Jump to content
FAS Goran
AcaKs

P: VW Passat B6 2.0TDI DSG Karavan Ch

Recommended Posts

Godište 2007

Kilometraza 250.000km

Motor 2.0 140ks dizel

Automatik 

Auto sam kupio od drugog vlasnika, kod koga je od 2016g, auto je u odličnom stanju, vrlo dobro je očuvan spolja kao i iznutra . Auto ima i rezervni set sa odličnim zimskim gumama continental Winter contact, Euro kuku nekoriscenu, fabrički set alata, kompresor, rezervni točak, kao nove alu felne 17' sa letnjim gumama miselin. Motor odlično radi bez ikakvih problema, bez dimova na auspuhu, trap utegnut, menjač menja savršeno, zadnji servis pre urađen letos, ima servisnu istoriju, dva ključa, navigaciju, Comfortline oprema. 

Trenutno sam u Subotici na carini, sutra idem nazad za kruševac, ovde prvo postavljam oglas. 

Cena je 4850e i nije podložna nekoj većoj promeni jer stanje naravno diktira cenu kako za mene tako i za budućeg kupca. Slike su iz Švajcarske (nema više folija) 

Doterao sam ga na točkovima 

Kontakt 0642860383 

Nove slike kroz par dana 

 

IMG_20190318_143537_HDR.jpgIMG-20190225-WA0002.jpg

IMG-20190225-WA0006.jpgIMG_20190318_143923_HDR.jpg

IMG_20190319_164058.jpgIMG_20190318_143544_HDR.jpgIMG_20190318_143559_HDR.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au brate, posle onolike rasprave kod @marko.jovanovic oko 2.0tdi stize ovo na forum. A nema ni informacije dal su dizne menjane (da li su Siemens ili Bosch) i kakva je glava motora, nema obaveznog popusta za clanove koji je @neshaoct naveo da treba postaviti za one sto se bave prodajom auta a ne prodaju svoja licna... 

 

Svakako srecna prodaja :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andreja.micovic

Nema još ovog Passata-a na oglasima na PA, pa nemamo sa kojom cenom da uporedimo ovu cenu sa Foruma. Kad se bude pojavio tamo - uporediće se. :thumbup: 

 

@AcaKs

Ako nemaš pojma o kakvom to poređenju cena pričamo, pogledaj ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/37773-pravilnik-flcs-foruma/&do=findComment&comment=1477309 :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista ne znam da li je bos ili siemens, kada sam ga kupovao obratio sam pažnju na opšte stanje auta, rad motora, menjača.  Cena ne verujem da će biti manja za 6%, može manji popust. 

Ujedno ako neko želi da pogleda auto a živi blizu teritorije auto puta kojim prolazim, može mi se javiti ili sačekati na nekoj od pumpi ili parkinga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piše u ovim papirima sa carine da je motor BKP, sad bacio pogled gde kaže da:

 

Quote

BKP motor – 2.0 TDI 16V 140 – Siemens Piezo PD ili PPD , bez DPF filtera, Passat, 
kod ovog agregata su moguća pucanja glave kao i kod drugih PD 16V agregata, ali to ne mora da bude slučaj sa svima. Prve serije iz 2004. i 2005. imaju probleme sa glavama. 
piezoelektrične Siemens dizne, koje crkavaju iz čista mira, izbegavati! Ukoliko ste kupili ovakav automobil, za utehu je što mogu da se repariraju.

 

E i jedno pitanje za one koji znaju kako da skinem ovaj lepak od folija što je ostao? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, AcaKs said:

kako da skinem ovaj lepak od folija što je ostao? 

Aceton ili nitro razredjivac 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ostane nesto od tockova, javi. Zainteresovan sam za zimski set, ali i obrnuto mozda moze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprivio sam gresku, u ovom automobilu je BMP motor, a ne BKP kako sam ranije napisao. Znaci auto je sa Bosovim diznama, a ne sa Simensovim, ako nekome to nesto znaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne brinem se ja za prodaju, znam šta imam, hvala ti na želji za prodajom.

Ubacicu večeras nove slike, boja nije metalik ali je uživo izuzetna i baš mi se dopada, da nisam u nekim životnim okolnostima verovatno bih ga ostavio za sebe. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumeju ovi severnjaci kako funkcionise jug :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...