Jump to content
FAS Goran
rkoma1986

Kupio tata B6 Passata

Recommended Posts

On 2/22/2020 at 11:30 AM, rkoma1986 said:

Danas palo pranje posle brat bratu, 3 meseca... Erhle perionica u Petrovaradinu + box sa cetkom = hebe mamu kako opere auto.

Bukvalno sam zaboravio koliko je lepa boja na suncu kad je cist

 

qqww 040.jpg

qqww 041.jpgqqww 042.jpgqqww 043.jpg

qqww 044.jpgqqww 045.jpgqqww 046.jpgqqww 047.jpg

 

 

Nije se kupao tri meseca?:o

Užas i promiskuiteta!!!:lol:

On 2/22/2020 at 2:47 PM, Dale said:

Ovakve su ti jedne od najlepsih 17ica za b6. Kolega ih ima. Cena je ok na ovom oglasu... Cini mi se da ih je bbs pravio za vw, iz 2 dela su, nisu ukrasi ovi srafovi... 

Inace ne znam prodavca, trazio nesto za sebe pa naleteo. 

http://www.polovniautomobili.com/felne-ratkapne/15699394/aluminijumske-felne-17-5-x-112

 

Screenshot_20200222-144213.png Screenshot_20200222-144205.png

Lepe felnice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da sam prodao felne, kaze lik dolazi sutra po njih 100 %. E sad, bacio sam oko na ova dva modela, pa sam dao kolegi da mi na brzinu namunji photoshop.
Prve su mi iz ns pa mogu i uzivo da ih pogledam pre kupovine, druge su u Lazarevcu. I na prvim su gume otprilike jos za jednu sezonu, a na drugim su nove (2019), pa je drugi komplet i skuplji 70 eur. Ima li neko neko misljenje?

ET je skoro isti na obe felne
 

Passat_1.png

Passat 2.png

Edited by rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prve :) 

Druge su nekako njah... A i bolje da kupis gume koje zelis a ne one koje dodju sa felnama i da ih vozis samo sto si ih kupio uz felne, nove al su bucne, tvrde, nije ono sto bi voleo na svom autu. 

Taman ti ove preguraju jednu sezonu i na sledece leto nove gume 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno i jedne i druge su ocajne, uzmi neke oem felne 17 za b6, plati malo vise, nemoj da stavljas bilo sta cisto da kazes da si promenio.

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su Monte Karlo pun pogodak, a i najlepse od fabrickih!

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, montecarlo je pun pogodak, one sto si okacio jednostavno ne idu na b6, to je ono, daj sta das cisto da ne vozim celicne.

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, rkoma1986 said:

Izgleda da sam prodao felne, kaze lik dolazi sutra po njih 100 %. E sad, bacio sam oko na ova dva modela, pa sam dao kolegi da mi na brzinu namunji photoshop.
Prve su mi iz ns pa mogu i uzivo da ih pogledam pre kupovine, druge su u Lazarevcu. I na prvim su gume otprilike jos za jednu sezonu, a na drugim su nove (2019), pa je drugi komplet i skuplji 70 eur. Ima li neko neko misljenje?

ET je skoro isti na obe felne
 

Passat_1.png

Passat 2.png

Jesu ove druge od Lagune?

Koje se tebi sviđaju uzimaj!Ja da sam druge slušao nikada ne bih ništa kupio,svakoj nešto fali jbg!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu, Audijeve su, ali su mozda cak i identicne kao one sa Lagune 2. Ipak ne idem za Valjevo, lik mi poslao slike ostalih felni, izubijane.... prvo mi poslao sliku samo jedne koja je u dobrom stanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

One sa foto sopa nisu za njega i to je ocigledno na prvi pogled... :( 
Monte carlo definitivno pun pogodak! Koliko para(ove 4 koje ostanu)? :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostadoh na istom broju felni.. ispala dobra varijanta, fabricke felne + odlicne good year vector 4seasons gume. Pritom felne u jako dobrom stanju (jedne od najocuvanijih koje sam gledao po oglasima). Tako da se nisam puno dvoumio.

 

IMG_20200227_171337.jpg

IMG_20200227_174445.jpg

IMG_20200227_174510.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Dale said:

Takve gume imam na tvingu, bas sam zadovoljan. 

Sve neato kontam da ce celicare sa zimskim u oglase tamo pred zimu :)

6 minutes ago, Desmo said:

Koja oznaka motora?

BLS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...