Jump to content
FAS Goran
sabophoto

Fiat Stilo - promena jačine osvetljenja na Nav+?

Recommended Posts

Naravno da moze. I to mozes da se igras koliko hoces, klikom na Connect->Video.

Imas 3 moda: dnevni, nocni i automatski (switch-uje izmedju dnevnog i nocnog u zavisnosti od toga da li su upaljena svetla).

I na dnevnom i na nocnom modu mozes da definises koji ce biti nivo osvetljenosti.

Takodje, vrlo korisna stvar koju sam cesto koristio, narocito nocu - pritiskom na dugme "Main" duze od 3 sekunde, gasi se samo ekran dok uredjaj nastavlja normalno da radi. Ekran se ponovo pali klikom na neki od funkcijskih dugmica ili automatski pri dolaznom telefonskom pozivu.

Sigurno ce ti od koristi biti korisnicko uputstvo za CN+. Jeste da ima 150 strana ali je vrlo korisno procitati ga, uredjaj ima prilicno funkcionalnosti (vecini je bitno samo da im sljasti ekran :)): https://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/other/Stilo/100009213.pdf

 

Nepotrebno otvorenu temu cemo spojiti sa nekom od postojecih o CN+ u ICE podforumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala! Nivo osvetljenosti ne uspevam da menjam jer nemam cd, ali mi je "Main" dugme držano duže od 3 sec profunkcionisalo. BTW Ima li neko cd?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav CD i sta ti je tacno potrebno? Ovo je lokalno podesavanje ekrana. Je li ti navigacija uvezana sa Body Compom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prilično sam "nov" sa ovim Stilom i ne znam još mnogo o njemu. Pretpostavljam da je povezan jer prikazuje potrošnju i razne druge stvari na navigaciji, ali nema mapa i kada pritisnem "Nav" prijavljuje da treba da stavim "fabrički cd"... Inače sam probao jedan cd sa mp3 muzikom, ali ga ne vidi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, povezan je sa Board Compom jer prikazuje Trip podatke, datum, temperaturu... Zato te i pitam koji CD, da ti ne treba onaj za firmware ili Setup CD za zamenu jezika.

Sto se mapa tice, za nase podrucje se dzaba trudis jer nema detaljnih (samo osnovni putni pravci). Imam neke narezane za istocnu i juznu Evropu, mada iskreno samo sam ih probao i nisam ih nikad ni koristio na starom Stilu. Imas to po netu da skines, ako se ne snadjes javi se pa cu ti dati da probas, ti prekopiraj ako odgovara (ako si u BG).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da mi treba taj Setup cd. Ukoliko karte ne valjaju bolje mi je da se ni ne bakćem sa njima.

Da nemaš servisno uputstvo, onaj za radionice za Stilo JTD? Ne uspevam niotkuda da ga skinem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam ti u "Uradi sam" sta ti treba da bi pokrenuo eLearn ;)

Sto se tice Setup CD, sluzi uglavnom za promenu jezika, npr. iskljucivo pomocu njega se moze omoguciti Voice Recognition na engleskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Ivane još jednom. Na žalost, sledio sam sva uputstva za e-learn prilikom instalacije, ali ne mogu da ga pokrenem. Prijavljuje mi da nema cd-a :-( A voleo bih jako da mogu da ga imam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh na temi o eLearn da su pomogle sugestije i da je aplikacija pokrenuta ;) . Ako zatreba jos neki info oko koriscenja, slobodno pisi na PM, da ne off-ujemo ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...