Jump to content
FAS Goran
rkoma1986

Kupio tata B6 Passata

Recommended Posts

@marko.jovanivic

koji bre 2.0 tdi ti vozis?

Opet neki trulex?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce uradjen mali servis i prvi put auto onako detaljnije pregledan na dizalici... Bez zamerki :) doduse, motor malo mas'an od dole, moj majstor mi kaze 'svaki je'

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvoj majstor Djura nema pojma, da se dulo pita on bi to poterao u ovlasteni servis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao u Ilije Bircanina i gospodja izleti iz Janka Veselinovica (ja imao prednost), nesto se zamislila i nije stala i jbg... Naravno da ce se srediti. Kolko sam uspeo da vidim, samo je limarija stradala... Dovezao sam ga kuci najnormalnije. Popunili evropski pa u ponedeljak u Dunav osiguranje na procenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kod umetničke škole?Tu sam bio prisutan više puta kada prolete kolima ni ne pogledaju da li neko nailazi!

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, vagenovac said:

Neverovatno far izgleda netaknut, a sve oko njega zguzvano, mada verovatno su stradali nosaci fara sto je nista realno.

Upravo tako, faru nista, bukvalno nista, samo je nosac puko.. i iscurela mi tecnost za brisace, ne znam da li je pukla posuda ili crevo. U sustini, krilo, hauba i branik, to je steta. Felna netaknuta, bez ogrebotine :)

 

7 minutes ago, nstyner said:

To kod umetničke škole?Tu sam bio prisutan više puta kada prolete kolima ni ne pogledaju da li neko nailazi!

Da, bas tu.. cesti su sudari na toj raskrsnici, ljudi koji idu iz Janka Veselinovica istripuju da imaju prednost, Ne znam zasto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer kroz celu J.Veselinovica imaju prednost pa kontaju da i tu imaju...

A sto je najgore sa obe strane imaju dva trougla za nailazak na put na kom nemaju prvenstvo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Dunav osiguranju procenili stetu na 90.000 i prvo sam pomislio da je to dovoljno, medjutim kad sam krenuo da zovem za delove, neprijatno se iznenadih. Ukratko, za delove mi treba oko 500 e, + farbanje posto nisam nigde uspeo da nadjem delove u istoj boji + ruke majstora... + ako se ustanovi jos nesto sto se ne vidi dok se ne poskidaju delovi. Kad sve saberem, prelazi tih 750 e koliko dobijam od Dunava. Tako da sam otisao opet do njih i uzeo spisak servisa sa kojima saradjuju, i sve preko tih 90.000 ce Dunav uplatiti na racun serivsa koji bude radio auto..
Od meni poznatih servisa, na spisku su 'Arsenov' i 'Gabika'.. Tu je jos i 'Auto Nesa' i 'Grubic auto' od farbara. Ima li neko preporuku za neki od ovih servisa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar su toliko delovi?

 

Najbolje oteraj u servis sa kojim saradjuju i nek ti urade. Naravno, detaljno pregledaj posle

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, rkoma1986 said:

Od meni poznatih servisa, na spisku su 'Arsenov' i 'Gabika'.. Tu je jos i 'Auto Nesa' i 'Grubic auto' od farbara. Ima li neko preporuku za neki od ovih servisa?

Ja sa "Arsenov" servis imam dobra iskustva u smislu da su nijansu pogodili perfektno, cak i za male povrsine. Uglavnom su ispostovali dogovorene rokove.

Edited by Mirko_NS

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, andreja.micovic said:

zar su toliko delovi?

 

Najbolje oteraj u servis sa kojim saradjuju i nek ti urade. Naravno, detaljno pregledaj posle

Branik sa maskom nema ispod 200 (lik iz Kaca mi trazio 300), hauba 120, krilo 80.. far 60-80, posuda za tecnost za brisace 10-20, i ima jos neka plastika sto ide preko veznog lima. Far moram ceo  jer niko ne prodaje samo nosac fara posebno. 

 

Mislim da ce "Arsenov" i biti na kraju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

gabika drugaru omasili nijansu, posle ga ubedjivali da to tako mora, grubic ok ofarbao, ali traljavo zastitio, ono pored vrata i u zazorima bilo nabijeno one bele skamenjene prasine od polir paste. 

 

Nezahvalno davati preporuku, ja sam davno farbao branik na pasatu kod gabike i bilo super i preporucim drugaru i njemu omase nijansu, svakako nije gabike sto je nekad bio.

 

Cuo sam za nekog talijana u gradu da hvale, ali nemam direktno iskustvo, a pitanje je da li je samo izvikan i da li se pokvario.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi je poznata prica da tako treba da bude.Drugar farbao leva vrata i vidi se razlika u boji,kaze farbar to ce sunce sve da ujednaci i budala poveruje u to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne prave limari boju, bar ne ovde kod nas. Kad promase boju ovaj u prodavnici mu pravi ponovo, jedino sto limar smirgla i farba za dz. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dule 021 je preporučivao nekog. A i ja sam čuo za nekog iz Budisave kad sam se raspitivao za farbanje. Mogu pitati ponovo pa javim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem kod nekog od ovih koje sam gore nabrojao, moram zbog osiguranja. mislim mogu ja da resavam kod koga kod hocu ali se plasim da ce me izaci skuplje od tih 90.000 pa zato

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek najsigurnija solucija je da uzmes agenciju koja ima advokata, sudskog vestaka i lika koji radi defektazu i das im 20% i radis auto gde zelis, sigurno ces dobiti love da pokrijes stetu a i prekipi.
Taj far sto mu je polomljen nosac ce ti izvariti u servisu...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...