Jump to content
FAS Goran
BojanRak

Fiat 500L - deflektori za vetar / bočni vetrobrani

Recommended Posts

Cenjene kolege, možete li mi pomoći i odgovoriti gde mogu da nađem one plastične deflektore za vetar, koji se stavljaju na okvir vrata? Pomalo me nervira dizajn(erska mana) vrata, zato što uz malo otvorene prozore, bilo kakva tečnost koja se nalazi na prednjem staklu, klizi sa strane i ulazi pravo u kabinu.

 

Da li se deflektorima rešava ovaj problem, iz iskustva onih koji ih imaju? Kako im se kreće cena?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru, to je ono što mi treba, e sad ono mnogo bitnije - da li pomažu, tj da li sprečavaju ulazak vode u kabinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih koristio na marengu i mogu reci da su super stvar...sprecava ulazak vode i manja je promaja kod otvorenog prozora... i kad je kisica moze da bude malo otvoren prozor... Na zalost morao sam ih skinuti na tehnickom, pa sam slomio vozacev...bili zalepljeni u mom slučaju... Jedina mana je da malo povecavaju stub pa zaklanjaju vidik, ali se brzo navikne :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu puno para,samo kada bih našao neke što mogu da se skinu pred tehnički...

Jel to još uvek problem na tehničkom?


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@BojanRak

 

Ja sam na 500L stavio prednje u Spider autu jesenas, momci montiraju za 2 minuta bez greske .. rekose mi da uglavnom ne smaraju na tehnickom oko toga, ali da ako treba mogu da se skinu i vrate nazad. E sad bolje se raspitati na tehninckom unapred dali traze da se skine, i ici tamo gde ne mora, nego skidati jer se nekom tako cefnulo. Uglavnom, pomazu kod blago otvorenog prozora, a sto se pravljena zavetrine u kabini, tu i nema nekog efekta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nema takvih pola Srbije ne bi vozilo automobile ;) Dobro je dok moze. Malo su se uzentali na pocetku ali se sve brzo vratilo u normalu hvala bogu :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
E to bi bilo extra
 
[mention=17583]Djuk85[/mention] ima ovde neko lepljenje...ajd iskomentariši video
 
 
Najveca je muka namestiti ove zabice a da se ne cuje udarac o njih pri zatvaranju prozora :) malo strpljenja samo da im se nadje pravi polozaj. E sad na njima ima malo tog lepka ali on ne drzi puno...

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u petak zavrsio tehnicki i registraciju, sa krilcima, nisu nista zamerali sto se tice toga, mada sam pri zakazivanju proverio za svaki slucaj.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

063-522-930 Vlada,čovek je iz Subotice i on pravi deflektore za sva vozila.Sredom ili četvrtkom je u Beogradu,donosi porudžbine i ugrađuje,svi kupuju od njega.2013 sa mog 500L-a je uzeo kalup pa sam dobio gratis sva 4.Odlična stvar! Kod Vlade se može kupiti i na komad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...