Jump to content
FAS Goran
darkman14

Nuova Delta 2.0 mjet Platinum - finally -

Recommended Posts

Čestitke na kupovini,lepa Delta iz NS-a je?

Delta mi je baš onako limuzina,nije mi za Blade felne,mada probaj pa ćeš videti,možda ti se i svidi kako joj stoje!

7 hours ago, rkoma1986 said:

Kaze on meni 'bio neki momak da ga gleda al se ne javlja'.. i mi se dogovorimo za majstora kad zove on uvece, kaze 'zvao me momak, kuka, kumi, kaze vec je prodao auto, sta sad da radi...' :) reko meni realno ne treba takav auto ali sam se primio tako da je mozda i bolje ovako i za tebe i za mene :) i ja na kraju sta cu, uzmem pasata karavana :lol:

U zdravlju da je vozis

Komšo ipak si pazario Pasata?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, nstyner said:

Čestitke na kupovini,lepa Delta iz NS-a je?

Delta mi je baš onako limuzina,nije mi za Blade felne,mada probaj pa ćeš videti,možda ti se i svidi kako joj stoje!

Komšo ipak si pazario Pasata?

Jesam, onog totijevog. Da ne trujem ovde, mozda ga predstavim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pridružujem se čestitkama i konstataciji da su ti ove felne lepše od blade!

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, nstyner said:

lepa Delta iz NS-a je?

Jeste, sa kraja naselja. Bila kod lika u vlasništvu od 2013. Usput se ispostavilo da znamo iste ljude. 

 

Hvala svima :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamišljam :)

Pazi, više je prelomilo to što sam baš rešio da promenim auto posle povratka sa Jahorine. Gledao sam je jednom i odustao, tipa nije to to čekam 1.9tt ili uvozim odnekle. Imao sam i opciju za C5 karavana 2014. ali preko drugarove firme.  Ovde je više cena odigrala ulogu nego bilo šta drugo. Za te pare na oglasima nije bilo ništa normalno. Plus što je i meni na marei išla registracija, planirao sam da radim nosače motora, viljuške, da je još malo sredim i onda sam prelomio bolje sve te pare da dam u noviji auto. Više bih se razočarao jer već godinama želim deltu da uzmem a ova je bila tako blizu. 

 

A kočnice su pazarene

 

IMG_20190311_171353-2304x1728.thumb.jpg.1c9505ae76061934dfe944b75c9db55e.jpg

 

Tehnički prošao, čekam porez da registrujem pa uz Venac. 

Prednji diskovi su svima bili enigma jer su retkost 4x98 305mmx28mm. Kad sam zvao Gazelu da pitam za brembo bilo je imali smo ih valjda nekad, postoje ali nećemo ih nabavljati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presudilo js to sto si se malo urazumio da kazem tako :D Napisao sam ti i odmah kada si je prvi put opisao da preterujes. Sve je to mormalno za jednog polovnjaka, u stvari, takav je u extra stanju. Zamisli da si uzeo nekog podgrejanog lesa sa placa pa da ga vracas u zivot..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, andreja.micovic said:

... /

Prednji diskovi su svima bili enigma jer su retkost 4x98 305mmx28mm. Kad sam zvao Gazelu da pitam za brembo bilo je imali smo ih valjda nekad, postoje ali nećemo ih nabavljati.

 

Čekaj, a kod Jerosima u Galferu?  Vidim pločice, a diskovi 'tuđi'...

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, PremieRacing said:

kod Jerosima u Galferu? 

Sve tamo uzeto juce. @Milutinac bio tu da pripomogne u svakom pogledu tako da i ovde hvala Milutine :)

Nemaju prednje diskove njihove Ate su preporucili i nabavili, a zadnji su radjeni za Galfer (ako sam dobro razumeo nisam otvarao kutiju). Zadnje plocice jedino nemaju okca za senzor potrosenosti ali dobro (nesto oko porucivanja tih plocica im inace zapinje). Prednje plocice su Galfer Standard, zadnje su Galfer HP. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prednju si problem jer su 305 a 4 rupe, to je dosta retko, i ATE je jedino krsteno sto moze da se nabavi

 

A nazad je Galfer, made in Italy, samo upakovan drugacije... :)

Bice to vrlo dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/11/2019 at 11:14 AM, Ivan said:

Sluzi li sada icemu dugme "TEL" na navigaciji?

Evo sta se desi sa TEL dugmetom

 

IMG_20190313_171045.thumb.jpg.3fd32144c596ac918d8292592280e4e1.jpg

 

Auto registrovan, ocekujem da danas bude i servis gotov tako da za vikend photoshooting i voznja po Fruskoj Gori 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za info ;) . Zato sam i pitao kako se ponasa ta novija verzija navigacije (bez sopstvene SIM kartice), a kada nema Blue&Me uredjaj (retko sam vidjao tu kombinaciju).

Ali je bitno da mene moj drugar i tvoj sugradjanin malo podje*ava kada sam pitao :P :

On 11/03/2019 at 11:24 AM, Milutinac said:
On 11/03/2019 at 11:14 AM, Ivan said:

 Sluzi li sada icemu dugme "TEL" na navigaciji?

Aaaaapsolutno ne.
Samo pise - connected i naziv uparenog uredjaja i to je to. A da, ima i veliki bluetooth znak, vrlo lep

 

Da uzivas u test voznji a i nadalje, skok za dve generacije vozila svakako nece biti neprimetan ;) .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

Ama verujem ja tebi, "samo" sto je razlika sto kod tebe postoji Blue&Me+navigacija, a kod coveka ne postoji Blue&Me ali ima navigaciju :) .

Zato me i zanimalo kako radi ta kombinacija i postoji li BT modul u okviru multimedije.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekirs a nije ni restyle :).  inače sam retko nailazio na delte sa ksenonima, možda oko 10-15% od ukupnog broja što  sam pogledao i sve preko.

I možda sam naleteo na 1-2 da ima ksenone, bose, navi, park  assist i električna sedišta. takve su bile 13+k eura 

Uzeću nightbreaker jer me nervira ovo žućkasto svetlo

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...