Jump to content
FAS Goran
Delta96

Lancia Lybra - problem sa radiom

Recommended Posts

Vlasnik sam auta 3 godine i prezadovoljan sam, ali evo vec poslednjih par meseci imam problem sa HELP RADIO menijem gde se steluje BASS , TREBLE itd. .. Ne mogu uopste da skrolujem kroz meni da stelujem te funkcije. Svi ostali meniji rade i mogu da namestam vreme, datum i ostale funkcije ali eto samo u tom meniju ne mogu nista da radim, znaci da nije do tog velikog dugmeta, sta mi je raditi? Eto GIF ako bude zabune, vidi se da se ne pomera sa strelice u HELP RADIO meniju a gde je datum i vreme pomera se.

 

20190307_115559_1.thumb.gif.903c383f0ea41e26a3bc037c7b6504b0.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada udjes u opcije za podesavanje radija, tj ekvilajzer, prebacujes ih na dugme "AUDIO", ako se dobro secam. Stiskas to dugme svaki put, i on prebacuje na "bass", "treble" itd itd... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani ljubitelji lancie, 

 

imam problem sa radiom. Sve normalno na radiu nema nikakav ERROR samo odbija da prihvati njegov kod. Citao sam prethodne postove za radio ali nije bilo ovakvkog problema. Uzgred nece ni tipke da rade za CD i FM. Sta moze biti??

 

POzdrav

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav imam isti problem ne mogu da listam u help radio listam pomocu volume up i down ali samo smanjuje Volume ne prelazi na bass naprimjer. Imal ko rjesenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko da popravi problem kada ne displeju samo pise RADIO OFF? Ili samo zamena za drugi?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zokibubu

Probaj mozda kod partnera kluba, imamo i popust.

Koya Electronic, u Peristerskoj:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/64923-koya-elektronic-doo

Zeca, u Filmskom gradu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/76786-naknadno-ugrađivanje-navigacije-ili-multimedije-za-fiat-500500l500x-blue-me-moduli-za-fca-grupaciju-vozila/

 

Mada pitanje i koliko ti se popravka isplati, tih radija za Lybre imas lepo ocuvanih za 20-30 EUR po oglasima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti radio aparati su izgleda veoma lose reseni, ili sta je vec problem. Ja kad sam uzeo auto poceo je displej da zeza vise ne radi nego radi. Kupi sam drugi radio komplet, sad me zeza potenciometar za zvuk, ne mogu da menjam stanice, ne one memorisane nego pretrazivanje i opet je displej poceo da zeza.  I na sve to stalno mi svetle dugmici od radiju i vuce mi struju, i ako mi auto odstoji zimi par dana izvuce mi struju.  Nisam takav radio kupio to je pocelo jedno po jedno, tako da vise se ne zezam sa tim i gotovo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ivan kupujem drugi gotovo sigurno, ali bih voleo i da popravim ovaj, da imam za rezervu. Jer i drugi je star i može da se pokvari.

Moj radio u stvari radi, ali hvata 2 stanice, a na displeju je "Radio off". CD radi normalno, pojačava i snižava zvuk normalno, scan radi, čak mogu da ga ugasim i upalim na dugme.
Zato se nadam da je u pitanju neka sitnica, koja može da se popravi

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...