Jump to content
FAS Goran
ISV_01

Po još koji Bravisha da se negde uglavi

Recommended Posts

On 6/14/2019 at 3:57 PM, gile smederevo said:
Cuo sam da na kraju lepo ide i lak, dq zastiti ceo taj posao. Ali ne sme posle polira nikako vosak i slične masnoće....

Ja sam uvek stavljao vosak odmah posle sredjivanja i posle nekad nekad
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj komsa garaza do radi poliranje i stavlja keramiku na farove, pa cu kad dodje vreme to uraditi kod njega, a posle i UV stabilizovana providna folija i to bi bilo sve. Folije menjam i nemam brige.
A zubna pasta odlicno radi posao za 200 kinti Mislim, vozim i mirishi colgate samo tako
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shomispc

Evo slika kod mene, na kontu onog 2 x 12V punjaca

Nema sta da smeta, sve upakovano :)3ac96bda4a6dbe4c07ec014d8afacf77.jpg971e887920b0e0437daf99c9ab0a362c.jpg

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne izgleda loše, samo onda treba još jedan kabl sprovesti kontra, ka tabli gde će da bude okačen telefon :)

ps. sad kontam zašto juriš frižider, ako nemaš naslon za ruku onda nemaš ni frižider ispod?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/4/2019 at 9:44 AM, shomispc said:
Pa ne izgleda loše, samo onda treba još jedan kabl sprovesti kontra, ka tabli gde će da bude okačen telefon
ps. sad kontam zašto juriš frižider, ako nemaš naslon za ruku onda nemaš ni frižider ispod?

Nemam, dynamic oprema to nema (bar ne ova moja). Drugi prikljucak (sad prazan) je za gps a imam 3xUSB za fon koji god treba.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to sa opremom je cirkus.. I moja je dynamic pa to imam :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ces, razlicita trzista, previse raznolikosti za isti naziv paketa opreme. Ma odustao sam, uzimam obican frizider bez ikakvih zajebancija i cao. Ionako ce i na plazi i van da drzi koliko i ovaj

Sto se tice kabla za fon, u principu meni fon stoji tu u vrhu plasticnog dela kao odeljak sto je, okrenut na kontra od mene. Ne moram da ga cackam ako me neko zove, u 99% je vezan za BT spikerfon (externi). Eventualno ga postavim na neklizajucu podlogu kod soferke (kabl 2m pa se svuda provuce da se ne vidi) kada nema sunca.

Razmisljao sam o naslonu za ruke (taj fabricki sa friziderom mi zvuci primamljivo) ali sam uglavnom nalazio univerzalne i ne znam koliko je zeznuto montirati ih.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ne verujem da bi mogao da montiras sve od fabrike, verovatno fali i tunel za klimu i svasta nesto.. Ubudzi aftermarket neki, bez naslona vise auto ne kupujem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam izlaz za klimu pozadi na centralnom delu između sedišta (verovatno gde i treba da bude). Ću vidim, obzirom da su mi uglavnom brda pretežna vožnja, retko kad mi ruka odmara ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto hint za Braviste (a i one koje inaju slican problem) koji se odnosi na vrucinu a nemogucnost zatamnjivanja stakala.
Hint: kupiti jeftin savitljiv komplet sa/bez hvataljki kod kineza ili u radnji (deo na slici) i samo zavuci izmedju zadnjeg stakla i plastike.

Prekriva celo zadnje staklo bez problema (vec pojedini videli na okupljanjima).
Bocne strane pashu u zadnje prozore (slika) i mogu se cak voziti i sa otvorenim prozorima (nisam sigiran za 100% spusten ali jedno 3/4 drze) i nece ispasti.

No folija, less sun, no pajkani, no problem.

Inace se prljavimo po krajui zalimo za dobrim pranjem a3b13a8d841c06c985ec6337fd9d8515.jpged5268abfcc60730ac261dfe1c8abec8.jpgdf570ba08e00b0c87c566a86ec42e92d.jpg2a064088d8204bd9e28d2832f6b33039.jpg4fc1d4ecb7df5bac7d2c41cb53b601cb.jpg071baa6d7202ca54bd9535918abd736e.jpg

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili uzeti Sunpro, radi po kalupu, zabice izmedju kedera i stoje taman kako treba.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami, u odnosu na njihovu cenu, kupio bih ceo kontigent ovih Ali da je dobro sto rade po meri, jeste i deluju kvalitetno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Danas, u prolazu

PS ako ne može da se vidi, javite, možda je problem u podešavanjima za YT (koje baš i ne umem da namestim :( )

Neki kao foto sesn, crko mi digitalac s bateriju pa ajmo kinez s jaku baKteriju

 

dbb 001.jpgdbb 002.jpg

dbb 003.jpgdbb 004.jpgdbb 005.jpg

 

 

Edited by neshaoct
postavio slike na FLCS server & popravljen YT link

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, ISV_01 said:

PS ako ne može da se vidi, javite, možda je problem u podešavanjima za YT (koje baš i ne umem da namestim :( )

Ne može da se vidi, obeležio si video kao privatni. Samo u podešavanjima postavi ''Public'' i to je to. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct Cudno, preko TT imam opciju preko koje mi URL lepo prikaze a preko desktop verzije nece da tako prikaze iako koristim isti input za URL (opcija u odgovoru/input) Jel to nesto do pretrazivaca (Chrome) ili sajta ?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidikovac na Skadarsko jezero

qqas20.jpgqqas21.jpg

qqas22.jpgqqas23.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nisam bio najzadovoljniji 'svojevrucnom' reparacijom farova sa kaladontom, jer mi se sve nesto cini da drugi 'Bravci' imaju lepse oci, odlucih da probam ponovo sa vecom granulacijom vodenih smirgli i to: 400,600,800,1000,1200,1500 i 2000 na kraju. Fajtalica na sve to i rezultat je sigurno bolje osvetljenje. Desni far kod suvozaca sam prvi uradio i uporedio sa levim. Razlika uzivo je bila veca (kamera je to).
Ja zadovoljan
1) Vozacev
2,3) Suvozacev

 

qqas30.jpgqqas31.jpgqqas32.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moram da pitam, koja je fora sa zamazivanjem tablica? 

Vidim da ima ljudi po ovom forumu koji to rade, ne razumem kakvu zloupotrebu neko ocekuje.

Misljenja sam, da neko hoce da zloupotrebi necije licne podatke, moze, uz dovoljno sredstava. 

 

Sklonis tablice svuda a na snimku stoji broj tablica BG1250HU, kao i na nekoj slici ranije. 

Pritom sam primetio da niko ne zamazuje nalepnicu na sajbi.

 

Nije da me nesto interesuje br tvojih tablica vec cisto razmisljam naglas..

 

 

...Ili sto neko km prekrizi da mu se ne vidi, ili stavi 666... Ako je na forumu auto, naravno da ga lickam i pazim za sebe, necu staviti e presao 100000 a presao pola miliona, ili da ga vozim pa vratim km na 123000 posle 5 godina 

 

:D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negde sam poceo i posle prestao, sto se da videti. Niti ma neke svrhe, a ionako ce se iste ili menjati kroz vreme bio zbog prodaje ili zbog bangavog zakona o trajanju istih (10g), iako im i posle tog vremena nece nista faliti.
Prvo pomisih da pitas za tiplovanje tablice, jer sam iskustva da su mi jednom davno skinuli, pa da ne bude opet
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...