Jump to content
FAS Goran
darkman14

Nuova Delta 2.0 mjet Platinum - finally -

Recommended Posts

Dođe na red četvrta registracija... Sitnica, 35800 dinara, premijski stepen maksimalan, ne može jeftinije... Prošle godine isto zadovoljstvo je bilo 32100 dinara.

 

A sad neki manji, neki veći updatei...

Auto je sada skroz prefarban, ispravljeni zadnje krilo od udarca, zamenjen zadnji branik, zamenjena mrežica napred gde se kači tablica (zakačio kod drugara na visokom ivičnjaku, polovnu niko ne prodaje bez branika, nova 8800 dinara)

https://vm.tiktok.com/ZMLPu91K2/?k=1

Momak stvarno odlično radi, oduševljen sam. 

 

Zatim zamenjeni projektori i stavljeni ksenoni...

PXL_20220314_225937103.NIGHT.thumb.jpg.fd434d266d20fe14edbd1900d91da182.jpg

 

A kad je bal... Zamenjene i maglenke...

PXL_20220314_225952874.NIGHT.thumb.jpg.0d407ab291f13ab05ae78b15a5630198.jpg

 

Čekam sa Alija led sijalice za maglenke ali nikako da stignu, opet pošta nešto zajebava, kasni, po trackingu, sve je u Srbiji ali ga nema na post expressu...

 

Malo je bilo i unapređenje enterijera...

PXL_20220314_102800677.thumb.jpg.dfd7972698f7669bcbb6d26d5fda88bb.jpg

PXL_20220314_102805490.thumb.jpg.f37a1230ae2de91fd94382c37a3fa22e.jpg

 

Sa ebaya čekam ovu kožnu glavu menjača ali i to kasni već 10 dana, ista situacija kao i sa alijem. Kolega @bglion preporučio da naruči kod naših, al mi se nije dalo, isto se čekalo a ovo dođe na kuću... Možda greška u koracima, možda stigne, a možda i refundiram sve.

 

sve pohvale za @TpcVolana za odrađen volan i menjač i puno hvala @bglion za zamenski, iskoristio sam ga maksimalno.

 

 

e sad tehnički... Prošao iz drugog puta... Otišao sa ksenonima na app, nije prošlo i večeras odradio korekciju i prošao. Skinuo ksenone, samo stavio halogene i prošao. Pita me čovek koji radi, onako stariji, pred penziju "šta je bio sa ksenonima?" Reko da su kineski, nisu fabrički..."Jesi stavio halogene?" Jesam, odgovorih, "I sad kad prođeš, vratićeš nazad ksenone?" Rekoh Naravno... :)

 

 

e sad, u planu je sređivanje enterijera,. Malo bolje čišćenje, posle farbanja auto je bio prljav unutra od prašine, a ipak vozim decu njime tako da će morati biti pretresena. 

 

biće i bolje slike kad dođem do neke zanimljive lokacije

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rkoma1986 prvo me je lik pocetkom januara ocesao sa leve strane, pa me drugi krajem januara spicio od pozadi, aktivirao kasko da sredimo ostala ostecenja sa parkinga i eto, sve sem haube i krova ofarbano sada. Haubu i krov sam farbao pre 2 godine :) sad je 3x nov


Da stigne i ova rucica menjaca i ide km jedno 160k dole :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

u nekom trenutku se isplati, svakako... 

Zahvaljujuci kasku sam doveo auto u zeljeno stanje sa minimum ulaganja. Kad se sabere, placam ga, evo ove godine ce biti 4ta godina po 210 eur.

E sad, neko bi rekao, pa za 950 (rate + ucesce u steti) eur si mogao inace da ofarbas ceo auto a da ne placas kasko, sto se slazem, ali...

 

... nije mi opterecenje davati 210 eur godisnje na 12 rata po 2100 dinara (ili cak cela suma odjednom), auto mi je osiguran i dalje tako da sta god da se desi, imam pokrice u slucaju stete (samo da ne budem pod dejstvom alkohola). Sredio sam komplet auto, nemam zent gde cu stati, pored koga parkirati, hoce li mi drvo pasti na auto, hoce li ga neko ukrasti... 

Daleko vece opterecenje mi je da puknem 1000+ eur odjednom da mi neko kvalitetno ofarba auto i onda da razmisljam gde cu stati, gde parkirati... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam ovu zadnju, deluje da felne imaju prilican ET?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan ugao slikanja i krila pa se cini

evo ovde kad su montirane 

 

mislim da bi 5 mm bilo taman, mada i ovako mi je ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cisto pitam posto je u pitanju aftermarket felna, koja je sirina i ET ako znas?

Poredim sa fabrickim, bar na Bravu su 18'' siroke 7.5'' ali sa vecim ET od 35 mm. Varijanta kod mene je 7'' sirine i malo izbaceniji ET 26.

Ni to nije nista, jer oba modela imaju oble i prilicne otvore krila koji prosto "jedu" felne.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bez obaveze, cisto drugarski caskamo ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotovo... Preuzimanje u toku dana

 

IMG-11e37c788a3c5c9e6cecfe0c877be626-V.thumb.jpg.b95590f1eca57dbe69ce7356ac14d4f6.jpg

 

@Ivan kako deluje et iz ovog ugla?

 

E sad manje lepe stvari... Naravno da auto ne može ni 2 meseca da ostane čitav :wacko:

IMG-6bf640a1ae78a616ad6e106448bfc8a6-V.thumb.jpg.8bf36855122a0b9707dd8bb391f3e5f5.jpg

 

ali je @cincilator izvukao maksimum

IMG-422eb50ffdfae8fbe5a1722b8c094af6-V.thumb.jpg.1d36b40209d8657527e50dba459ba4e5.jpg

 

Vozamo se ovako pa ćemo sređivati otom potom. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...