Jump to content
FAS Goran
ISV_01

Po još koji Bravisha da se negde uglavi

Recommended Posts

Tako se, brate djomla, pojavljuje u stilu :D Sve pocrkalo od kada su celicne otisle u garazu.

 

Jos rano da bilo sta kazem za gume, nisam ja expert poput druga Axica da prostreli pogledom gumu i zna joj sirovinski sastav, sa kog je drveta, koji je brazilac skupljao kaucuk i mesecevu menu kada je izradjena, ja sam totalni amater :D

Tise su za nijansu od Hankoka 4Season S1 sto sam imao na celicnim, toliko sam primetio. 

 

Cepovi su opravljeni, a kako... Mislim da bi me banovali sa foruma kada bi videli. Projekat se nazvao 'ISV late summer edition cvetic' i uspesno radi :)

Ali na dalje 'ispitujem' kako disu lokalci sa zamenskim cepovima, da mi bude lakse. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, ISV_01 said:

Ali na dalje 'ispitujem' kako disu lokalci sa zamenskim cepovima, da mi bude lakse.

Lokalci dišu po noći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

krstise.gif.48eadc8f15f9580a4c76176e5688df37.gif

Napravismo coveka i od tebe. U zdravlju da ih giljas!

 

4 hours ago, MS PK said:

Lep te, koja razlika.. emoji3.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne VS HAARP: 1:0 

Otvorio zimsku sezonu :D

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije me mrzelo, evo zasto ga drugari sa foruma "zafrkavaju" vec 2 i po godine ;) .

Ne kaze se dzaba da je lepa alu felna pola izgleda auta.

Urami i okaci na zid - pre i posle intervencije FLCS kriznog staba i njegove Nuova Bravo sekcije :D:

 

Untitled.thumb.png.d707363fc03ba283b4540b998ffb1c11.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta, pa auto mi je na obe slike izvoskiran a distanceri za vrata i dalje stoje 

:P

Okej okej, cak su mi i matorci rekli da mu bolje cuce ovi tockovi, ali cale nasao zamerku, kaze imam sirinu gume kao kod Koleosa :lol:

 

9 meseci je trajala potera da kupim gume, al bitno da su dosle na svoj red. 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, ISV_01 said:

ali cale nasao zamerku, kaze imam sirinu gume kao kod Koleosa :lol:

Eh matorci... Mene je cale pre deceniju i po pitao koji ce mi *** najobicnija 205 16''' na 3v Stilu :D .

Jbg, 80-ih se na porodicnoj 305-ici vozila 145 guma. Pocetkom 90-ih je nabudzeniji 405 Mi16 (magnezijumska glava sa 16v, 160 KS) nosio 195/55/15. Standardne verzije su jos uvek bile na 14'', pa ti vidi :) .

225/45/17 su bukvalno optimum za C klasu ovih godista (performanse/izgled/udobnost/cena guma). Na novije Compacte opusteno idu 18'' (fabricka opcija i za Bravo) ili 19''.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20211101_101408.thumb.jpg.d1001c928aa530ee30532acfd573a47b.jpg

 

Doduse sad smo na skoro 190'iljada...

 

Majstor zaboravio da resetuje servisni interval pa se pribeglo kombinaciji gas+kocnica... To bar znam da radi reset bez dijagnostike... Ko ce opet na Meljak.. 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PKKontakt, pedala gasa i držiš, 7x pedala kočnice (sa pedalom gasa do poda), držiš pedalu gasa još 1min od poslednjeg stiska pedale kočnice, pustiš pedalu gasa, ugasiš auto (kontakt). Od tog momenta još 60sec meriš, posle toga kontakt, paljenje i to je to. 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar to nije moglo jednostavnije kao na Fordu npr? Pritisneš gas i kočnicu do kraja, daš kontakt i posle 10-ak sekundi je resetovano.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, totti said:

Zar to nije moglo jednostavnije kao na Fordu npr

Sta ces, nekome u interesu da vise zavolis mehanicara (dati €) a nekom da ti olaksa zivot. Kao i za manuelnu regeneraciju (takodje Ford). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Wagenu se to radi kulturno, na dugme za reset dnevne kilometraze....kakvi 7 puta gas i 6 puta kocnicu i 13 puta kontakt...ko to da popamti.

 

 

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...