Jump to content
FAS Goran
ISV_01

Po još koji Bravisha da se negde uglavi

Recommended Posts

Samo sam skontao da vise baca stroke pozadi na gepek... Mogu misliti kod Ivana sa manjim ET. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu su pragovi da malo poprave situaciju :D . Salu na stranu, zavisi dosta i od sare pneumatika, pogotovo ako je V-shape (koja se uglavnom gura zadnjih godina na zimskim, kao i na AllSeason izvedenim iz zimskih).

CrossClimate su mi bile "najgore" do sada po tom pitanju, toliko su prljale zadnji kraj na proslom hatchu, maltene cim vide vlagu na putu :). To i sto su dosta kupile kamencice sa puta su mi bile jedine "zamerke" na tu inace odlicnu gumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdahnuo Reaktor akumulator posle 4.5 godine. Probano da vaskrsne smart punjacem ali su crkle celije (ne drzi napon iznad 13.6). 

 

Novi Exide preminum 640A udarne 64Ah, 40m garancije za 9 crvenih sa mojim akumulatorom. Takav nam potrosacki horoskop ovog meseca. 

Uzet u 'Imobiliare'. 

 

Sedi, pali, vozi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Mijailović P. said:

Bio sam ubeđen da ću prvi iskočiti sa sjajnim slikama ! :lol:

:question:

:whistle:

@ISV_01 Sija za sve pare ! :thumbsup:

btw. mislio sam da su nam bravovi iste boje, sad vidim da ipak nisu, tvoj je malo braonkastiji ... :thumbup:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rasta Video sam još braonkastiji od mojeg! Malo su mešali nijanse ili različite boje u ponudi u toku produkcije. 

Sija se dobro, a kamera skida bore pa se ne vide blage tačkice od kamenčića i deo kod krova što sam sanirao (pukao kamen između šoferke i krova). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4-5x sigurno, obavezno pre i posle zime. Ovo je 2.voskiranje ove godine, ostaje jos pred i posle godisnjeg, jednom u oktobru i bas pred zimske kijamete.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li razmisljao da odradis profi full tretman sa keramikom i zdravo, mislim, muka je kad se voskira, nekad sam i ja to radio par puta godisnje default_).gif Ili uzivas u tome, pa ono..

 

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam iii...ne. mozda da je nov(iji) auto, pa ajde (kao npr kolega knezevic sa Tipom) ali ovako mi je gust. Ujedno i oslobadja stresa :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
53 minutes ago, totti said:

topio sveće

Ja mislim da ih je onako hladne strugao o auto, gde da trosi sibicu i kresivo...mnogo je to troska :lol:

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tako, 197.640km na satu, 5g posedovanja i malo manje od 41.5K pređenih za pomenuto vreme, došlo vreme za veliki servis i još par..pa recimo sitnica.

Veliki servis sa kombinacijom INA + Dayco (+tražio da mi zameni sve remenice, bile dobre ili ne), mali servis kompletan, zamena antifriza, zamena nekih semeringa (verovatno radilice), zamena stabilizatora (svoje doneo koje vucaram već par godina, marka FAG), kupljena nova i zamenjena zadnja leva kočiona klešta, kupljene i stavljene nove zadnje pločice Galfer HP (diskovi dobri), zamenjene obe sajle ručne kočnice, čišćen EGR, samo naplaćen zadnji levi ležaj (ugrađen bio ali nisam tad platio već sada).

 

Pošto sam doneo svoje stabilizatore i pločice, tu su ruke naplaćene. Sve skupa sa rukama, 67.000 rsd.

 

Ulje u menjaču sledeće godine na malom servisu. 

 

Pali sedi vozi. 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...