imao a3 2.0?Verovatno si negde pisao,al aj da pitam,kako ti se cini potrosnja u odnosu na audija?Jeste audi bio jaci,al pasat je teži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas palo pranje posle brat bratu, 3 meseca... Erhle perionica u Petrovaradinu + box sa cetkom = hebe mamu kako opere auto.

Bukvalno sam zaboravio koliko je lepa boja na suncu kad je cist

 

qqww 040.jpg

qqww 041.jpgqqww 042.jpgqqww 043.jpg

qqww 044.jpgqqww 045.jpgqqww 046.jpgqqww 047.jpg

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakve su ti jedne od najlepsih 17ica za b6. Kolega ih ima. Cena je ok na ovom oglasu... Cini mi se da ih je bbs pravio za vw, iz 2 dela su, nisu ukrasi ovi srafovi... 

Inace ne znam prodavca, trazio nesto za sebe pa naleteo. 

http://www.polovniautomobili.com/felne-ratkapne/15699394/aluminijumske-felne-17-5-x-112

 

Screenshot_20200222-144213.png Screenshot_20200222-144205.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam video namontirane kod kolege bas sam se primio pa hteo i ja da ih kupim, ali vec imam dobre 16ice gume i za leto i zimu i retke i lepe felne pa ipak odustao... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da cesas, svrbece jos vise :) Ja se suzdrzao isto. Slikacu sada moje, isto je bzvz da menjam... 

Ovo su moje 16ice. Probaj da nadjes takve 17, stoje prelepo, ali mnogo retke. 

 

DSC_1353.JPG DSC_1354.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...