Jump to content
FAS Goran
darkman14

Nuova Delta 2.0 mjet Platinum - finally -

Recommended Posts

15 hours ago, ChobbyNS said:

...
Svaki auto ima potencijala za ulepšati ga, pa čak i multipla.
Meni iskreno delta na 16 felni, standardnom vešanju i bez distancera izgleda žalosno i smešno.
To je sve subjektivno naravno.
Znam gomilu ljudi koji gledaju na primer u golf 4 ili 5 i kažu kako je lep auto, ja sam vaspitan pa tu završim diskusiju s takvima emoji23.png

 

 

Amin!       :innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je thesis jos uvek zelja, ali sve ih ima manje dobrih i ocuvanih. 


Ova nova delta, koliko god mi se ne svidja saradnja sa chryslerom, je neka kombinacija brava i thesisa. 
Ono kao, imamo brava, treba nam neki ekskluzivni model da pokazemo raskos, e vidi imali smo thesisa, ali sa nama je i chrysler pa se i oni nesto pitaju, ajd uzmi brava, malo ga reoblikuj, dodaj kao sto je u thesisu ali samo da izgleda da je skupo i evo delte. 

Ja i dalje ne mogu da se pomirim da oni nisu mogli sedista napraviti funkcionalnijim. Trebalo je samo da uzmu sa 159ti sedista i prekrece logo i bilo bi mnooogo bolje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuova Delta je nastala pre spajanja sa Chryslerom.

Chrysler 300C/Lancia Thema i Chrysler 200/Lancia Flavia su ti plod "saradnje". Ako u saradnju racunas "zalepi svoju znacku na tudji auto".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je fascinantno kako su brend sa takvom istorijom maltene uspeli da ubiju.

Daj Boze da im prodju ovi planovi sa Stellantisom i novim modelima, ali tu vise nema ni "L" od Lancie. Novi mali Ypsilon je samo prepakovana PSA platforma i tehnologija.

I da porode jos neki model, verujem da bi im prodaja bila tanka kao i ovih Alfinih novijih modela, verovatno i manja. Novije generacije nece ni znati koji je to brend u pitanju.

S druge strane, Stellantis pozicionira i planira Lanciu, Alfu i DS kao svoje premium brendove. Koliko se secam, Carlos Tavares je vec definisao "prozor" od 10 godina, posle koga ce svaki od 14 Stellantis brendova biti "il' pukovnik il' pokojnik".

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/18/2024 at 12:43 AM, city said:

viber_slika_2024-04-17_23-59-37-269.thumb.jpg.327f02bde8ae4d041bbc443cabdab0a8.jpg

Ovu mislim da sam video na PA, prodaje se. TJet 150.
Ako je offtopic, brisite il premestajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...