Jump to content
FAS Goran
darkman14

Nuova Delta 2.0 mjet Platinum - finally -

Recommended Posts

"darkman" ?!       :)

 

Pa još 14-i po redu?

 

 

To neka loza crnih ljudi? Crnokošuljaša?     

 

 

edit: a videh da je i Ras iz SokoBajne sad neki Jack Reacher rođak...      B)

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman reko' da prokomentarišem da je to 14 ustvari 20 po ženskim merilima ... :lol:

 

1 hour ago, PremieRacing said:

Jack Reacher

Nije Jack, no Reacher, Gilt mu je prezime ... inače baš mračan lik, kog je maestralno otelotvorio moj omiljeni glumac, David Suchet (čita se Suše, ne Sačet ;)), za ne filmofile Hercule Poirot (Herkul Poaro). :thumbup:

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi se reklo, treća sreća... 


dlta01.jpg

Padala kiša, radovi na putu, čovek se provlačio između čunjeva, nije me video... Prednji deo sam sačuvao, izmanevrisao sam da ga ne pokupim kako je izleteo, ali zadnji je stradao pošto nije stao ni kad sam ja prošao...
Sačekaću proleće pa sređivanje, kako me krenulo... 

A stigao mali ali dodatak... 

 

dlta02.jpg


delta upgradeovana, polako ulazi u niži D segment, sa proširenog C sebmenta.

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još 3 ovakva i isplatio sam auto... Na kraju da ga parkiram negde na ulicu pa da proleti neki lik kao za doček 2020 da pokupi auto, proglase totalku i taman nemam stres sa prodajom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dach@ evo link
ali da ostane ovde, sa poštarinom 26.68 eur, univerzalan, stiglo za 6 nedelja.
 

Hteo sam to davno da uzmem, još dok sam mareu vozio. Potrebno je da ima obd2 priključak, što marea nije imala. 

Meni je najveći problem bila pozicija folije na šoferšajbnu. Potrebno je pronaći pravi ugao da se sve lepo vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mlada Boleslav sve bolja i sa dizajnom :D . Eno je jos jedna u izuzetno retkoj i "zanimljivoj" srebrnoj boji, stidljivo viri na kraju parkinga :) .

PS: Imam jedan Ghibli cesto parkiran bas ispred firme, mis siva boja, opako izgleda.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vagenovac a razmisljam, ne znam... Ne upusta mi se u nista trenutno zbog ovih cena... Dodatno, zeni se od delte ne odvaja (kad se setim kako sam je ubedjivao da uzmemo, bilo je nije to njemacko auto, pa ko to pravi, Italijan?! koliko su delovi... sve dok nije prvi put sela unutra) 
Svakako, sto se toga tice, ja sam dosadan... Nista nesto sto bi sad bilo wow. Para za ghiblija ili levante nemam da bih ispunio svoje zelje tako da se zadnjih meseci vrtim u krugu mondeo karavan vignale, talisman karavan Initiale Paris i eventualno skoda oktavija karavan rs restyle pre ovog aktuelnog modela. 

Bitno je da je lubenicar, da je 2.0 dizel i da je preko ovih sadasnjih 165ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje biti "dosadan" sa dobrim autom, jos bolje sa odlicnim, nego na silu biti "zanimljiv" sa losijim autom.

 

Nedavno sam video covek uzeo radi uzitka u voznji opel astru H kupe jer kako kaze nije hteo nesto dosadno i svakodnevno poput audi, bmw i mercedes kupe kabrioleta, sto je oksimoron svoje vrste.

Jeste opel astra h sa fiatovim multijetom zahvalan auto, ali skoro da nema dosadnijeg i manje zanimljivog auta za voznju, ajde da je covek uzeo nekog lexusa ili nesto stvarno nesvakidasnje.

 

Iako talisman ne bi bio moj izbor broj 1 mislim da je velika steta sto su ga ugasili kao model pre godinu dana i sto nemaju nikakvog naslednika, bas steta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugasili su i mondea i talismana kao model. Ostadose glupavi suv-ovi svuda. Svaki je ok ali nijedan nije dovoljno dobar. 
U tom nekom segmentu WAG dominira, ima sirok spektar sto prostorno, sto cenovno. Mazda i Toyota su mi zanimljivi kao pojava, ali ne mogu da sazvacem njihov enterijer nikako. Subaru mi je uvek bio zanimljiv auto ali gde to odrzavati?! pogotovo u NS. 
Ne znam, nisam pametan... 
Za sada delta ispunjava sve potrebe, jos smo se resili kolica pa nema potrebe ni za krovnim koferom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas bezveze te ocesao, mozda polirka moze tu malo da resi, i preko providan lak za nokte da se nakapa pa opet malo polirka kad se sve to lepo osusi i skori  malo pedanterije ,neki sivi marker pre laka ukoliko je dosao do lima ;)

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ispratio ni da je mondeo izduvao, on mi se uvek svidjao ali mi je uvek nesto drugo bilo blize i eto, kao npr saab 9-3, cao, nema vise.

 

Mazdu i toyotu ne bih trpao u istu recenicu, od avensisa je za voznju dosadnija samo spominjana opel astra H, neverovatno operisan auto od svakog osecaja, posle njega vagen ili audi deluju kao auto sa dusom :D 

 

Mazda je ok, 2.2 dizel bas fino vuce i lepo se voze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Mazda je bucnija od onoga sto bih ocekivao za tu klasu/cenu i za ono sto se izdaje. Drugar ima 6cu karavan 2016. u najvise paketu opreme 2.2 dizel i cuje se unutra fino. Iznenadio se kad je skinuo tapacirunge i nema onih pena i tekstila za izolaciju unutra. Nije da je sve ususkano kao u drugim automobilima te klase

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...