Jump to content
FAS Goran
rkoma1986

Kupio tata B6 Passata

Recommended Posts

On 3/22/2019 at 5:05 PM, totti said:
Scheiße, scheiße, meine Taube weiße

Nemoj da si proS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imenjače, čestitam na kupovini, da se slatko navozate :)

Kupi bre crvenu navlaka (tm by Bogisha), i da te vidi Bog. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaha, pitajmo @Fantomx, imao je "sjajno" iskustvo sa 1.9TDi PD :D

Ne zna se koji je veći leš bio, passat karavan ili passat sedan. 

Naravno da je menjao bregastu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/22/2019 at 7:22 PM, marko.jovanovic said:
Ahaha, pitajmo@Fantomx, imao je "sjajno" iskustvo sa 1.9TDi PD default_biggrin.png
Ne zna se koji je veći leš bio, passat karavan ili passat sedan. 
Naravno da je menjao bregastu... 

Taj je garant bio drndan po gradu, da je iole valjao Imao bi za to godište 600.000km na otvorenom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ga je kupio od taksiste, taj je imao 600.000 u gradu. Baš je bio očuvan, raspali su se tapaciri vrata.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

404kkm

Sredio fantom sve.

Ali lošeg gazdu prethodnik sredjujes sa dosta novca.

Samo JTD 8v, nista me ne interesuje dalje.

Mozda nekad Insignia CDTI, u nekoj budućnosti.
VW bih dzabe uzeo na dan da zavrsim nesto, na poklon daleko bilo.

Pozz I neka je sa srecom (B6 je nažalost iz cele Passat linije najgori al' dobro).
Nije 2.0 I nema siemens dizne, bice to ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ipak 1.9 TDI petnaest puta bolji od 2.0, samo ta bregasta da se zameni posle 600.000km gradske taksi vožnje :D

Trebao je uzeti od preprodavca iz uvoza koji je napravio 200.000km na otvorenom, taj je nov nov nov :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/22/2019 at 8:00 PM, vagenovac said:

Znači ipak 1.9 TDI petnaest puta bolji od 2.0, samo ta bregasta da se zameni posle 600.000km gradske taksi vožnje :D

Trebao je uzeti od preprodavca iz uvoza koji je napravio 200.000km na otvorenom, taj je nov nov nov :D

 

Šta ako ti kažem da je podizač probio na 1.4 tdi PD Polu sa pravih 155k km i sjebao bregastu, kupljen od vlasnika u Nemačkoj? Ne crkava bregasta, nego podizači, a oni sjebu bregove. I dešavalo se da odu bregaste.. mnogo pre 600.000km. Ne uvek i ne svakome, ali ima primera i to dosta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, desava se svasta na raznim motorima. Bukvalno ne bi ni vozio auto kad bi tako gledao. Gledas da izbegnes neke motore koji su opste poznati po boljkama (kao npr 2.0 pd u passatu, 2.0 od 177 ks u bmw-u...) i to je sva filozofija sto se mene tice. A i da, ja ne nogu da znam kako je neko odrzavao moj auto pre neg sto je dosao kod mene, a naravno da dosta ima i do toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti bre rtkoma si pored novog sada isao u bg cccc...pored prodavaca iz ns-a koji prodaju nov nov nov auto i sa spustenom kilometrazom na satu da bi tebi bilo lepse u ocima. eto, sad se zezaj s' klapnama :popo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pregleda li čovek bregastu?

Ne košta puno pregled, jedino je smor što mora da se razubčinmotor kada se menja, hidropodizaci nisu preterano skupi, oko 60 eura koliko se sećam.

Ako radiš veliki servis (što bi odmah trebalo) videće majstor i stanje bregaste.

Ima I dobrih polovnih ali sam ja onomad uzeo novu, sa novim hidropodizacima.

Javi bas pošto je veliki servis za TDI, znaci sa svim spanerima I roleri a, pa da napisem posto je za JTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nista cackao i gledao. Veliki servis je po recima prethodnog vlasnika uradjen na 200.000.. trenutno su mi misli usmerene ka necemu drugom, a autic radi kao sat. Kad nadjem vremena videcu sa majstorom da pregledamo stanje kajseva i bregaste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...