Jump to content
FAS Goran
darkman14

Nuova Delta 2.0 mjet Platinum - finally -

Recommended Posts

A ti si probao, pa pricas iz iskustva? Staje, ali udara u klesta :) ? Moze ili ne moze?

Licno uopste i ne pricam o prednjim klestima i 15'', i da moze ne bih vozio 125 copavac od 4.2 Bar napred. Pozadi su i na Stilu i na Sportu diskovi isti, tj. 251mm tako da tu provereno staje, sigurno da ne bih kupovao da nije tako. Delta 2.0 mislim da ima 10-15mm vece diskove pozadi, a nesto sto nisam u praksi proverio, ne zelim da tvrdim. Slazem se svakako sa Andrejom da je sa 16'' tockom sigurica.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam probao 15 nije moglo, na kraju sam stavio 16, a alat za menjanje tocka sam uzeo u indjiji za 1000 dianra komplet...od punta II. na licu mesta proverio da li dizalica dize auto da moze da se menja tocak i sve je bilo kako treba...menjam rezervni, zimi je letnji tocak u gepeku, a leti zimski, set jedna crvena, eto to je bilo ulaganje umesto kompresora ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, cika_kole said:

ja sam probao 15 nije moglo, na kraju sam stavio 16

Pricas za zadnje tockove, zivo me zanima razlika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan ne bratic, za prednje, kada sam video da 15 ne moze na prednje, zadnje nisam ni pokusavao...odmah sam kupio set felni za zimske gume, jednu stavio u gepek i dizalica i ostalo u indjiji i to je bilo...da li moze na zadnje ne znam, nisam probao..mada mislim da bi moglo, zadnji diskovi su dosta manji od prednjih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da sam lakše skinuo neku prljavštinu koja je duže stajala. Mada mislim da za pravi efekat treba pustiti par minuta da odstoji. A na perionici onaj sat otkucava :) tako da je bilo 4 žetona sa usisavanjem.

A zadovoljan sam ovim Ehrle perionicama, imaju toplu vodu i može se na brzinu oprati sa 2 žetona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, u tim sitnim satima mozes da sacekas

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvece je i najlakse oprati.Nema guzve,nema sunca,da bije sa neke strane i susi auto.Koristi li neko ono crnilo za gume?Meni posle prve voznje po pragovima zalepi dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koristim ja od skoro. Uzeo K2 Bold i odlicno je. Nisam primetio da mi prlja pragove.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, andreja.micovic said:

IMG_20190526_002255-864x1152.thumb.jpg.e2f09c298b60262a7794042144103ac7.jpg

Najbolje prati noću... Samo ovi što se vraćaju iz grada čudno gledaju 

Na kojoj praoni se moze ovako 'nasapunisati' auto? Ili se to postigne samo ne stiskanjem pistolja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poseban je pistolj za penu (zeleni). Prvo sa njim pa sve ostalo. Zeton traje 3.20 (e sad nisam gledao dal je 3min i 20s sto mi vise lici ili je 320s, pise bas ovako)

image.thumb.png.0456aab8a14195bf724ff0be63b42b48.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tnx :)


Verovatno nisam obratio paznju kad sam tamo prao, pa nisam ni skontao da ima to... Super stvar :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista bez dvorista, creva i sundjera. Pa kad imas vremena, natenane i sa uzivanjem...

Doduse, kako sam stariji - sve je vise natenane, a sve manje sa uzivanjem :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, andreja.micovic said:

Poseban je pistolj za penu (zeleni). Prvo sa njim pa sve ostalo. Zeton traje 3.20 (e sad nisam gledao dal je 3min i 20s sto mi vise lici ili je 320s, pise bas ovako)

image.thumb.png.0456aab8a14195bf724ff0be63b42b48.png

3 min i 20 s, tj 200 s, tako im je na ove dve. I mislim da je to najduze trajanje zetona na usluznim perionicama u NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam spicio 4 kom sa usisavanjem. Sve zavisi koliko si brz i da li hoces i voskiranje posle. Mislim da pena - pranje - ispiranje moze sa 2, ako se ne divis peni kao ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I taman kad sam se ižalio kod Milutina na temi da ne stiže pošta iz Kine, eto iznenađenja u sandučetu :) (neko prisluškuje forum :sofa:) Ove lancia kapice su naručene 25. marta i tek sad stigle

Kompletiran zimski i letnji set

kapice.thumb.jpg.1c8cb0924cc7bcd201ead3387fb89edc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...