Jump to content
FAS Goran
Jeca731

Fiat Grande Punto - plastika retrovizora

Recommended Posts

Evo i ja da se prijavim ... juce uzela GP 1.3 ... 2009 godiste. Sigurna sam da cu ovde moci da nadjem korisne savete. Za pocetak gde mogu da nadjem onu plastiku na drsci retrovizora:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigde, jedina opcija je da se kupi kineski retrovizor i da se skine ta plastika

 

Ustvari ima jedna radnja koja pravi sve po meri za plastiku, mozda tu moze da se proba, od ponedeljka cu da odem da proverim

Share this post


Link to post
Share on other sites

0649409795
Decko se zove Ivan i prodaje plastiku ispod retrovizora za 750 din.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 18/02/2019 at 2:26 PM, marko.jovanovic said:

Sada šalu na stranu, ali to sam čuo više puta, ne kapiram u čemu je fora. 

Pa, verovatno je reč o "pravih 10C, a real feel je 5C stepena. " Da se, ovako meteorološki, izrazim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe za tenzijom, lepo ti je Ivan rekao da samo svoja pitanja i konstatacije staviš u odgovarajuću temu! U skladu sa onom pesmom: "Nije forum jedna tema..." :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Jeca731 said:

Kao da ti je deda ostavio temu u amanet 

Ne može deda sam sebi da ostavi temu... :D:D 

 

Nego, kao što su ti već rekli, na ovom forumu ne može sve da se piše u jednu temu, nema pravljena svaštara/kupusara jer sadržaj Foruma treba da pomogne svima, a ne samo pojedinicu. A, sadržaj Foruma ne može da pomogne svima ukoliko ne može da se pronađe o čemu je reč jer naslov teme više (nakon što se u njoj pisalo o svemu i svačemu), ne odgovara njenom sadržaju.

Naravno, nije problem da Administracija Foruma prebaci gde treba, jer je normalno da ljudi ne znaju odmah kako šta ide. Prebaci se jednom, dva, tri, pet puta....nije problem. Ali ne i 100 puta.

Naročito ako neko namerno neće da uradi kako treba, tj. ima stav ''Ti brisi ja cu da pisem''. ;) Onda dođem ja i banujem nalog sa kog se namerno tako piše. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam verovatno prvi na forumu kome je ta plastika dobila noge... Baš sam sa @Pluto pisao, te 2012. stavljam Grandea u oglase, uzeo da ga slikam i tek na slici video da nema poklopca! Tada je jedina opcija bila da se kupi "Kinez" ceo i uzme poklopac! Posle sam ostatak prodao... Tad Grande nije bio tako čest, sada verujem da ih ima na otpadima!

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, neshaoct said:

Ne može deda sam sebi da ostavi temu... :D:D 

 

Nego, kao što su ti već rekli, na ovom forumu ne može sve da se piše u jednu temu, nema pravljena svaštara/kupusara jer sadržaj Foruma treba da pomogne svima, a ne samo pojedinicu. A, sadržaj Foruma ne može da pomogne svima ukoliko ne može da se pronađe o čemu je reč jer naslov teme više (nakon što se u njoj pisalo o svemu i svačemu), ne odgovara njenom sadržaju.

Naravno, nije problem da Administracija Foruma prebaci gde treba, jer je normalno da ljudi ne znaju odmah kako šta ide. Prebaci se jednom, dva, tri, pet puta....nije problem. Ali ne i 100 puta.

Naročito ako neko namerno neće da uradi kako treba, tj. ima stav ''Ti brisi ja cu da pisem''. ;) Onda dođem ja i banujem nalog sa kog se namerno tako

E sad ti meni reci...zar neko ko kupuje GP neka pravo da zna da se dosta krade ta plastika? Kako mozes da kazes da se pise nesto sto nije povezano :huh:? Uostalom moze pomoci da se pri kupovini pogleda da li ima ta platika i ako nema da zna da moze da je nabavi lako ili tesko.

A i  to prebacivanje moze lepo da se objasni a ne da se brisu poruke. 

A ovo "deda dedi da ostavi temu" ... mislim da ni ti ne znas sta si hteo da kazes:wacko:

17 hours ago, Irena HGT said:

 

@Jeca731 Stvarno nema potrebe za tenzijom, šta god da te interesuje ljudi će ti lepo odgovoriti i dati  savet

Slazem  se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ti pojasnim, deda je jedan od članova koji ti je replicirao.

Nijedna poruka ti nije obrisana već premeštena u odgovarajuću temu!

Ako želiš da svašta pišeš u temi, otvoriš lepo svoju - predstaviš svoj auto i tu pitaš sve oko njega što te zanima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...